Sagatavošanās 2022. gada fantāzijas futbola draftam: Kema Eikera savainojums iezīmē lielākos pirmssezonas 3. nedēļas zaudētājus

By | augusts 29, 2022

Tā kā līdz NFL sezonas 1. nedēļai atlikušas būtībā divas nedēļas, lielākā daļa traumu šobrīd nav tik lielas bažas. Lielākajai daļai spēlētāju, kuri cīnās ar kaitinošām traumām, vajadzētu būt pietiekami daudz laika, lai 1. nedēļai kļūtu veseli, un pirmssezonas pēdējās nedēļas izlaišana ar nelielu problēmu nav liela problēma.

Bet es sāku uztraukties par Cam Akers. Akers ir bijis malā uz dažām nedēļām, jo ​​viņam bija neprecīzs mīksto audu savainojums kopā ar aizmugures biedru Darelu Hendersonu, un, lai gan Rams galvenais treneris Šons Makvejs žurnālistiem sacīja, ka Hendersons varēs trenēties šonedēļ, viņš nevarēja to teikt par Akersu pēc sestdienas sacensībām. zaudējums Bengals pirmssezonas finālā. Un, lai gan lielākā daļa līdz šim saņemto ziņojumu liecina, ka savainojums netiek uzskatīts par nopietnu problēmu, Akers joprojām neskrien ar pilnu ātrumu, norāda Makvajs.

“Darels noteikti (praktizēsies),” žurnālistiem sacīja Makvejs. “Darels šodien varēja noskriet pilnu ātrumu. Mēs varējām trenēties uz zālāja. Kems to vēl nevarēja izdarīt, taču esmu ļoti sajūsmā par to, ka Darels atgriezīsies mūsu labā.”

Akers atgriezās no Ahileja plīsuma pagājušās sezonas beigās, taču izslēgšanas spēlēs viņam bija grūti panākt lielu ietekmi, veicot 172 jardus no 67 sitieniem, komandas Super Bowl izcīņā atgriežoties vadībā. Pilna darba starpsezona ļāva viņam pietuvināties pilnam ātrumam, taču radās jautājumi, ņemot vērā to, cik smagi mēdz būt Ahileja savainojumi. Pirmssezonā Akers bija ierindots kā vidējas klases RB2, taču tas, ka viņam ir vēl viens savainojums un viņš vēl nav tiesīgs spēlēt, nozīmē, ka man viņš ir jāsamazina, lai viņš būtu ārpus 20 labākajiem. Ne tikai tāpēc, ka viņš varētu nebūt gatavs 1. nedēļai — es joprojām varu derēt, ka viņš šobrīd būs —, bet tāpēc, ka tā ir vēl viena potenciāla mīna, no kuras viņam ir jāizvairās, lai izvairītos no atkārtotas traumas.

Vairumā draftu Akers izkāpj no borta ceturtajā kārtā, taču es viņam neaiztiktu līdz piektajam vai pat sestajam. Šeit ir arī augšupvērsti, taču pirms savainojuma tika ziņots arī par to, ka viņš dala pirmās komandas atkārtojumus ar Hendersonu, tāpēc viņam, iespējams, pat nebūs tādas trīs sitiena lomas, kādu mēs ceram, kad viņš būs vesels.

Mēs vēlēsimies redzēt dažus pozitīvus ziņojumus no Akers tuvāko nedēļu laikā, kad gatavošanās pāriet uz 1. nedēļu, taču arī šajā brīdī jums ir jāpaceļ Hendersons. Viņš ir kāds, kuru vajadzētu draftēt ap astoto vai devīto kārtu, gan kā potenciālu 1. nedēļas iesācēju, ja Akers turpinās lēni atveseļoties, gan kā soliņa iespēju ar augšupvērstiem rezultātiem.

Šeit ir vēl daži spēlētāji, kuru vērtība šajā nedēļas nogalē guva triecienu.

Patriotu apvainojums

Kopš mininometnēm, kad Bils Beličiks atteicās nosaukt uzbrukuma koordinatoru pēc Džoša Makdaniela aiziešanas, ap “Patriots” uzbrukumu ir bijušas dīvainas noskaņas. Treniņnometnē kļuva skaidrs, ka Mets Patrīcija un Džo Džads būs atbildīgi par uzbrukumu, un tas nav duets, kas personīgi iedvesmo lielu pārliecību – tas, ka Patrīcija gan trenē uzbrukuma līniju, gan šķietami piesauc spēles. nepalīdz. Un tas, ka Maks Džonss bija acīmredzami sarūgtināts, nospēlējot 71 jardu ar 9 pret 13 un vienu ārkārtīgi sliktu izvēli pret Raiders komandu, kas atpūtināja lielāko daļu savu startētāju, noteikti nepalīdzēja. Vēsture vēsta, ka nevajag likt likmes pret Bilu Beličiku, taču vienmērīgā bungu rīboņa ārpus nometnes liecina, ka šis pārkāpums ir bijis problēma, un mēs izstādes spēlēs neko daudz neredzējām, lai to atspēkotu. ES uztraucos.

Skaidrība Chargers aizmugures laukā

Ņemot vērā līdzšinējo izmantošanu nometnē un pirmssezonā, es gandrīz pārcēlos Džošua Kelliju uz Chargers Nr. 2 RB vietas aiz Ostina Ekelera. Tomēr 3. nedēļā Lerijs Rountrī sāka spēlēt vairāk un vairāk snaps ar “pirmās komandas” uzbrukumu (vadīja Čeiss Daniels), un Kellijs darbojās kā skaidrā dublieris. Tas padara zināt, kurš ir Ekelera dublieris, ir daudz sarežģītāk, un es pieņemu, ka, ja ar Ekeleru kaut kas notiktu, tā, iespējams, būtu diezgan netīra situācija — iesācējs Jesaja Spillers arī šķiet potenciāls variants, lai gan viņš, iespējams, ir skaidrs RB4. dziļuma diagramma šobrīd. Ņemot vērā skaidrības trūkumu, es domāju, ka Spīlers, iespējams, ir vislabākais variants, lai šajā pārkāpumā spēlētu vēlu, cerot, ka viņš varēs izcelties kā nepārprotams Nē. 2, bet jums varētu būt labāk izvairīties no šī.

Garets Vilsons

Jets diezgan daudz ieguldīja Vilsonā, Nr. 10 izvēles šī gada draftā, taču izskatās, ka pagaidām viņu ar varu netiks likts sākumsastāvā. Lai gan visi ziņojumi ārpus nometnes ir bijuši diezgan pozitīvi, Vilsons svētdienas pirmssezonas finālā tika izmantots kā dublieris, spēlējot tikai ar starta spēlētājiem, kad Korijs Deiviss izgāja no laukuma, saskaņā ar Pro Football Focus. Šķietami, ka dziļuma diagrammā viņu apsteidz Elija Mūrs un Brekstons Berioss, un tā līdz šim ir bijusi konsekventa uzbrukuma iezīme. Tas nenozīmē, ka jūs nevarat vai nevajadzētu izveidot Wilson melnrakstu atkārtotā uzmetuma formātā, taču saprotiet, ka sākumā jums būs jābūt pacietīgam. Nekrītiet panikā, ja viņam nav lielas 1. nedēļas lomas, jūs gatavojat viņu ilgtermiņa augšupejai.

Džeimss Kuks

Kuks sāka piektdien, bet tas notika ar otrās komandas pārkāpumu – un tas bija ar Zeku Mosu neaktīvu. Vai tas nozīmē, ka Kuks ir Nr. 3 skriešanas aizsargi? Potenciāli, lai gan joprojām ir iespējams, ka šis ir scenārijs, kurā Kuks ir vairāk kā trešais spēlētājs, bet Moss ir faktiskais Singletary dublējums. Jebkurā gadījumā, runājot par ārpus nometnes, visiem trim vajadzētu būt aktīviem spēļu dienās, un, tā kā Singletary diezgan nepārprotami ir vadībā, Kukam būs grūti panākt lielu ietekmi jau sākumā. Īpaši viņa piespēļu tveršanas prasmes varētu likt viņam izcelties šajā aizmugures laukā, taču viņš ir vēl viens puisis, ar kuru jums, iespējams, ir jābūt pacietīgam, ņemot vērā viņa iespējamo lomu sezonas sākumā.

Maiks Gesickis

Trīs braucienos ar Tagovailoa Gesickis faktiski bija otrais starp Dolphins tight endiem snapos. Viņš skrēja lielāko daļu maršrutu, taču šī bija trīs cilvēku rotācija ar Duremu Smitu un Setanu Kārteru. Gesickis šajā pirmssezonā ir runājis par to, ka būtībā jāapgūst jauna pozīcija, jo Dolphins lūdz viņu būt vairāk par tradicionālu saspringto galu pēc tam, kad pagājušajā sezonā viņš tika izmantots gandrīz tikai kā uztvērējs, un mēs to esam redzējuši spēlēs; viņš ir ierindojies rindās 24 reizes, salīdzinot ar 14 spēlēm katrā PFF, pēc tam, kad pagājušajā sezonā 85% snap metienu nospēlēja slotā vai ārpus tā. Šeit ar Gesicki būs augšanas sāpes, un viņam, iespējams, nebūs pietiekami daudz iespēju, lai būtu daudz vairāk par piezemējumu vai sitienu TE.

Noa Fants

Pirmajos piecos Seahawks braucienos neviens saspringts posms neskrēja vairāk nekā 50% atkāpšanās gadījumu, jo Fants turpināja rotēt kopā ar Vilu Disliju un Kolbiju Pārkinsonu. Tā ir bijusi tendence visas pirmssezonas laikā, un tas padara Fantu šausmīgi grūti draftēt pat kā vēlu gulētāju. Es joprojām domāju, ka viņam ir ļoti vilinošas fantāzijas prasmes, taču neizskatās, ka šī loma būs diezgan maza apjoma (nemaz nerunājot par sliktu) piespēlēm. Jūsu standarta 12 komandu līgā, kurā nav TE premium punktu, Fantam, iespējams, šobrīd vislabāk ir atkāpties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.