Sets Taunss “atkāpjas” no Ohaio štata pēc turpmākām neveiksmēm medicīnā

By | septembris 5, 2022

Šķiet, ka Seta Taunsa karjera Ohaio štatā ir beigusies.

Kolumbusas izcelsmes uzbrucējs un veterāns svētdien paziņoja, ka “atkāpjas no Ohaio štata un komandas 124” un šosezon nespēlēs koledžas basketbolu pēc “dažām neveiksmēm šovasar un dažām grūtām sarunām ar maniem treneriem un medicīnas personālu”.

Taunss izlaida visu 2021.-2022. gada sezonu ilgstošas ​​muguras savainojuma dēļ un septembra sākumā nebija saņēmis pilnu medicīnisko atļauju atgriezties Buckeyes komandā.

Nortlendas vidusskolas absolvents Taunss 2020. gadā pārgāja uz Buckeye programmu pēc tam, kad Hārvardā 2018.–2019. un 2019.–2020. gadā ceļgala savainojuma dēļ izlaida divas pilnas sezonas. Taunss izlaida 2020.–2021. gada sezonas sākumu, taču galu galā 25 spēlēs koši un pelēkā krāsā guva vidēji 3,8 punktus, spēlējot Big Ten turnīra čempionātā un piedaloties NCAA turnīrā.

Taunsam pirmssezonas laikā pirms otrās sezonas Ohaio štatā tika veikta ķirurģiska operācija mugurā, un sākotnēji bija paredzēts, ka viņš atgriezīsies 2021. gada decembrī. Taču Taunss šo gadu izlaida pavisam.

2017.–2018. gada Ivy League gada spēlētājs izvēlējās atgriezties uz sesto sezonu koledžu basketbolā šajā starpsezonā, taču svētdien sacīja, ka “ir kļuvis skaidrs, ka mans ķermenis nav spējīgs izturēt pilnu Lielā desmitnieka sezonu.”

“Buckeye” galvenais treneris Kriss Holtmans augustā sacīja, ka Taunsam un otrajam OSU uzbrucējam Džastisam Sjūingam, kuri abi piedalījās Ohaio štata izstāžu spēlēs Bahamu salās, septembra sākumā paredzēts saņemt medicīnisko palīdzību. Kamēr Sjūings augusta beigās saņēma atļauju, Taunss joprojām risināja problēmas.

Taunss sacīja, ka tuvākajā nākotnē viņam “paņems kādu laiku, lai noskaidrotu, kā izskatīsies mana nākamā nodaļa”.

Līdz ar Taunsa aiziešanu, Buckeyes tagad ir atvērta stipendijas vieta 2022.–2023. gada sezonai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.