Vietējais piecu zvaigžņu virsrakstu saraksts ar Floridas neoficiālajiem basketbola apmeklētājiem

By | septembris 2, 2022Floridas basketbolā šīs nedēļas nogalē savā pilsētiņā kā neoficiāli apmeklētāji uzņems piecus štata 2024. gada izredzes, ceturtdienas pēcpusdienā Swamp247 pastāstīja avots. 247Sports nacionālā basketbola personāla atlases analītiķis Treviss Brenhems arī apstiprināja Floridas apmeklētāju sarakstu.

Geinsvila (Fla.) Rokas skolas uzbrucējs RJ Džounss, 247Sports Composite piecu zvaigžņu potenciāls, kas ierindots Nr. 23 kopumā, Nr. 3 starp 2024. gada spēka uzbrucējiem un Nr. 5. vietā starp valsts potenciālajiem spēlētājiem ir Gators apmeklētāju saraksta virsraksts, kurā iekļauts arī Montverdes (Fla.) akadēmijas četru zvaigžņu spēka uzbrucējs. Asa NevelaThe Rock School unranked uzbrucējs Semija JīnaThe Rock School bez ranga aizsargs Kamerena Raita un Orlando (Fla.) Christian Prep bez ranga aizsargs Isaiah Brown.

Tiek ziņots, ka Džounss, kura vietējais potenciāls ir 6 pēdas un 200 mārciņas, ir piesaistījis deviņus stipendiju piedāvājumus, tostarp Floridu, Ilinoisu un LSU. Džonss 11. maijā paziņoja, ka saņēmis stipendijas piedāvājumu no Gators jaunā treneru kolektīva.

Tiek ziņots, ka Ņūvels, 6 pēdas garais un 205 mārciņas smagais potenciālais potenciāls, kurš spēlē vienā no Floridas galvenajām basketbola sagatavošanas skolām, ir iesniedzis piedāvājumus no 10 programmām visā valstī, tostarp četrām SEC programmām: Alabamas, Arkanzasas, Floridas un Ole Miss.

Kamēr viņš joprojām nav ierindots nozares veidotajos 247Sports Composite un 247Sports neatkarīgajos reitingos, Jīna 28. jūnijā neoficiāli apmeklēja Floridu, ko viņš nosauca par “acs atvēršanas pieredzi”. ja viņam būtu iespēja sarunāties ar Floridas asociēto galveno treneri Karlīna Hartmane un galvenais treneris Tods Goldenscita starpā, papildus visaptverošas ekskursijas saņemšanai pa universitāti, kas ietvēra pieturu Floridas basketbola treniņu kompleksā agrā pēcpusdienā neilgi pēc tam, kad komanda pabeidza vasaras treniņu.

Yeanay teica, ka viņa dienu izcēla laiks, kad viņš bija kopā ar Floridas spēlētājiem, no kuriem viens bija uzbrucējs Alekss Fudžs, ātri izteica komplimentus. “Gators” piedāvāja Yeanay stipendiju 14. jūlijā. Tiek ziņots, ka Alabama, Hjūstona, Džeksonvila un Ziemeļflorida arī ir paplašinājušas piedāvājumus 6 pēdas un 230 mārciņas smagajam uzbrucējam.

“Man patiešām patika spēlētāji,” sacīja Yeanay. “Viņi man izrādīja lielu mīlestību un runāja ar mani un deva padomus. Tas nozīmēja daudz, un tas man patīk Floridā. Mēs ar Aleksu runājām, un viņš teica, kā viņam patīk Geinsvila, un tad viņš man teica, ka es izskatos pēc laba spēlētāja. Viņš ir no LSU un zina daudz, tāpēc viņam ir ļoti patīkami to teikt par mani.

Raits un Brauns nav ziņojuši par Gators piedāvājumiem, taču nav saņēmuši interesi par darbā pieņemšanu. Tiek ziņots, ka 6 pēdas 4, 180 mārciņas garš aizsargs Raits ir izteicis piedāvājumus no 12 programmām, tikpat daudz Brauns, 6 pēdas 3, 170 mārciņas smags potenciālais potenciālais spēlētājs, kurš spēlē tajā pašā pozīcijā, ir ziņots.

Gators neoficiālo apmeklētāju saraksts septembra nedēļas nogalei. 2 ir jaunākais piemērs viņu apņēmībai iegūt talantus štatā, par ko Goldens runāja savā ievada preses konferencē martā.

36 gadus vecais vīrietis sacīja, ka viņam ir iespēja pārdot universitātes telpas un resursus, kas viņa Sanfrancisko darbības laikā bija ierobežoti vai vispār nebija.

“Mums nebija labu telpu, mums nebija īpaša spēka trenera, mums nebija akadēmiskā padomdevēja,” sacīja Goldens. “Mums bija visi šie izaicinājumi, kurus mēs joprojām spējām pārvarēt un pagājušajā gadā izveidot labāko 22 komandu valstī.”

Neskatoties uz to, ka viņu Floridas štatā ir bijuši tikai mēneši, Goldens un viņa darbinieki jau ir guvuši panākumus, lai sasniegtu savu mērķi uzlabot personāla atlasi štatā universitātē salīdzinājumā ar vairākiem pēdējiem gadiem. Ranga Nr. 11 Floridas štatā neatkarīgajā 247Sports rangā, Floridas pirmkursnieku aizsargs Railijs Kugels kļuva par pirmo štata labāko 15 potenciālo klientu, kas kopš tā laika ir iesaistījies Gators Tre Man (Nr. 3) un Omārs Peins (Nr. 9) 2019. gadā, kas arī bija pēdējā reize, kad Gators ieguva saistības no štata vidusskolnieka, kas nav 2022. gada izredzes. Denzels Aberdīnstrīszvaigžņu aizsargs.

Un kamēr bijušais Floridas galvenais treneris Maiks Vaits spēja nopelnīt 15 labāko valsts spēlētāju solījumus 2018. gadā (Endrjū Nembhards) un 2017 (Jesaja Stokss), neviens spēlētājs Gator formā nenoturēja vairāk par divām sezonām. Nembhards pārgāja uz Gonzaga pēc diviem gadiem Geinsvilā, savukārt Stokss pārgāja uz Memfisu tikai pēc vienas kampaņas.

Goldens ir paudis mērķi “uzcelt žogu” ap Floridas štatu un iegūt tā talantus. Viņš teica, ka nevajadzētu būt pārāk grūti pārdot savu programmu štata sportistiem, un šis process sākās ar Kugela nodrošināšanu.

“Kopš 2000. gada Floridas Universitātes Gators vīriešu basketbolisti NBA ir nopelnījuši vairāk nekā vienu miljardu dolāru,” martā sacīja Goldens. “Mums šeit ir viss nepieciešamais, lai sacenstos čempionāta līmenī. Pagājušajā naktī es pavadīju laiku ikoniskajā O’Dome, un biju pārsteigts, redzot Exactech Arena remontdarbus, kas notika 2016. gadā, būtībā gadu pēc tam, kad es pametu Auburn. Mums ir 25 miljonus dolāru vērtais Hokinsa centrs, kas tika atvērts arī 2016. gadā un palīdz studentiem-sportistiem no attīstības un personiskā viedokļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.