Teksasas A&M Džimbo Fišers joprojām virzās uz čempionātu, iekļūstot 5. gada vadošajā Aggies

By | augusts 24, 2022

Pirms viņš kādreiz trenēja spēli Texas A&M, Džimbo Fišers saņēma a nacionālā čempionāta plāksne. Kanclers Džons Šārps pasniedza mākslīgo balvu, atstājot divu ciparu atstarpi, lai ierakstītu gadu, kad viņa uzmundrinātais jaunais treneris novedīs Aggies uz neveiksmi.

Jums nevajadzētu atgādināt: pēc četriem gadiem Fišeram joprojām ir tas gods būt apbalvots nacionālā čempionāta plāksne Texas A&M bez tā nopelnījis viens vēl.

Ieejot Fišera Lielā eksperimenta 5. gadā, tas ir galvenais jautājums. Teksasas A&M viņu pieņēma darbā, jo viņš bija guvis panākumus ar diviem valsts čempioniem (2003. gadā kā Nika Sabana uzbrukuma koordinators LSU, 2013. gadā kā Floridas štata treneris). Bet vai Fišers kādreiz uzvarēs visu koledžas stacijā?

Jo tas paliek mandāts. Ne tikai pārspēt Alabamu — kā Fišers to izdarīja pagājušajā sezonā, kļūstot par pirmo Nika Sabana palīgu, kurš pārspējis savu mentoru, bet arī noslēgt lielo, seno mataino darījumu.

Reālās pasaules šķēršļi pastāv arī dienā, kad tika ieviests Fišers. Tas ir SEC West, pilnībā aprīkots ar cementa griestiem.

Pagājušā sezona bija zināmā mērā neizmantota iespēja. Izrāvienu pār Bamu nevarēja svinēt pārāk ilgi, jo Aggies beidzās gausi ar rezultātu 8:4 (ieskaitot četrus konferences zaudējumus).

Vai Fišers ir tur, kur viņš vēlas būt piecus gadus?

“Nē,” viņš teica. “Mēs neesam uzvarējuši nacionālajā čempionātā. Tajā pašā laikā es domāju, ka šobrīd esam vairāk ekipēti, dodoties uz nākotni, mūsu rīcībā esošo lietu dziļumu.”

Ja jūs nevarat pārdot laimestu (visu), jūs vienmēr pārdodat nākotni. Tas ir koledžas apmācības mārketings 101.

Teksasas A&M problēma — nē. 6 pirmssezonas AP Top 25 — ir tas, ka kaut kad drīz nākotnei jābūt tagad.

Iespējams, esat dzirdējuši, ka Fišers šajā starpsezonā parakstīja līgumu ar visu laiku labāko personāla atlases klasi ar astoņām piecu zvaigžņu izredzēm un potenciālām superzvaigznēm visā laukumā. Tas tieši noveda pie Sabana un Fišera nolaupa labu daļu no starpsezonas strīdējās par to, kā šī klase tika izveidota. Bet tas palaida garām būtību.

Texas A&M jau ir labs. Turpinot, vai Aggies būs pietiekami labs?

«Uzskatu, ka daudz ko atstājām uz galda [last season] jo mēs no mums sagaidām tik daudz vairāk,” teica uzbrūkošais līnijas spēlētājs Leidens Robinsons. “Treneris Fišers teica, ka mēs daudz atstājām uz galda, tika pieļautas dažas kļūdas.”

Texas A&M šosezon ir ielādēts… bet savādāk. Aggies pārspēja Crimson Tide ar rezerves aizsargu tagad Oburnā (Zach Calzada). Aizsarga spēlē joprojām ir daudz talantu, jo īpaši, kad otrgadnieks Heinss Kings ir atgriezies no savainojuma. Robinsons ir daļa no uzlabotas uzbrukuma līnijas. Otrā kursa studenti Braiss Fosters (centrā) un Rūbens Fatheree II (labais spēlētājs) ņēma savus klučus kā pirmkursniekus.

Abās pusēs ir saspēles vadītāji, tostarp saspēles vadītājs Devons Ačeins, kurš vadīja SEC pēc jardiem vienā gājienā. Paredzams, ka viens no šiem piecu zvaigžņu plašā uztvērēja Evans Stjuarts dos savu ieguldījumu uzreiz. Četri no piecu zvaigžņu pirmkursniekiem ir aizsardzības līnijā.

“Es ticu viņiem visiem [freshmen have to contribute],” sacīja Robinsons. “Tiem visiem ir jābūt gataviem. Es ļoti ticu skautu komandai. Tas man ieaudzināts, kad biju pirmkursnieks. Treneris Fišers mēdza teikt, ka daži no labākajiem spēlētājiem, daži no Slavas zāles spēlē skautu komandā.

Bet Texas A&M nav attīstības programma, un Aggies nespēlēs pret gaisu. Nē. 1 Alabama ir labvēlīga, lai to visu uzvarētu (atkal). SEC East crossover spēlēs ietilpst ceļojums uz Dienvidkarolīnu un mājas sacensības pret Floridu. Maiami ierodas pilsētā 3. nedēļā.

Tātad, kad pienāks šī nākotne? Pēdējais un vienīgais valsts čempionāts bija pirms vairāk nekā 80 gadiem (1939. gadā). Tas ir impulss šai mentalitātei neatkarīgi no tā.

Pastāv ne pārāk smalka robeža starp augstākā līmeņa personāla atlases klasēm un uzvaru (lielo). Pēdējā programma neuzvarēt nacionālajā čempionātā četru gadu laikā pēc Nr. 1. vietā 247Sports Composite komandu rangā bija Florida 2010. gadā.

Vēsturē ne tikai teikts, ka Aggies ir īsts, bet arī, ja viņi to nesasniegs, tas būs liels sasniegums. Tomēr tas Fišeram viņa pašreizējos pienākumus nepiedod. Lai Texas A&M izpildītu savu likteni Džimbo vadībā, dažiem no šiem pirmkursniekiem būs nekavējoties jāpiedalās.

“Viņiem tā nav ir spēlēt,” par pirmkursniekiem teica Fišers. “Mums ir vēl daži labi spēlētāji. Daži to darīs, tas ir neizbēgami. Tā ir labākā trenera līnija. Bērni zina, kad viņi ir gatavi spēlēt. Labie, ja jūs nesāksiet tos spēlēt tagad, viņi tik un tā pēc trim gadiem aizies. Jums tie ir jānogādā laukumā, cik ātri vien iespējams. Viņiem tas ir jānopelna.”

Tātad, vai Fišeram šis gads ir pārtraukums, pirms cerības 2023. gadā vēl vairāk palielināsies?

Sabans nepazudīs. Viņš tikko parakstīja pagarinājumu, kas padara viņu par trešo FBS treneri, kas kopš decembra nopelna 11 miljonus USD gadā. Tas ir tālu no tā, ka Texas A&M šķietami atjaunos tirgu ar Fišera 10 gadu, 75 miljonu dolāru pilnībā garantēto līgumu 2018. gadā. (Viņš arī ir pagarināts.)

Šī imitētā nacionālā čempionāta plāksne joprojām gaida, kad tiks ierakstīta. Aggie Nation ir atzīmējis laiku daudz ilgāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.