Toma Izzo jaunajā līgumā ir iekļauts pensionēšanās darbs, jauna izpirkšana

By | augusts 30, 2022

EAST LANSING — Toms Izzo nezina, kad plāno aiziet no Mičiganas štata galvenā basketbola trenera amata, un viņš saka, ka tas nenotiks tuvākajā nākotnē.

Bet ikreiz, kad viņš noliek svilpi, viņam tiek sastādīts nākamais koncerts.

Izzo jaunajā līgumā, kas tika parakstīts šomēnes, ir ietverts noteikums, kas nosaka sporta nodaļas lomu pēc viņa amata Mičiganas štata basketbola trenera amatā. Pilns līgums tika izdots pirmdien, divas nedēļas pēc tā pabeigšanas.

Sākot ar nākamo gadu, Izzo var atkāpties no Mičiganas štata basketbola trenera amata un pāriet uz Vieglatlētikas direktora īpašā padomnieka universitāti. Darbā ietilptu publiska uzstāšanās, līdzekļu vākšana un citi pienākumi.

Atalgojums par šo darbu būtu USD 6,2 miljoni pirmajā gadā, pēc tam USD 750 000 gadā vēl piecus gadus. Viņam ir jāiesniedz skolas paziņojums par nodomu piemērot klauzulu līdz 30. aprīlim jebkurā konkrētā gadā.

Klauzula, kas nebija iekļauta iepriekšējā Izzo līguma versijā no 2019. gada, ir līdzīga tai, ko Marks Dantonio ieviesa pēc aiziešanas pensijā 2020. gada februārī.

Jaunā klauzula ir viena no lielākajām izmaiņām Izzo jaunajā līgumā, ja neskaita viņa atalgojumu, kas viņam ienes 6,2 miljonus USD gadā.

Otra būtiskā izmaiņa ir saistīta ar Izzo izpirkšanu: ja skola viņu bez iemesla atlaistu, tā būtu viņam parādā 7 miljonus dolāru. Iepriekš šis skaitlis bija aptuveni 1 miljons dolāru. Ja Izzo aizietu strādāt citā skolā, viņš būtu parādā Mičiganas štatam USD 500 000.

Izzo līgumam tika pievienots arī viens bonuss par sniegumu: $100 000 par uzvaru Big Ten turnīrā.

Izzo līgumā ir iekļautas arī tās pašas priekšrocības, kas bija paredzētas viņa iepriekšējā līgumā: privātās lidmašīnas izmantošana, futbola biļetes, dalība lauku klubā un daudz kas cits.

Kopumā jaunais līgums padara Izzo par otro vislabāk apmaksāto treneri koledžu basketbolā, atpaliekot tikai no Kentuki komandas Džona Kalipari.

“Ir patīkami apzināties, ka viņi vēlas manī investēt,” par līgumu pirmdien Grandrepidsā sacīja Izzo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.