YouTube zelts: Bobija Hērlija Hercoga notikumi

By | septembris 17, 2022

Kad Bobijs Hērlijs ieradās Djūkā, viņam bija daži dabiski konkurenti. Kenijs Andersons, kurš mācījās savā klasē, bija Georgia Tech. Kriss Korčiani atradās NC State. Čārlijs Vords vadīja futbola un basketbola komandas Floridas štatā, un Karalis Raiss kādu laiku viņu mocīja UNC.

Galu galā Hērlijs viņus visus pārspēja.

Viņš bija ļoti konkurētspējīgs un drosmīgs. Viņam bija daudzas lieliskas spēles Djūkā, tostarp slavenais trīspunktnieks pret UNLV un gandrīz pārāk augstais alejas oop līdz Grantam Hilam čempionāta spēlē pret Kanzasu.

Lieliskākā spēle, kādu mēs jebkad esam redzējuši, notika brīvdienu spēlē, kad tam nebija lielas nozīmes: viņš iedzina brīvu bumbu Kamerona tribīnēs, uzlēca, noķēra to un pagriezās – un trāpīja komandas biedram, kurš metās grozā.

Diemžēl un ne savas vainas dēļ Hērlijs savā debijas sezonā ar Sakramento Kings iekļuva šausminošā negadījumā. Tas gandrīz atņēma viņa dzīvību un maksāja viņam NBA karjeru.

Tomēr, kad viņš bija vesels, nebija neviena tāda kā viņš. Viņš bija izcils punktu aizsargs, un viņam joprojām pieder NCAA rezultatīvo piespēļu rekords. Viņš absolvēja 1993. gadā, un tas ir rekords, kas pastāv gandrīz 30 gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.