UNC futbols: Shorthanded FAMU nevarēja atļauties nespēlēt

By | augusts 28, 2022

Beigās grupas spēlēja tālāk, iespējamā katastrofa tika novērsta. Florida A&M, kas bija nepietiekams un galu galā satriekts, kliboja no laukuma Kenanas stadionā, aizvadot cēlu cīņu pret Ziemeļkarolīnu, pat ja trešdaļa tās dalībnieku saraksta atgriezās Talahasī, un tā nebija piemērota.

Rattlers sāka tikai ar septiņiem uzbrūkošajiem līnijas spēlētājiem. Beigās Sezars Rejs atradās uz kruķiem, labo ceļgalu saspiedis. Vēl vienam, Braienam Krofordam, labo plecu bija slingā. Varbūt sakritība. Traumas notiek futbolā. Bet tie notiek biežāk, kad spēlētājiem tiek prasīts izdarīt pārāk daudz.

“Jūs zaudējat savu sākuma labo sitienu dienu pirms spēles un pārvietojat kreiso aizsargu uz turieni,” sacīja Floridas A&M treneris Villijs Simmons, bijušais Klemsonas aizsargs. “Tad spēles laikā jūs zaudējat kreiso aizsargu. Tad jūs zaudējat labo taklu, kuram vajadzētu būt kreisajam aizsargam, un tagad jūs spēlējat pirmkursniekus. Tas bija ārkārtīgi grūti. Bet atkal tā ir daļa no bažām, kas mums radās, kad nolēmām spēlēt.”

Savam mūžīgajam godam Rattlers paveica spēli, neskatoties uz jebkādām pretrunām, pirms zaudēja ar rezultātu 56:24, un tas nebija negaidīts, ņemot vērā viņu sastāva stāvokli. Ja pirmā puslaika pēdējā minūtē nebūtu notikusi nelaikā pārtverta bumba dziļi savā teritorijā, viņi, iespējams, būtu panākuši vairāk. Ar pilnu sarakstu, kas zina. Tas bija vientuļš blakusdarbs.

Galu galā neviena skola nevarēja atļauties nespēlēt sestdienas vakarā, būdama bezpalīdzīga koledžas futbola milzīgās ekonomikas priekšā. Izrādei jāturpinās. Tā arī notika.

Piektdien Rattlers aizkavējās sešas stundas pēc izbraukšanas, jo kvalifikācijas problēmu viļņa un aizkavēšanās dēļ viņiem palika bez 25 spēlētājiem, tostarp trim startējošiem spēlētājiem, un līdz minimumam uzbrūkošo līniju spēlētāju. Saskaņā ar jebkuru mūsdienu futbola veselības un drošības standartu tas nebija pietiekams dziļums, lai spēlētu spēli. Kad parādījās ziņas par FAMU sarakstu, līnija pieauga par 10 punktiem, un UNC beidzot ieguva 44 punktus.

UNCFB-SP-082722-RTW_28.jpg
Florida A&M fani svin svētkus pēc piezemējuma trešajā ceturtdaļā pret North Carolina sestdien, 2022. gada 27. augustā Kenanas stadionā Chapel Hill, NC Robert Willett rwillett@newsobserver.com

Tas bija paredzēts kā veltījums HBCU, kas tika pārcelts par nedēļu, lai pievērstu lielāku uzmanību ne tikai FAMU futbola komandai, bet arī tās teiksmainajai maršēšanas grupai Marching 100, kas ir mēģinājums parādīt visu, kas atbilst koledžas sportam. Tā vietā tas parādīja visu, kas ir nepareizi ar amatieru uzņēmumu, kas ir pilnībā profesionāls visiem, izņemot neapmaksātos sportistus.

Tas, protams, ir bijis jau ilgu laiku, taču sestdiena bija viens no tiem brīžiem, kas noveda mājās, kā viss ir kļuvuši neparasti.

Tie bija līdzīgi apstākļi pozitīvo COVID testu vilnim, kas lika UCLA atkāpties no Holiday Bowl pret NC State dažas stundas pirms spēles pagājušā gada decembrī. Bruins nolēma, ka viņiem nav pietiekami daudz aizsardzības līniju, lai spēlētu droši. Viņi arī nesaskārās ar tām pašām neatlaidīgām finansiālām prasībām Sandjego, ar kurām UNC un FAMU saskārās sestdien Chapel Hill. Bruins varēja iet prom. Tā viņi darīja.

Dolāru summas, kas piesaistītas šai vienai futbola spēlei — Ziemeļkarolīnas vārtu ieņēmumi Kenanas stadionā, FAMU sporta budžeta UNC garantijas procentuālā daļa un FAMU 450 000 USD, kas būtu jāmaksā, lai atceltu spēli, padarīja to finansiāli neiespējamu.

Tiek ziņots, ka skolas prezidentam nācās runāt par FAMU spēlētājiem, skaidrojot piektdienas kavēšanos, jo naudas sekas, ja nespēlējot īstenībā, bija pārāk drūmas, lai to apsvērtu. Visas sporta nodaļas fiskālā veselība bija svarīgāka par futbolistu faktisko veselību.

“Viņi sākotnēji pieņēma lēmumu nespēlēt spēli, bet pēc tam pēc iekšējām diskusijām savā starpā nolēma iet un spēlēt spēli,” sacīja Simmons. “Es lepojos ar viņiem par to, ka viņi aizstāv sevi un veicina izpratni par problēmu, kas mums ir. Tas ir tas, ko mēs viņus apmācām darīt.”

Quarterback Džareds Musa, Vanderbilt pārejas spēlētājs, sacīja, ka spēlētāji juta, ka viņu protests ir vērsts uz viņa teikto, pastāvīgām problēmām, piemēram, spēlētājiem nevar atrasties universitātes pilsētiņā vasarā, “sīkumiem, kas man neienāktu prātā Vanderbiltā. “

RAL_UNCFB-SP-082722-RTW_4.JPG
Florida A&M saspēles vadītājs Džeremijs Musa (8) izstiepjas pirms spēles pret North Carolina sestdien, 2022. gada 27. augustā Kenanas stadionā Chapel Hill, NC Roberts Willetts. rwillett@newsobserver.com

“Mums netiek piešķirta neviena lieta, pat tuvu tam, ko var piešķirt tādām skolām kā šī,” sacīja Moussa, atsaucoties uz UNC. “Kad nonācām līdz punktam, kad jutāmies tā, ka nevaram darīt neko citu, lai palīdzētu saviem komandas biedriem, galu galā šī spēle mums palīdzēs. Mums ir vajadzīgi šie atkārtojumi nākamnedēļ, kad tas ir svarīgi.

Un arī UNC nevarēja atļauties atlaist FAMU no āķa. Šosezon tai ir tikai sešas mājas spēles. Šis vienīgais augusta vakars veidoja ievērojamu daļu no gada futbola ieņēmumiem, pat pēc tam, kad tika samaksāts FAMU 450 000 USD par ierašanos.

Nevienu no pusēm nevar pārmest par savu lēmumu. Viņi abi bija lielākās ekonomikas gūstekņi, iespiesti zeltītā stūrī.

Koledžas futbols ir kļuvis pārāk liels, lai izgāztos. Iesaistītā nauda ir kļuvusi tik milzīga, ka tā deformē laiku, telpu un saprātu savam mērķim.

Velns, tā ir “0. nedēļa”. Tehniski runājot, sezona vēl nav sākusies, brīnišķīga jauna koledžas sporta atkārtojuma dubultruna, bet, kad tā ir iedarbināta, tai ir jāpaliek kustībā.

Šīs spēles ir nepieciešams ļaunums labākajos apstākļos, enerģijas programmas meklē vieglu uzvaru un mazākas skolas finansē visas savas nodaļas ar izmaksu. Ir iemesls, kāpēc tās sauc par “pirkšanas spēlēm” — jūs būtībā iegādājaties laimestu, un ikviens no tā kaut ko gūst. Apmeklētājiem tas joprojām ir čārterreiss spēlētājiem, kas pieraduši pie gariem autobusu braucieniem, iespēja spēlēt televīzijā zem gaismām stadionos, kas ir novājināti, un bieži vien veltīgā, bet ne neiespējamā tiekšanās pēc ļoti retā Apalaču štata brīža.

Taču tie nebija tie labākie apstākļi. FAMU noplicinātais saraksts — ar uz pusi mazāk stipendiātu nekā UNC — tika iebarots koledžas-atlēti-industriālajā kompleksā, cilvēku lopbarībā biļešu tirdzniecībai un televīzijas reitingiem, un visi pelnīja naudu no riska, kas viņiem bija jāuzņemas, izņemot paši spēlētāji.

Nekad nepalaidiet garām Lūka Dekoka kolonnu. Reģistrējieties vietnē tinyurl.com/lukeslatest, lai tie tiktu nosūtīti tieši uz jūsu e-pasta iesūtni, tiklīdz tie ir publicēti.

Šis stāsts sākotnēji tika publicēts 2022. gada 28. augusts, 00:13.

Saistītie stāsti no Raleigh News & Observer

Luke DeCock profila attēls

Sporta apskatnieks Lūks Dekoks pievienojās The News & Observer 2000. gadā un ir piedalījies sešās finālčetrinieka spēlēs, vasaras olimpiskajās spēlēs, Super Bowl un Karolīnas Hurricanes Stenlija kausa izcīņā. Viņš ir pašreizējais ASV Basketbola rakstnieku asociācijas prezidents, bija 2020. gada Nacionālās galvenās balvas ieguvējs kā valsts labākais sporta žurnālists un divas reizes tika nosaukts par Ziemeļkarolīnas gada labāko sporta rakstnieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.