Sagatavošanās 2022. gada fantāzijas futbola draftam: rangu atjauninājumi, krāpšanās lapas, spēlētāji draftā vēlā kārtā

By | augusts 29, 2022

Bija laiks, kad Deimons Pīrss bija fantastisks vēlīnās kārtas mērķis jūsu Fantasy draftā, taču šis laiks beidzās ilgi pirms Pīrss ar piezemējumu veica komandas pirmssezonas spēlē pret 49ers pirmo rezultatīvo pirmo braucienu ceturtdien.

Pīrss ieņēma 77. pozīciju izspēles draftā, ko veicām ceturtdienas pēcpusdienā, un es domāju, ka šajā nedēļas nogalē tas izskatīsies kā milzīgs darījums. Jo es gaidu, ka Pīrss draftēts pirmajās piecās kārtās virzīsies uz priekšu, un, lai gan man nepatīk būt par nūju dubļos… tas ir pārāk dārgi manām asinīm.

Es rakstīju par savām cerībām uz Pīrsu un kāpēc es vienkārši nevaru pārāk sajūsmināt par viņu pat kā Texans vadošo spēlētāju… galvenokārt tāpēc, ka viņš ir galvenais teksasieši. Lovijs Smits mēdz ieguldīt savam RB1 daudz darba, bet Pīrss iekļūst NFL kā ceturtās kārtas izvēle, kurš četrās koledžas sezonās sasniedza 106. punktu, tāpēc… ir grūti paredzēt lielu lomu. Un arī pagājušajā gadā šis bija sliktākais futbolā saspēles vadītājs, tāpēc tas vienkārši ir pret viņu.

Man nebija iebildumu pret šo likmi, kad izmaksas bija zemas, taču, ja viņam būs jāmaksā piektās kārtas izvēle, es izstājos.

Bet joprojām ir daudz vēlu mērķu, kas jāņem vērā. Hīts Kamingss rakstīja par virkni no tiem savā slejā Deep Sleepers for Every Team ceturtdien, un šodienas informatīvajā izdevumā jums ir vēl vairāki. Tie nav spēlētāji, kuri noteikti ietekmēs 1. nedēļu, taču viņiem ir pozitīva ietekme, lai būtu vērts gaidīt.

Šodienas informatīvajā izdevumā ir arī mani atjauninātie 200 labāko reitingi, un, ja vēlaties redzēt manus reitingus pēc pozīcijām, es izveidoju saiti arī uz tiem, kā arī visu pārējo, kas jums nepieciešams, lai šajā nedēļas nogalē sagatavotos melnrakstiem.

Un, protams, mums ir vairāk palīdzības no FFT komandas. Mūsu Fantāzijas futbola šodienas rokasgrāmatas projekts ir šeit un ir gatavs lejupielādei, tāpēc dodieties šeit, lai to pārbaudītu. Un mūsu FFT Draft-A-Thon iznāks nākamajā trešdienā, augustā. 31. gada pulksten 18:00 kanālā CBS Sports, un līdz pusnaktij mūsu YouTube kanālā atbildēsim uz jūsu jautājumiem visu nakti ar dažu īpašo viesu palīdzību.

Un tas viss ir, lai savāktu naudu mūsu draugiem Sv. Džūdas Bērnu pētniecības slimnīca. Varat doties uz mūsu eBay veikalu, lai solītu par iespējām spēlēt FFT klausītāju līgā un saņemtu personiskus fantāzijas padomus no manis, kā arī no mūsu draugiem no visas Fantasy Football pasaules, lai pārliecinātos, ka esat gatavs melnrakstam. Dodieties šeit, lai uzzinātu, kas mums ir pieejams.

Mīļākie vēlīnās kārtas mērķi

Mēs koncentrējamies uz spēlētājiem, kuru ADP ir ārpus 120 labākajiem, galvenokārt, ņemot vērā ilgtermiņa pieaugumu, taču es sākšu ar spēlētāju, kurš, manuprāt, varētu būt pārsteidzoši noderīgs, ja jums nepieciešama palīdzība pirmajā nedēļā. Lai iegūtu vairāk vēlīnās kārtas mērķu, noteikti pārbaudiet Heath’s Sleja Deep Sleepers for Every Team no ceturtdienas:

 1. Amērs Abdullahs, RB, Raiders — ADP: 230,55: Abdulla aizvadīja pēdējās divas pirmssezonas spēles, un Raiders atbrīvojas no kenijietes Dreika, tāpēc šķiet, ka Abdulla ir bloķēta kā piespēļu tvērējs. Tā ir bijusi ļoti vērtīga loma Džoša Makdaniela uzbrukumā pagātnē, tāpēc, ja jums ir nepieciešams sezonas sākumā aizpildīt PPR līgu, Abdullah varētu būt ļoti noderīgs.
 2. Niko Kolinss, WR, Texans — ADP: 138,07: Kolinss nedarīja daudz kā iesācējs, taču viņam bija par vienu sarkanās zonas mērķi mazāk nekā Brendinam Kukam, un nebūtu nekāds šoks redzēt lielo uztvērēju Deivisa lomā. Millsa izvēles iespēja. Pēc visa spriežot, viņam ir bijusi laba treniņnometne, un šeit ir ļoti maza konkurence ārpus Kukas.
 3. Džārviss Lendrijs, WR, Saints — ADP: 141,22: Lendrijs varētu būt tikai Nr. Ņūorleānā ir četri mērķi, taču ir arī iespējams, ka viņš sezonas sākumā vada komandu mērķu sasniegšanā, ja Maikla Tomasa paceles cīpslas savainojums ieilgst un Krisam Olavem būs vajadzīgas dažas nedēļas, lai iegūtu viņam pēdas. Lendrijs pēdējās divās sezonās spēlēja savainoti Browns komandā, kurai viņš bija vajadzīgs, taču mēs zinām, ka viņš var būt noderīgs PPR variants, kad viņš tiek rādīts.
 4. Hulio Džonss, WR, Buccaneers — ADP: 148,13: Esmu pārsteigts, ka Džonss nav redzējis lielāku izmaksu pieaugumu. Tiesa, mēs par viņu nometnē neesam daudz dzirdējuši, taču, tā kā Kriss Godvins sezonas sākumā joprojām ir jautājuma zīme, viņš varētu būt rindā uz stabilu lomu jau agri. Gudrs ir tas, ka Džonss drīzāk aizstāj Robu Gronkovski, taču ideja par to, ka viņam patiešām ir vieta darboties sarkanajā zonā ar elites aizsargu, ir diezgan vilinoša. Džonss joprojām ir bijis diezgan produktīvs, kad viņš ir vesels, 2021. gadā sasniedzot jardu skaitu, kas pārsniedz vidējo noskrieto maršrutu pēc elites tirgus 2020. gadā.
 5. Rahīms Mosterts, RB, Dolphins — ADP: 157,54: tas, kas ir bijis par Dolphins aizmugures laukumu nometnē, galvenokārt ir saistīts ar Čeisa Edmondsa nostiprināšanos galvenā aizsarga amatā, taču, ja Mosterts ir vesels, tas nebūtu šoks redziet, ka viņam ir pietiekami daudz darba, lai agrīnos kritumos uzbrukumā, kurā viņam ir pieredze (un panākumi!).
 6. Zamirs Vaits, WR, Raiders — ADP: 158,32: Jums, iespējams, būs jābūt pacietīgākam ar Vaitu, taču, ja kaut kas notiks ar Džošu Džeikobsu — vai ja komanda vienkārši saslimst pēc viņa piektā gada izvēles noraidīšanas, Vaits varētu būt rindā uz ļoti veselīgu lomu. Cik mums zināms, Vaitam jau varētu būt atsevišķa vērtība, ņemot vērā to, kā MakDaniels vēsturiski ir sadalījis RB darbu.
 7. Džeimss Vinstons, QB, Saints — ADP: 180,32: Vinstons savu Saints karjeru sāka labāk, nekā jūs atceraties, jo viņi vienkārši meta ne pārāk bieži. Viņam septiņās spēlēs bija stabili 7,3 jardi katrā mēģinājumā un 14 piezemējumi, un viņam vajadzētu būt rindā uz labu apjoma pieaugumu ar veselīgāku uzņemošo korpusu. Viņš varētu būt Dereka Kera/Kērka Kazinsa diapazonā līdz sezonas beigām, un es nebūtu pārsteigts.
 8. Džeralds Everets, TE, Chargers — ADP: 186,78: Donalds Pārhems jau nometnes sākumā bija jūtams, taču viņam ir bijušas grūtības tikt uz laukuma. Man šķiet, ka Evereta loma kā līdera lomā ir bloķēta, un šīs lomas dēļ Džareds Kuks pagājušajā sezonā nopelnīja 83 mērķus. Es esmu gatavs derēt, ka Everets vislabāk var izpildīt Kuka 48-564-4 līniju, un šeit ir TE1.
 9. Eno Benjamin, RB, Cardinals – ADP: 195,91: Esmu pārsteigts, ka Benjamins brauc tik vēlu, jo es domāju, ka ir diezgan liela iespēja, ka viņš ir Cardinals RB2. Tas var nenozīmēt tik daudz pieskārienu, kā Čeiss Edmonds bija pirms gada, taču tas var atņemt viņam vienu Džeimsa Konera savainojumu, lai viņš būtu vadībā uzbrukumā, kas rada daudz fantāzijas punktu atspēriena aizsargiem. Un savainojumi Koneram viņa karjerā nav bijuši retums.
 10. Dontrell Hilliard, RB, Titans — ADP: 245,94: Nevienam Titans saspēles vadītājam nav īpašas pievilcības, kad Deriks Henrijs ir vesels, taču esmu pārsteigts, ka Hiliards tiek draftēts vēlāk nekā Hasans Haskins, kad viņi vispār ir draftēti. Acīmredzot Hilliards ir aizvadījis lielisku treniņnometni, kā norāda The Athletic Džo Reksrods, kurš viņu nosauca par skaidru iespēju, lai būtu aiz Henrija. Ņemot vērā to, ka Henrija vecākais mugura guvis nopietnu savainojumu, Hijarda izredzes ietekmēt, iespējams, ir labākas, nekā jūs domājat.
 11. Kērtiss Samuels, WR, komandieri: Es nevaru atteikties no Samuela. Pēdējo reizi, kad redzējām viņu veselu, viņš kopā ar Panthers 15 spēlēs guva 1051 jardu, un viņš bija NFL labāko 10 aviojardos, bet pievienojot 19 sitienus, pēdējo reizi spēlējot ar Ronu Riveru. Konkurence ir iesācēja Džahana Dotsona formā, taču man patīk Semjuela izlaušanās statuss pēc ažiotāžas pēc zaudētās pirmās sezonas atkalapvienošanās ar Riveru.

Un tagad, šeit ir viss, kas jums nepieciešams, lai izsistu savu draftu šajā nedēļas nogalē, un mans atjauninātais 200 labāko rangu saraksts ir pieejams biļetena apakšā. Es cenšos, lai šis informatīvais izdevums nebūtu liels saišu izgāztuve, taču šajā gadījumā uzvar lietderība. Šeit ir daudz saišu uz visu, kas jums jāzina par:

Gulšņi, izlaušanās un krūtis

Lūk, kur mēs šosezon izliekam savus karogus.

QB priekšskatījums

RB priekšskatījums

WR priekšskatījums

TE priekšskatījums

Komandas priekšskatījumi

Stratēģijas pēc izvēles

Izspēles melnraksti

Dinastijas stūris

Reitingi

Dynasty Quarterback reitings 8/17
Dynasty Running Back Rankings 8/2
Dynasty Wide Receiver klasifikācija 8/10
Dynasty Tight End rangs 8/19
Dynasty Top 150 un tirdzniecības diagramma 8/24
Dynasty Rookie-Only reitings 8/24

Tīģeri

Dynasty Quarterback Tiers 8/18
Dynasty Running Back Tiers 8/3
Dynasty Wide uztvērēja līmeņi 8/11
Dynasty Tight End Tiers 8/22

Izspēles melnraksti

Superflex palaišanas makets 13.07
One-QB palaišanas makets 7/1
One-QB palaišanas izspēles 19.05
Superflex palaišanas makets 12.05
Tikai viena QB debitantu izspēle 5/3
Superflex tikai jauniesaucamais izspēles 4/19
Tikai iesācēju izspēles 12.04
Superflex palaišanas makets 4/1
One-QB palaišanas izspēles 30/3
Superflex palaišanas makets 2/17
One-QB palaišanas izspēles 2/10

Atjaunināts top-200 rangs

Nav sitienu un aizsardzības. Atvainojiet. 99% gadījumu es strādāju ar šīm pozīcijām katru nedēļu.

 1. Kristians Makefrijs
 2. Kūpers Kups
 3. Džonatans Teilors
 4. Ostins Ekelers
 5. Džastins Džefersons
 6. Dalvins Kuks
 7. Najee Harris
 8. Treviss Kelce
 9. Alvins Kamāra
 10. Davante Adams
 11. Jā, Marrs Čeiss
 12. Stefons Digss
 13. D’Andrē Svifta
 14. Deriks Henrijs
 15. Sakons Bārklijs
 16. Džo Miksons
 17. Maiks Evanss
 18. Leonards Furnets
 19. Marks Endrjūss
 20. Ārons Džonss
 21. CeeDee Lamb
 22. Tyreek Hill
 23. AJ Brauns
 24. Džošs Alens
 25. Džeimss Koners
 26. Javonte Viljamsa
 27. Dībo Samuels
 28. DJ Mūrs
 29. Tī Higinss
 30. Dionta Džonsone
 31. Niks Čubs
 32. Kīnens Alens
 33. Brendins Pavārs
 34. Kails Pitss
 35. Ezekiels Eliots
 36. Deivids Montgomerijs
 37. Patriks Mahomess
 38. Lamārs Džeksons
 39. Maikls Pitmens Jr.
 40. Treviss Etjēns
 41. Džastins Herberts
 42. Maiks Viljamss
 43. Džeila Vedela
 44. Marķīze Brauna
 45. JK Dobins
 46. Brīces zāle
 47. Kriss Godvins
 48. Terijs Maklorins
 49. Alens Robinsons
 50. DK Metcalf
 51. Cam Akers
 52. Džošs Džeikobs
 53. AJ Dilons
 54. Maikls Tomass
 55. JuJu Smits-Šusters
 56. Roberts Vudss
 57. Darnels Mūnijs
 58. Devins Singletārs
 59. Gabriels Deiviss
 60. Džerijs Džūdijs
 61. Elija Mičela
 62. Mailzs Sanderss
 63. Kailers Marejs
 64. Džordžs Kitls
 65. Rašods Betmens
 66. Darens Vallers
 67. Ādams Tīlens
 68. Amon-Ra Sv. Brūns
 69. Deandrē Hopkinss
 70. Džeilens sāp
 71. Karīms Hants
 72. Kortlenda Satona
 73. Elija Mūra
 74. Kadarijs Tonijs
 75. Amari Kūpers
 76. Čeiss Edmonds
 77. Jumts Prescott
 78. Drake London
 79. TJ Hokensons
 80. Tailers Lokets
 81. Devonta Smits
 82. Rasels Vilsons
 83. Brendons Aijuks
 84. Daltons Šulcs
 85. Džo Burovs
 86. Toms Breidijs
 87. Tonijs Polards
 88. Hanters Renfovs
 89. Rashaad Penny
 90. Demjens Heriss
 91. Rasels Geidžs
 92. Kriss Olave
 93. Metjū Stafords
 94. Garets Vilsons
 95. Trejs Lenss
 96. Ārons Rodžerss
 97. Hulio Džounss
 98. Alens Lazards
 99. Džons Dotsons
 100. Džordžs Pikenss
 101. Klaids Edvardss-Helērs
 102. Remonds Stīvensons
 103. Deimons Pīrss
 104. Kērks Kazinss
 105. Antonio Gibsons
 106. Čeiss Kleipūls
 107. Devante Pārkere
 108. Dalasa Gērta
 109. Džeimss Robinsons
 110. Niko Kolinss
 111. Džārviss Lendrijs
 112. Tailers Boids
 113. Skyy Moore
 114. Korijs Deiviss
 115. Kristians Kērks
 116. Rondale Mūra
 117. Dereks Karrs
 118. Maiks Gesickis
 119. Kenets Geinvels
 120. Treilons Bērkss
 121. Kordarela Patersone
 122. Zaks Ercs
 123. Romeo Doubs
 124. Aleksandrs Mettisons
 125. Jesaja Makkenzija
 126. Melvins Gordons
 127. KJ Osborns
 128. Pats Freiermuts
 129. Maikls Kārters
 130. Džastins Fīlds
 131. Braiens Robinsons
 132. Alberts Okvuegbunams
 133. Nīheima Hainsa
 134. Dž.D. Makkisiks
 135. Džeimss Kuks
 136. Džeimss Vinstons
 137. Džamāls Viljamss
 138. Noa Fants
 139. Īrvs Smits
 140. DJ Čārks
 141. Deivids Njoku
 142. Donovans Tauts-Džounss
 143. Trejs sprediķis
 144. Semijs Votkinss
 145. Kols Kmets
 146. Jakobi Meiers
 147. Braiens Edvardss
 148. Džeimsons Viljamss
 149. Sterlings Šepards
 150. Maikls Galups
 151. Džeralds Everets
 152. Kenets Vokers III
 153. Tua Tagovailoa
 154. Kristians Vatsons
 155. Markess Valdess-Skantlings
 156. No Džefersona
 157. Brekstons Berioss
 158. Daniels Džonss
 159. Alekss Pīrss
 160. Kenijs Goladejs
 161. Darels Hendersons
 162. Olamīds Zakejs
 163. Markuss Mariota
 164. Džošs Palmers
 165. Tailers Higbijs
 166. Rāms Mosterts
 167. Trevors Lorenss
 168. Zamirs Vaits
 169. Kendriks Borns
 170. Ēno Bendžamins
 171. Terrace Marshall Jr.
 172. Veluss Džonss jaunākais.
 173. Mičs Trubiskis
 174. Džeimss Prošs
 175. Ostins Hūpers
 176. Dosons Noks
 177. Džošua Kellijs
 178. Raiens Tanehils
 179. Mednieks Henrijs
 180. Mets Raiens
 181. Izija Pačeko
 182. Kārsons Vencs
 183. Kvess Votkinss
 184. Mac Džonss
 185. Evans Engrams
 186. Dariuss Sleitons
 187. Amērs Abdulla
 188. D’Onta Formena
 189. Devins Duvernē
 190. Beikers Meifīlds
 191. Sedriks Vilsons jaunākais.
 192. Nelsons Agholors
 193. Logans Tomass
 194. Pariss Kempbels
 195. Džareds Gofs
 196. Heidens Hērsts
 197. Džeimss Vašingtons
 198. Roberts Tonjans
 199. Bairons Pringls
 200. Jesaja Spillers

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.