Sahvir Wheeler “atgriežas ar atriebību” kā Kentuki līderis

By | septembris 17, 2022

Nereti gadās, ka jūs saņemat divkārtēju Visu SEC punktu aizsargu un Boba Kuzija balvas finālistu par vecāko sezonu, it īpaši Kentuki. Tā tas ir ar Sahviru Vīleru, kurš atgriežas otro gadu Leksingtonā un ceturto koledžas sezonu kopumā pēc tam, kad ieņem trešo vietu valstī un pirmo vietu SEC pēc rezultatīvām piespēlēm ar 6,9 spēlē, gūstot 10,1 punktu, izcīnot 2,6 atlēkušās bumbas un pārtverot 1,1 bumbu. 2021.-22.

Tas ir labi — un to bija ļoti daudz. Tomēr tas nenozīmē, ka tā bija ideāla Wheeler debijas kampaņa Kentuki štatā. 5 pēdas 9 punktu aizsargs joprojām vidēji spēlē atlaida 3,0 reizes, kamēr atvairīja tikai 44,1% no laukuma un 30,8% no trīs. Viņam bija desmit spēles ar četrām vai vairākām spēlēm, un viņš gadu sāka ar 4/23 no trim (17,4%), pirms finišēja uz augstas nots (12/29, 41,4% 3PT pēdējās 16 spēlēs).

Savās labākajās izpausmēs Vīlers bija elektriskais saspēles vadītājs, neapšaubāmi labākais koledžas basketbolā. Viņš bija veikls punktu guvējs ap malu, kurš spēja radīt komandas biedriem, kāpināt tempu un traucēt grīdas aizsargiem.

Sliktākajā gadījumā viņš bija nepastāvīgs kā bumbas apstrādātājs un piespēlētājs ar neefektīvu metienu un sliktu metienu izvēli. Augstākie rādītāji neapšaubāmi bija augsti, tāpat kā zemākie bija neapšaubāmi zemi.

Augoša pārliecība otrajā gadā

Arī Vīlers to zina. Un viņš izmanto abus kā plānu savai spēlei 2022.–2023. gada sezonā, cenšoties maksimāli palielināt labo, vienlaikus samazinot slikto.

Viņš ir pārliecināts, ka tas notiks otrajā gadā kā Wildcat.

“Um, (mana pārliecība) nāk no smaga darba un zināšanās, kas pagājušajā gadā nedarbojās un kas darbojās,” ekskluzīvā intervijā Bahamu salās KSR sacīja Vīlers. “Ko es varu uzlabot?” Ko es varu asināt? Un pie kā es varu turpināt strādāt un turpināt darīt, kas bija veiksmīgs pagājušajā gadā?

Fotogrāfs Dr. Maikls Huangs | Kentuki sporta radio

Tātad, kas nostrādāja Vīleram viņa debijas sezonā Leksingtonā? Kas viņam ļāva kļūt par Boba Kuzija balvas finālistu par valsts labāko aizsargu?

“Spēlē ātri. Ātra spēlēšana izdevās,” viņš teica. “Tas, ka reizēm spējam no tā atteikties un kaut kā beigties, izdevās. Tikai uzticēšanās sev, pašpārliecinātība, attiecību veidošana ar komandas biedriem — jo viņi vēlas, lai jūs gūtu panākumus. Tas viss strādāja. ”

Ja priekš kam nedarīja, tas bija skaidrs arī Hjūstonas, Teksasas štatā. Kad viņš mēģināja darīt pārāk daudz un uzspiest jautājumu, viņš cīnījās. Sava nozīme bija arī traumām.

“Tas, kas nedarbojās, es domāju, ka dažreiz es nedaudz izkļuvu no kontroles,” sacīja Vīlers KSR. “Domāju, ka aizsardzībā es spēru soli atpakaļ. Domāju, ka lielākā daļa no tā bija tikai savainojuma dēļ. Tagad, kad jūtos vesels, jūtos stiprāks, ātrāks, sprādzienbīstamāks, jūtos kā atgriezies tur, kur biju gada sākumā.”

Sensacionāla nedēļa paradīzē

Šis pieaugums bija acīmredzams Kentuki četru spēļu izstāžu tūres laikā Bahamu salās, kad Vīlers mierīgi aizvadīja fenomenālu nedēļu, vidēji spēlē gūstot 14,5 punktus ar 61,1% metienu un 93,3% no līnijas. Viņam bija arī 24:6 rezultatīvo piespēļu attiecība pret atspēlēto grozu, kas ir 6,1 rezultatīva piespēle un 1,5 bumbas zem groziem, kā arī 1,75 pārtvertas bumbas katrā cīņā.

Viņa trīspunktu metiens nekrita (kopumā 0-9), bet Vīlers četrās spēlēs aizmeta garām tikai piecus metienus loka iekšpusē, kas ir 81,5% no diviem. Pēc atlikušo punktu notriekšanas pirmajā spēlē (seši punkti, 2-6 FG, četras rezultatīvas piespēles, divas bumbas zem groziem), vecākais aizsargs bija sensacionāls no divām līdz četrām spēlēm.

Labākā Wheeler versija tika parādīta pilnā displejā.

Fotogrāfs Dr. Maikls Huangs | Kentuki sporta radio

“Šajās dažās spēlēs man šķiet, ka esmu spēlējis diezgan labas grīdas spēles, jo esmu kontrolējams, spēlēju ar tempu, izmantoju savu ātrumu un sprādzienus,” viņš teica KSR. “Es zinu, ka man ir traks uzliesmojums, kurā es varu no nulles sasniegt 100, kamēr visi pārējie joprojām ir 50 un tūkstoš jūdžu aiz manis. Lai varētu to izmantot un manipulēt ar aizsardzību, izmantojiet kruīza kontroli un atrodiet puišus, kuri bija karsti.

Pēdējai daļai ir izšķiroša nozīme — “atrodiet puišus, kuri bija karsti”. Kā komanda Kentuki atvairīja 38,1% no trim uz 26,3 mēģinājumiem katrā spēlē, tostarp pieci stipendiāti realizēja vismaz 40% no dziļuma. Komandas biedri kļuva atklāti, un spēles vadītājs viņus apbalvoja ar izteiksmīgām piespēlēm par tīru izskatu. Savukārt šāvēji Vīleru (un komandu kopumā) apbalvoja ar izdarītajiem metieniem. Uzvar visi — ar vidējo 50 punktu starpību.

Acing testu

Vīleram ir nepārprotama komforta un pazīstamības sajūta, un viņa vecākā kampaņā tiek izmantots domāšanas veids “biju tur, paveicu”. Veterāns punktu aizsargs zina treneru cerības, viņš zina, kas nepieciešams, lai uzvarētu un kā trenēties, lai tur nokļūtu. Viņš redzēja šo komandu tās labākajā pagājušajā sezonā, un viņš redzēja to arī sliktākajā — viņš bija uz grīdas abiem.

Viņam ir testa atbildes, tagad viņam tikai jāpieliek pildspalva pie papīra, kad sezona ritēs.

“Tikko aizvadīju gadu, spēlējot trenera Kala komandā, spēlējot trenera O (Antigva), trenera Čina (Kolmena) un Brū (Flinta) vadībā,” KSR sacīja Vīlers. “Tikai zinot sistēmu, zinot, kas nepieciešams, lai uzvarētu, un zināt, kas mums radīs zaudējumus pēc spēlēšanas šajās spēlēs pagājušajā gadā. Es atgriezīšos ar lielu atriebību.

Fotogrāfs Dr. Maikls Huangs | Kentuki sporta radio

Oskara Tšebves atgriešanās Kentuki bija starpsezonas lielākais sarunu punkts, un tas bija pelnīti. Viņš bija pirmais vienbalsīgi atzītais gada valsts spēlētājs, kurš atgriezās skolā kopš Tailera Hansbro no Ziemeļkarolīnas 2008. gadā. Un tad Bahamu salās tika runāts par Džeikoba Topina un Antonio Rīvesa zvaigžņu sniegumu, pirmkursnieku Keisona Vollesa un Krisa tūlītējo ietekmi. Livingstons un Adou Tjero, Daimiona Kolinsa satriecoši dunks un CJ Fredrika atgriešanās.

Apkārtējie Vīlera vēlas pārliecināties, ka viņa spēle neizslīd cauri.

Neaizmirstiet par izcilo aizsargu

“Viņš ir ļoti nenovērtēts. Viņš tiešām ir lielisks piespēļu devējs, un viņa mērķis ir uzvarēt,” sacīja trenera asistents K. T. Tērners. “Viena lieta, ko viņš dara kā saspēles vadītājs, ir tas, ka viņš zina, kurš ir un kur dabūt metienus. Viņš jūs atradīs un saviem komandas biedriem daudz metīs vaļā.

«Viņš seko līdzi spēlei, pamana, kas notiek. Viņš zina, kurš ir karsts, bet viņš zina arī to, kurš kādu laiku nav ticis šāviens.”

Vecākais saspēles vadītājs ir arī ļoti vajadzīgs veterāns ģērbtuvē, darot savu daļu, lai viņa jaunākie komandas biedri nepaliktu novārtā.

“Ir lieliski, ka Sahvir ir turpat,” KSR sacīja Keisons Volless. “Ja man ar kaut ko ir problēmas, viņš vienmēr ir gatavs man palīdzēt. Es varu viņam pajautāt, kā lasīt aizsardzību vai kā viņš spēlēs aizsardzībā. Viņš man katru reizi sniedz labu atbildi. ”

Cieņas izpelnīšana ģērbtuvē

Viņš ir spēlētājs, kuru viņa komandas biedri nevar necienīt. Nepārtrauktā intensitāte un stingrība, ko viņš ienes abos grīdas galos, ne tikai iedvesmo apkārtējos darīt to pašu, bet arī nogurdina Kentuki pretiniekus šajā procesā.

“Tieši tā, kā viņš to atnes katru dienu,” KSR sacīja jaunākais uzbrucējs Lenss Vors. “Pat praksē, kā viņš paņem bumbu. Ja jums ir aizsargs, kurš var pacelt bumbu no gala, — bloķēts aizsargs, pagrieziet viņu trīs, četras reizes, pirms viņš tiek pāri puslaukumam. Mēs redzam, ka viņš to dara, mazākais, ko varam darīt, ir spēlēt aizsardzībā.

“Viņam ir jāpaceļ 94 pēdas un jāveic pārkāpums. Tas no viņa ļoti daudz paņem, un mēs viņu cienām par viņa darbu. Mēs visi ar vislielāko cieņu pret Sahviru. Mums ir jādara savs darbs, jo viņš pats to nevar izdarīt.”

Fotogrāfs Dr. Maikls Huangs | Kentuki sporta radio

Vienkārši sakot, Wheeler ir Wildcats toņu noteicējs.

“Sahvirs jūs uzņems 94 pēdu augstumā,” piebilda Vars. “Kad jūs atgriezīsities puskortā, jūs domājat: “Oho, es jau esmu noguris.” Tas ļoti palīdz. Viņš mums nosaka toni. Ja viņš iziet un dabū dažas zādzības — kā viņš to izdarīja pret Ziemeļkarolīnu, atceries? Viņš iznāca un ieguva kā trīs pēc kārtas. Tas jūs vienkārši demoralizē.”

Komandas darbs abos galos

Viņa komandas biedri augstu vērtē intensitāti, ko viņš ienes aizsardzībā, un demoralizējošu ietekmi, ko viņš var radīt. Vīlers cer, ka individuāla produkcija var radīt nepārspējamus panākumus kā komandai, jo īpaši šajā grīdas galā.

Ikvienam ir jābūt lieliskam.

“Redzēsim (kāds ir mūsu aizsardzības potenciāls). Es tikai zinu, ka mums ir iespēja kļūt par ļoti labu aizsardzības komandu,” KSR sacīja Vīlers. “Tikai pēc mūsu garuma, atlētiskuma un daudzpusības no viena līdz pieciem. Es zinu, ka neesmu garākais čalis, bet es varu nosargāt vienu līdz četriem gandrīz, varbūt kādus pieciniekus, atkarībā no tā, kurš tas ir un kurā komandā viņi ir. Bet visi pārējie var nosargāt vienu līdz pieciem, viņi var pārslēgties, un mums ir ātrums un raustīšanās. Tātad, ja jūs mūs pārspējāt, mēs varam griezties vertikāli, mēs varam izaicināt ikvienu. Ja viņi izdarīs šo piespēli, mēs varam slēgt spēli.

“Debesis ir robeža un tālāk. Mums ir jāturpina izdomāt detaļas par to, kas nepieciešams, lai būtu lieliska aizsardzības komanda.

Atgriežoties uz vēl vienu sezonu Leksingtonā, Vīlers atgriežas ar ko pierādīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.