Steelers vs. Brauns gūst vārtus, ņemšanās: Niks Čubs, Amari Kūpers spēks Klīvlenda apspēlē Pitsburgu

By | septembris 23, 2022

Četras dienas pēc satriecošā zaudējuma Browns atspēlējās, savā laukumā “Thursday Night Football” uzvarot savus ilggadējos konkurentus. Ar Nika Čuba palīdzību un spēcīgu otro puslaiku aizsardzībā Browns izcīnīja uzvaru ar 29:17, panākot 2:1 sezonā. Pitsburga, svaigi piedzīvojusi 2. nedēļas zaudējumu, piedzīvoja sarūgtinājumu, zaudēja līdz 1:2.

Pārtraukumā ar rezultātu 14:13 Browns pārņēma spēles vadību, gūstot vārtus savos pirmajos divos otrā puslaika piespēles. Pārkāpumu veicināja Čubs, kurš šo nakti pabeidza ar 113 jardiem 23 gājienos. Klīvlenda saņēma arī lielisku nakti no Amari Kūpera, kura 32 jardu tvēriens pēc trešā un 1 izspēles izveidoja Čuba 1 jarda piezemējumu, kas palielināja Browns pārsvaru līdz 23:14 ar 9:29. Brauns uz uzvaru atzīmēja izsaukuma zīmi ar Denzela Vorda aizsardzības rezultātu spēles pēdējā izspēlē.

Pēc lēniem abiem uzbrukumiem Brauns ar 37 jardu sitienu, kuru vadīja Čubs, pirmais pārspēja Džeikobija Briseta 11 jardu piespēli Kūperam, kurš šo nakti pabeidza ar 101 jardu un septiņiem tvērieniem. “Steelers” atbildēja ar Nadži Herisa 5 jardu piezemējumu, uzsākot otro ceturtdaļu. Baletisks, nozvejas ar vienu roku iesācējs Džordžs Pikenss uzstādīja Herisa piezemējumu.

Klīvlenda deva pretsvaru ar Deivida Njoku piezemējuma tvērienu no Brisetes ar 8:58 līdz puslaikam. Steelers pirmo reizi izvirzījās vadībā mirkļus vēlāk, kad Mičs Trubiski guva vārtus 1 jarda piezemējuma skrējienā. Otro puslaiku Pitsburgas uzbrukums iesāka ar vēl vienu daudzsološu dzinējspēku, kas galu galā izsīka neilgi pēc vidējās līnijas šķērsošanas. Pitsburga, lielāko daļu otrā puslaika neko nedarīja, spēja gūt vēlu vārtu guvumu, kas padarīja spēli ar sešiem punktiem līdz 1:46. Tomēr sods par sitienu uz sāniem ļāva Browns samazināt spēles pulksteni līdz deviņām sekundēm.

Spēcīgs vējš ietekmēja abus sitienus pirmajā puslaikā. Bosvels izlaida 53 jardu mēģinājumu Pitsburgas otrajā braucienā. Browns debitants Keids Jorks netrāpīja PAT, taču to kompensēja, trešās trešdaļas beigās realizējot 34 jardu sitienu, izvirzot Klīvlendai vadību.

Kāpēc Steelers zaudēja

Pirms došanās uz šonakt, Trubiskim nebija nevienas spēles ar vairāk nekā 200 jardiem, taču to izdarīja tikai šonakt ar statistikas līniju 20 pret 32 ​​par 211 jardiem un bez piezemējumiem.

Trubiskis šosezon nav parādījis pietiekami daudz, un daži jautāja, vai viņam nevajadzētu būt iesācējam QB Kenny Pickett.

Uzbrukumā Diontae Džonsons bija “Steelers” nakts spēlētājs ar sešām 63 jardiem un atspēlētām piespēlēm, taču viņam bija daži galvenie kritumi. Steelers uzbrukumā nepārprotami ir daudz kas vēl jāpiestrādā.

Aizsardzība nespēja tikt līdzi Čubam, vienam no labākajiem NFL saspēles vadītājiem, kurš savā CV ierakstīja vēl vienu 100 jardu spēli.

Aizsardzība palaida garām TJ Vatu un vēsturiski neuzvar bez viņa. Viņi tagad ir 0-6, kad Vats ir malā.

Kāpēc Browns uzvarēja

Browns piedzīvoja zaudējumu, kad visas trīs spēles fāzes cīnījās un atspēlējās ar spēli, kurā visiem bija palīdzīga roka uzvarā.

Brissets izskatījās pārliecināts un nosvērts, un, kad tas bija nepieciešams, spēja izmantot savas steidzināšanas spējas situācijās, kad bija īss jards.

Runājot par palaišanas spēli, parunāsim par Chubb. Čubs pilnībā sagrāva Steelers aizsardzību, izvirzot 23 sitienus, 113 jardus un piezemējumu. Kopš 2018. gada viņam ir 24 100 jardu spēles, kas ir visvairāk visā līgā šajā laika posmā.

Mani pārsteidza arī Kūpers, kuram bija ritms ar Brisetu un kurš pabeidza spēli ar septiņiem tvērieniem 101 jardā un piezemējumu.

Vienošanos “Browns” noslēdza aizsardzība, kas neļāva “Steelers” iziet no laukuma un spēles beigās piespieda abpusēji atspēlēties. Steelers nekad nespēja atgūties pēc šīm divām pieturām, kas mūs noved pie spēles pagrieziena punkta.

(Un atkritumu laika aizsardzības piezemējums nekaitēja.)

Pagrieziena punkts

Trešās ceturtdaļas beigās Trubiski 35 jardu piespēle Džeilenam Vorenam tika atsaukta Čukvuma Okorafora soda dēļ. Pēc neilga laika šis gājiens noveda pie Steelers sitiena, un Browns atbildēja ar vārtu guvumu nākamajā braucienā.

Kad bumba tika atgūta, “Steelers” vairs nespēja ar to neko izdarīt, izdarot trīs sitienu.

“Browns” vēlreiz atbildēja, šoreiz izmantojot 6:35, panākot 11 spēles un 80 jardus un gūstot piezemējumu, panākot 23:14. Vārtu gūšanas laikā vairāki spēlētāji izdarīja ietekmi, un Browns izskatījās, ka viņi pilnībā kontrolē spēli, un Brisets izskatījās, ka viņš pilnībā kontrolē savu uzbrukumu.

Čubs, kurš šajā braucienā nobrauca vairāk nekā 100 jardus pa zemi, piedzīvoja diezgan lielu skrējienu daļu, tostarp 16 jardus. Kūpers izcēlās ar 32 jardu piespēli, lai viņus ievestu Steelers teritorijā. Chubb bija tas, kurš to iesita par jardu ar ceturto un 1.

Lai “Steelers” situāciju padarītu vēl ļaunāku, viņi atbildēja ar vēl vienu “trīs un auts”, padarot to divus pēc kārtas.

Spēles izspēle

Steelers neuzvarēja, taču viņi ieguva nākamo labāko lietu, kas ir funkcija mūsu segmentā “Spēles spēle”.

Plašā uztvērējs Džordžs Pikenss ar vienu tvērienu pierādīja, kāpēc viņš tika runāts par Steelers treniņnometni. Pirmajā ceturksnī, Pickens izdarīja neticami vienu roku, kas, šķiet, nepakļaujas gravitācijai.

Pikensa tvēra pēc sekundes un 3 izspēles, Trubiskim iemetot vienu uz labo malu. 36 jardu tvēriens iedzina “Steelers” sarkanajā zonā un veica piezemējumu no Najee Herris.

Ko tālāk

Browns nākamnedēļ dosies uz Atlantu, lai cīnītos pret Falcons, kas, ieejot 3. nedēļā, ir 0:2. Abi divi Falcons zaudējumi ir bijuši tuvu, zaudējot ar 27:26 Saints un ar 31:27 pret Super Bowl. čempions Rams.

Steelers 4. nedēļā uzņems Jets. Jets uzbrukumu līdz šim vadījis saspēles vadītājs Džo Flako, bet Zaks Vilsons joprojām atradās malā ar kaula zilumu un meniska plīsumu. Paredzams, ka Vilsons izlaidīs divas līdz četras nedēļas un neatgriezīsies 3. nedēļā. Divu nedēļu laikā Flako ir trešais piespēļu jardu skaitā ar 616, aiz “Dolphins” komandas Tua Tagovailoa (739) un komandiera Kārsona Venca (650).