UCF vs. Luisvilas izredzes, prognozes, līnija, izplatība: 2022. gada 2. nedēļas koledžas futbola izlases pēc modeļa 48–37 skrējienā

By | septembris 9, 2022

Pēdējā laikā UCF Knights komanda ir gandrīz automātiski izcīnījusi uzvaras savā ēkā, kas kopš 2017. gada ir zaudējusi tikai divas no 33 mājas spēlēm. Kopš FBC Mortgage Stadium atvēršanas 2007. gadā, UCF uzvaras procents ir 0,771 (74:22). tur, kas pašreizējā mājas stadionā ierindojas starp 15 labākajiem valstī. Knights cenšas uzlabot šo atzīmi, piektdien uzņemot Luisvilas Cardinals. UCF (1-0) turpināja panākumus mājās, 2022. gada sezonas atklāšanas spēlē ar 56:10 triumfējot Dienvidkarolīnas štatā, bet Luisvila (0:1) gadu sāka ar zaudējumu Sirakūzās ar 31:7. “Cardinals” uzvarējusi divās no trim visu laiku tikšanās reizēm ar “Knights”.

Spēles sākums FBC Mortgage stadionā Orlando, Fla. ir noteikts pulksten 19:30 ET. Knights ir 5,5 punktu favorīti jaunākajā UCF vs. Louisville koeficients no Caesars Sportsbook, savukārt vairāk/mazāk par kopējo gūto punktu skaitu ir 61,5. Pirms veicat jebkuru Louisville vs. UCF izvēlas, jums ir jāredz koledžas futbola prognozes un derību padomi no SportsLine projekcijas modeļa.

Modelis simulē katru FBS koledžas futbola spēli 10 000 reižu. Pēdējo sešu un vairāk gadu laikā patentētais datora modelis ir guvis satriecošu peļņu gandrīz 3500 USD apmērā par 100 USD vērtajiem spēlētājiem, kuri ir ieguvuši visaugstāk novērtētos koledžas futbola izlases, lai novērstu izplatību. Tas iekļūst 2022. gada koledžu futbola sezonas 2. nedēļā ar rezultātu 48:37, izmantojot visas visaugstāk novērtētās koledžas futbola izplatības un naudas līnijas, kas datētas ar 2021. gadu. Ikviens, kas tam sekojis, ir guvis milzīgu peļņu.

Tagad modelis ir pievērsis uzmanību UCF vs. Louisville un tikko atklāja savu izvēli un CFB prognozes. Tagad varat apmeklēt SportsLine, lai skatītu modeļa izvēli. Šeit ir vairākas koledžas futbola izredzes un derību līnijas Louisville vs. UCF:

  • UCF vs. Louisville izplatība: Knights -6
  • UCF vs. Louisville virs/zem: 61,5 punkti
  • UCF vs. Luisvilas naudas līnija: Knights -225, Cardinals +185
  • UCF: Knights pēdējās septiņās spēlēs pēc ATS uzvaras ir 1:6
  • LOU: Cardinals pēdējās septiņās cīņās ir 6:1 ATS pēc tam, kad iepriekšējā spēlē guva mazāk par 20 punktiem
  • UCF vs. Luisvilas izlases: skatiet izvēles šeit.

Piedāvātā spēle | UCF Knights vs. Louisville Cardinals

Kāpēc UCF var segt

Knights jau ir ceļā uz vēl vienu neticamu punktu kopsummu savās pirmajās divās sezonas sacensībās. Kopš 2017. gada UCF savā pirmajā spēļu pārī katru gadu ir ierakstījis vismaz 94 kombinētos punktus, un piektdien nepieciešami 44, lai trešo reizi spēles laikā sasniegtu trīsciparus. 2022. gada atklāšanas spēlē klubs guva astoņus piezemējumus, no kuriem septiņi tika gūti no uzbrukuma, kas kopā sasniedza 600 jardus.

Piecus no šiem septiņiem TD producēja jaunais saspēles vadītājs Džons Rīss Plumlijs, kurš savā UCF debijā meta četrus un skrēja uz vēl vienu. Pāreja no Ole Miss, kad viņš pagājušo sezonu pavadīja kā uzbrucējs, Plumlijs izpildīja 20 no 31 piespēles mēģinājuma 308 jardus un ieguva komandas augstumu 86 jardus uz zemes. UCF īpašās komandas arī cīnījās pret Dienvidkarolīnas štatu, kad junioru aizsargs Kvadriks Bulards ierakstīja komandas pirmo bloķēto sitienu kopš 2019. gada un atguva bumbu gala zonā par piezemējumu.

Kāpēc Louisville var segt

“Cardinals” komandai būs nepieciešams līdzīgs sniegums, kāds viņiem bija pagājušā gada mačā, kad viņi uzbrukuma kopsummā ar 501:416 pārspēja Knights. Četrsargs Maliks Kaningems Luisvilas uzvarā bija divkāršs apdraudējums, metot 265 jardus un piezemējoties, skrienot 99 jardus un pāris punktus. Vecākais signāla zvanītājs, kuram astoņās no 12 regulārās sezonas spēlēm 2021. gadā bija vairāki uzbrukuma sitieni, cer atgūties pēc pagājušajā nedēļā piedzīvotā zaudējuma, kurā viņam bija sērija pēc kārtas ar vismaz vienu piespēli vai piezemējumu, kas tika apturēta pie 30. .

Viens no Luisvilas vientuļajiem spilgtajiem punktiem Sirakūzu neveiksmē bija tās spēle uz zemes, kuru vadīja jaunpienācējs Tijons Evanss. Pāreja no Tenesī komandas debijas reizē guva 89 jardus, veicot 13 gājienus, bet 36 tika gūti viņa pirmās ceturtdaļas TD skrējienā. Arī biedrs juniors Tailers Hadsons, kurš iepriekšējos trīs gadus pavadīja Arkanzasas centrālajā komandā, pārsteidza, jo viņš izdarīja astoņus tvērienus 102 jardos, kļūstot par ceturto spēlētāju skolas vēsturē, kurš savā pirmajā spēlē ar Cardinals sasniedzis trīsciparus saņemto jardu skaitā.

Kā izveidot UCF vs. Louisville picks

SportsLine modelis sliecas uz kopējo punktu skaitu. Faktiski tajā teikts, ka sākumsastāva aizsargi kopā ir vairāk nekā pieci piezemējumi. Tas ir arī ģenerējis izvēli pret izplatību, kas tiek iekasēta gandrīz 70% simulāciju. Jūs varat redzēt tikai modeļa Louisville vs. UCF izvēle vietnē SportsLine.

Tātad, kurš uzvar UCF vs. Luisvila? Un kura izplatības puse skar gandrīz 70% laika? Apmeklējiet SportsLine tūlīt, lai redzētu, kurā Louisville vs. UCF izkliedēts uz aizmuguri, viss no uzlabotā modeļa, kas par gandrīz 3500 $ par savu visaugstāk novērtēto koledžas futbola izplatību, un uzziniet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.