Steelers vs. Bengals rezultāts, izcīņas: Mičs Trubiski, Pitsburga nogremdē Sinsiju OT par savvaļas 1. nedēļas uzvaru

By | septembris 11, 2022

CINCINNATI — savvaļas spēlei bija diezgan normāls finišs. Pēc tam, kad abas komandas izlaida spēles mēģinājumus gūt panākumus, Steelers futbolists Kriss Bosvels pagarinājuma pēdējā spēlē veica 53 jardu mēģinājumu, paceļot Pitsburgu uz uzvaru Sinsinati ar 23:20. Divi lieli sitieni no Miča Trubiski līdz Patam Freiermutam Pitsburgas pēdējā sīvā uzbrukumā nodrošināja Bosvela uzvaru nesošo sitienu.

Tā kā “Bengals” komandas garais sitiens Klārks Heriss guva savainojumu, Sinsinati pagarinājumā neizdevās gūt uzvaru. Tomēr Pitsburga nespēja gūt uzvaru, kad Bosvela 55 jardu mēģinājums trāpīja pa kreiso pārliktni 70 sekundes pēc tam, kad Evans Makfersons netrāpīja 29 jardu mēģinājumā. Makfersonam, kurš pamatlaika laikā zaudēja Herisu, Minkah Ficpatriks bloķēja spēles uzvarētāju mēģinājumu pēc divām sekundēm līdz pamatlaika beigām, lai piespiestu pagarinājumu. Pirms garām piespēles Bengals panāca neizšķirtu pēc Džo Burova sešu jardu piespēles pret DžaMaru Čeisu.

Viesu komanda Steelers ar četriem Bengals sitieniem palīdzēja puslaikā pārsvaru ar 17:6 pār AFC čempioniem. Pitsburgas aizsardzībā tika reģistrētas trīs pirmās puslaika pārtvertās bumbas no Burrova, tostarp Ficpatrika 31 jarda atvairītais sitiens spēles sākuma minūtēs. Steelers palielināja pārsvaru līdz 17:3 pēc tam, kad Trubiskis otrās ceturtdaļas vidū ar 1 jarda piezemējumu trāpīja Nadži Herisā. Rezultāts tika izveidots, TJ Watt pārtvert Burrow, kurš pirms svētdienas spēles nekad nebija iemetis vairākas pārtvertas bumbas pirmajā puslaikā.

Trešajā ceturtdaļā vienīgais rezultāts bija Bērova divu jardu piespēle Taileram Boidam, kam sekoja Bērova divu jardu piespēle Maikam Tomasam. Neskatoties uz to, ka Burovs sešas minūtes ceturtajā ceturtdaļā iemeta savu ceturto pārtverto metienu, Bengals deficīts bija tikai seši punkti, kad Sinsinati pārņēma vadību pie savas 30 jardu līnijas ar 6:05. No turienes Bengals aizbrauca uz Steelers 2 jardu līniju, pirms Kems Satons beigu zonā sagrāva Burova ceturto piespēli. Sinsinati atrada ieskaites zonu savā nākamajā ieskaitē, pirms Ficpatrika bloķētais punkts pēc mēģinājuma piespieda pagarinājumu.

Šeit ir pilns Sinsinati notikušā sadalījums:

Kāpēc Steelers uzvarēja

Spēli uzvarēja Steelers oportūnistiskā aizsardzība. Pitsburgas uzbrukums paveica tieši tik daudz, lai “Steelers” tiktu līdz finišam. Steelers izbaudīja zvaigžņu spēli no Ficpatrika, kurš nostiprināja savu statusu kā viens no NFL labākajiem aizsardzības aizsargiem.

Kāpēc Bengals zaudēja

Piecus apgrozījumus ir gandrīz neiespējami pārvarēt, it īpaši, ja mums neko neuzspiež. “Bengals” pirmajā puslaikā nespēja parūpēties par bumbu un nespēja konsekventi nosargāt Burou, kurš lielu dienas daļu pavadīja uz muguras.

Pagrieziena punkts

“Steelers” kontrolēja spēli pēc tam, kad Vats otrās ceturtdaļas vidū atlaida Burou, Pitsburgai vadībā ar 17:6. Burovs un Čeiss savienojās, lai nākamajā izspēlē gūtu 24 jardus, lai palīdzētu izveidot Bengals pirmo rezultātu. Spēle no šī brīža bija slinka.

Spēles izspēle

Pēc pirmā mēģinājuma izlaišanas Bosvels pagarinājumā bija īsts otrajā vārtu guvumu mēģinājumā. Bosvels izdarīja sitienu, neskatoties uz to, ka vējš pūta no kreisās puses uz labo.

Lielas traumas abām komandām

Gan Pitsburga, gan Sinsinati guva ievērojamas traumas. “Bengals” vārtsargs Tī Higinss pameta spēli uz visiem laikiem pēc tam, kad otrajā ceturtdaļā guva galvas savainojumu. Higinss, kurš pirms savainojuma gūšanas pārtvēra divas piespēles 27 jardus, sākotnēji bija apšaubāms, vai viņš atgriezīsies, jo viņam tika noteikts smadzeņu satricinājums.

Heriss un Vats spēli pameta ceturtajā ceturtdaļā. Vats guva pec savainojumu, savukārt Heriss spēli pameta ar savainotu pēdu.

Trubisky solid Steelers debija

Bijušais Bears aizsargs savā Steelers debijā neiedegās statistikas lapā. Viņš uzvarēja 21 no 38, 194 jardus kopā ar piespēli Herisam. Viņa divi lielākie panākumi regulārajā laikā bija Zaks Džentrijs (32 jardi) un Pats Freiermuts (31 jards). Trubiski labi meta pagarinājumā, izpildot 25 jardu piespēli Diontam Džonsonam, pirms Bosvela netrāpīja vārtus. Pēc brīža viņa izpildītie 26 un 10 jardi līdz Freiermutam nodrošināja Bosvela uzvaru spēlē.

Uzbrūkošās līnijas cīnās

Abas uzbrukuma līnijas cīnījās, neskatoties uz to, ka gan Pitsburga, gan Sinsinati šajā starpsezonā pievienoja talantus, izmantojot bezmaksas aģentūru. “Bengals” pārbūvētā līnija cīnījās, lai aizsargātu Burrovu, kuru septiņas reizes atlaida “Steelers” aizsardzība. Trīs no šiem samazinājumiem guva Steelers trešā gada malējais aizsargs Alekss Haitsmits.

Pitsburgas uzbrukuma līnijai bija grūti atrast atvērtās bedrītes Herisam, kurš spēli pabeidza ar 23 jardiem un 10 sitieniem. “Steelers” vadošais “rusher” bija uztvērējs Čeiss Kleipūls, kurš ar sešiem gājieniem guva 36 jardus.

Ko tālāk

“Steelers” savu spēļu kalendāru sāks nākamajā svētdienā pret “Patriots”. Pitsburga pēdējo reizi uzvarēja Jaunangliju 2018. gada sezonas 15. nedēļā, uzvarot Heinz Field ar 17:10. Sinsinati dosies uz Dalasu, lai stātos pretī Cowboys pirmajā izbraukuma spēlē kampaņā. Bengals ir piedzīvojis četrus zaudējumus pēc kārtas pret Cowboys, ieskaitot lēmumu ar 30:7 2020. gada decembrī. Sinsinati pēdējā uzvara pret Dalasu notika 2004. gadā, kad Kārsons Palmers apspēlēja Bengals ar 26:3.