Rītdienas top 25 šodien: Džordžija pārspēj Ohaio štatu, Florida debitē koledžu futbola rangā

By | septembris 6, 2022

Visi 2022. gada koledžu futbola sezonas 1. nedēļas rezultāti ir oficiāli iekļauti grāmatās, un drīzumā AP Top 25 balsotāji iesniegs savas balsis un pirmo reizi kopš pirmssezonas balsošanas augustā atiestatīs reitingu. Sezonas pirmās nedēļas ir piepildītas ar pārmērīgas reakcijas iespējām, jo ​​līdzjutēji un plašsaziņas līdzekļi visu starpsezonu ir pavadījuši, formulējot viedokļus, kas dramatiskā veidā tiks apstiprināti vai pierādīti nepareizi ar gada pirmo spēli. Taču, lai gan ir sagaidāmas individuālās svārstības, sagaidāms, ka vienprātība visā AP Top 25 balsošanas institūcijā paliks nemainīga pēc tikai trim spēlēm starp ranga komandām un daudziem nelīdzeniem rezultātiem starp 25 labākajām darbībām.

Tas nenozīmē, ka 2. nedēļā nebūs drāmas. Džordžijas dominējošā uzvara pret Oregonu liecina, ka Bulldogs varētu būt tuvāk Nr. 1 nekā Nr. 3, reitings, ko viņi ieņēma pirmssezonas aptaujā, un tas, kā vēlētāji sadalīja šīs pirmās vietas balsis, varētu ļaut pārlēkt Ohaio štatam par Nr. 2. Buckeyes nebija vīlušies, uzvarot labāko piecinieku Notre Dame, taču rezultatīva uzbrukuma neesamība, ja citādi tika gaidīts, paver Džordžijai iespēju pievienoties šīm debatēm starp koledžu futbola labākajām komandām.

Turpinājumā zemāk ir arī citi intrigas punkti, jo īpaši tas, kur Florida, pārspējot 10 labāko Jūtu, iekrīt savā paredzamajā iekļūšanas labāko 25 skaitā. Interesanti ir arī uzzināt, kur Utes komanda izkritīs pēc sava pirmā zaudējuma sezonā 1. nedēļā. Notre Dame zaudējums tuvu Ohaio štatam Kolumbusā, Ohaio štatā, gandrīz noteikti padarīs Fighting Irish par augstāko ranga 0:1 komandu. AP Top 25, bet Jūtai nevajadzētu pārāk tālu atpalikt, jo Utes bija iespēja uzvarēt vēlu The Swamp.

Vēlētājiem arī jāizlemj, ko darīt ar komandām, kuras, neskatoties uz uzvarām, neattaisnoja cerības, un ar citām, kas jau ir ierindojušās reitingā, kuras izvirzīja lielus skaitļus pret daudz zemākām pretiniecēm. Ņemot vērā visus aspektus, mēs sagaidām, kā jaunais AP top 25 izskatīsies, kad otrdienas pēcpusdienā tiks atjaunināts koledžu futbola rangs.

1. Alabama (pirmssezona — 1.): The Crimson Tide piekāra 50 burgeru un nepieļāva punktu. Iespējams, ka Gruzijai kā valsts labākajai komandai ir kāds cienīgs impulss, taču nav pierādījumu, kas liecinātu, ka Alabama ir mazāk cienīga uz šo titulu nekā pirmssezonā.

2. Gruzija (3): Jo Džordžija atbildēja uz jebkādām bažām par paģirām pēc titula iegūšanas, bija tas, ka uzbrukums un aizsargs Stetsons Benets izrādījās vēl efektīvāks nekā pirms gada. Bulldogs guva piezemējumus katrā no saviem pirmajiem septiņiem bumbas zem groziem un noturēja Oregonas aizsardzību uz papēžiem ar piespēli, izplatot bumbu vairākos mērķos, tādējādi komandai kopumā 46 punktu uzvarā veicot 439 piespēles.

3. Ohaio štats (2): Ohaio štata uzvarā nebija nekā nepieņemama vai satraucoša, ir tikai iespējams, ka to pārsteigs vēlētāju impulss aiz Džordžijas. Buckeyes bija labāka uzvara, salīdzinot ar Bulldogs, un, to darot, demonstrēja daudz labāku aizsardzību, bet tuvās mājas uzvara pret Fighting Irish kontrastēja ar to, ko daži vēlētāji gaidīja Ohaio štatā 2022. gadā.

4. Klemsons (4): Produkts laukumā ne vienmēr bija skaists, taču Tigers ir lielas priekšrocības aizsardzībā, kas ļaus Dabo Svinnija grupai turpināt krāt uzvaras visā 2022. gada grafiku. Pagāja kāds brīdis, bet Klemsons galu galā izrāvās otrajā puslaikā un pārspēja Georgia Tech.

5. Mičigana (8): Var paiet līdz gada beigām, lai labāk pārbaudītu šo iespaidu, taču šķiet, ka Mičigana nav daudz zaudējusi aizsardzībā, pat zaudējot vairākus pieredzējušus startētājus un pāris NFL drafta izvēles. Wolverines agri iedzīvojās Kolorādo štatā, un uzbrukums spēja virzīties augšup un lejup pa laukumu ar nelielu pretestību. Pirms gada zaudējot abus koordinatorus un tik daudz startēju no Lielā desmitnieka titula komandas, Mičigana neapšaubāmi paveica vislabāko darbu no komandām, kuras ieņēma Nr. 6-10 vai pārsniedz gaidīto 1. nedēļā.

6. Texas A&M (6): Lēnā uzbrukuma sākumu vēl vairāk apturēja ilgstoša laika apstākļu aizkavēšanās, un līdz spēles beigām bija grūti saprast, ko darīt no komfortablas uzvaras ar 31:0 pret Semu Hjūstonu. Heinss Kings pabeidza ar trim piezemējumiem, bet viņš arī iemeta divas pārtvertas bumbas Aggies labā, kurš tikai vienu reizi sasniedza ieskaites zonu savos pirmajos septiņos uzbrukumos pret FCS pretinieku.

7. Dievmātes katedrāle (5): Šai prognozei ir divi enkuri, no kuriem pirmais ir pagājušās sezonas aptaujas kritums pēc Klemsona mazrezultatīvā zaudējuma Džordžijai. Līdz ar to Tīģeri nokrita no Nr. 3 līdz Nr. 6, tātad tikai par pāris vietām ir precedents ar šo pašreizējo AP Top 25 vēlētāju grupu. Otra doma ir tāda, ka īri bija mazāki par 17 punktiem un trīs ceturtdaļas spēlēja pret Buckeyes, līdz galu galā zaudēja ar 11. Ir diezgan augsta grīda, kur Notre Dame nonāks pēc zaudējuma.

8. Oklahoma (9): Nedēļas nogalē, kad pirmo gadu treneriem bija daži sarežģīti vai neomulīgi starti, Brentam Venablesam bija jābauda vienkārši rūpes par biznesu, uzvarot UTEP ar 45:13. Sooners pirmās ceturtdaļas beigās bija iedzinējos ar 21:0 un vairs neatskatījās, jo gan Dilona Gabriela vadītais uzbrukums, gan pārtaisītā aizsardzība nodrošināja 10 labāko pirmssezonas ranga cienīgu sniegumu.

9. Beilors (10): Vēlētāji neko daudz nedarīs ar 59 punktu uzvaru pret FCS Olbani, taču Beiloras faniem patiks tas, ko viņi redzēja no aizsarga Bleika Šapena un ko tas nozīmē 2. nedēļā doties daudz stingrākā nekonferences pārbaudē pret BYU.

10. Oklahoma State (12): Mičiganas centrālā daļa novēloti ieguva dažus punktus, lai padarītu pēdējo konkurētspējīgāku, bet Cowboys vienkārši atgriešanās pozīcijā, kas uzbrukumā iedegas tablo, ir liela uzvara pēc spēlētāju zaudēšanas arī NFL drafta un transfēru portālam. kā treneru aiziešana aizsardzības koordinatora Džima Noulza veidā uz Ohaio štatu.

11. Jūta (7): Šis kritums varētu būt nozīmīgāks par to, ko mēs prognozējam, taču skaidra skata uz Jūtu kontekstā ar sezonas atklāšanas zaudējumu Floridai nevajadzētu radīt tik lielas korekcijas. Utes bija nelielas favorītes izbraukumā naidīgā vidē un zaudēja, jo tika pārtverts uzvaras piezemējuma mēģinājums. (Viņi arī trīs reizes tika apturēti uz vārtu līnijas spēles sākumā.) Ja Jūta uzvar, rangā vispār nav nekādu izmaiņu, tāpēc, kas tieši ir mainījies Utes sastāvā, jo Gators aizsardzībā izvirzīja pāris stāvus. tuvu gala zonai? Tomēr vēlētājiem ne vienmēr ir skaidras acis, it īpaši pēc 1. nedēļas, tāpēc runa varētu būt tuvāk Nē. 18 vai Nr. 20 pēc sakāves.

12. USC (14): Pārkārtošana nodrošina iespēju virzīties uz augšu, taču Linkolna Railija debija USC trenera amatā un Keleba Viljamsa kā aizsargs nedeva iespēju veikt dramatisku aptauju, ņemot vērā, ka pretinieks bija Raiss.

13. Mičiganas štats (15): Rezultāts nekad neradīja šaubas, taču piektdien Spartans uzvarā pret Rietummičiganas daļu neietvēra vadu pārsvaru. Negaidiet lielas izmaiņas Spartan rangā, lai gan arī nebija nekas īpaši satraucošs, kas attaisnotu cerības uz uzvaru.

14. Maiami (16): Uzvara ar 70:13 pret FCS Betūnu-Kukmenu bija lieliska pārliecībai un sniedza dublieriem sacensību pieredzi, taču Hurricanes aptaujas pozicionēšanai tas neko daudz nedos.

15. Florida (NR): Pagājušajā gadā UCLA palika bez ranga, pirms tā pārspēja Nr. 16 LSU 1. nedēļā un ielēca tieši tajā vietā. Gators guva labāku uzvaru (uzvarot pašreizējo Pac-12 čempionu Jūtā), un pēc uzvaras saspēles vadītājs Entonijs Ričardsons uz lielās skatuves kļuva par vienu no ietekmīgākajiem spēlētājiem šajā sporta veidā. Tā kā Florida pirmssezonas balsošanā startēja tik tālu (38. vieta balsošanā), ir grūti iedomāties lēcienu starp 12 labākajiem. Taču, tā kā 2. nedēļā pilsētā ieradīsies ranga Kentuki komanda, Gators varētu klauvēt pie kluba durvīm. top 10, ja viņi šo sestdien atkal uzvarēs The Swamp.

16. Oregona (11): Ducks atkāpās par piecām vietām pēc zaudējuma Auburn 2019. gadā 1. nedēļā, pakāpjoties no Nr. 11 līdz Nr. 16. Es nedomāju, ka vēlētāji apzināti paturēs prātā šo detaļu, taču tas palīdz izsekot balsošanas modeļiem. Līdzīgs rezultāts varētu notikt pēc tam, kad Oregonas štats ar vairāk punktiem pārspētu labāku SEC komandu sezonas atklāšanas spēlē vēlreiz pēc trim gadiem.

17. NC valsts (13): Protams, šī prognoze ir pamats NC State potenciālajam kritumam pēc 21-20 ECU pārspēšanas. Fakts, ka uzvarai pēdējos mirkļos bija nepieciešams gan izlaists spēles izlīdzinošs papildpunkts, gan spēles uzvarēts vārtu guvums, mūsuprāt, satricinās pārliecību par Wolfpack, kas joprojām sāk pierast pie nedēļas līdera un favorīta lomas. in, nedēļa.

18. Arkanzasa (19): Džordžija, Ohaio štats un Arkanzasa bija vienīgās komandas, kas 1. nedēļā uzvarēja spēlēs pret ranga pretiniekiem, tāpēc pēc Sinsinati uzvarēšanas Razorbacks būtu jāpalielina atbalsts.

19. Pitsburga (17): Dramatiskā uzvara pret Rietumvirdžīniju izpelnījās daudz uzmanības un pieķeršanās, taču es neesmu pārliecināts, ka no Pita perspektīvas var atņemt tik daudz, cik mīlestība pret pašu sāncensību. Panthers joprojām ir pamatoti attaisnota, jo ir ļoti laba, bet ne ideāla top-20 komanda koledžu futbolā.

20. Viskonsina (18): Nav būtisku korekciju pēc uzvaras pret Illinois State ar 38:0.

21. Kentuki (20): Lēns sākums pirmajā puslaikā pret Maiami (Ohaio štatā) un nepārtrauktā neskaidrība par galvenajām apturēšanas spēlēm ir mazinājusi troksni ap Wildcats 2022. gada kampaņu.

22. Ole Miss (21): Trojs padarīja lietas nedaudz tuvāk nekā gaidīts, bet Ole Miss joprojām ir starp bīstamākajām komandām SEC.

23. Veik Forest (22): Nav Sema Hārmena, nekādu problēmu, jo Demon Deacons guva vieglu uzvaru pret VMI aiz Miča Grifisa aizsarga pozīcijā. Tagad Veikforests 2. nedēļā varēs pierādīt savu cienīgumu nacionālajā reitingā pret Vanderbiltu.

24. Hjūstona (24): Tā kā UTSA pēdējo divu gadu laikā ir bijusi tik stabila programma, es nedomāju, ka mēs redzēsim nekādas lejupslīdes tendences balsošanā, pamatojoties uz Cougars trīskāršo uzvaru pagarinājumā pret Roadrunners 1. nedēļā. Ja kas, tad tikai uzvara atbalsta to, kā Dana Holgorsena ir atjaunojusi šīs programmas pamatus, lai izdzīvotu šajos grūtību brīžos.

25. BYU (25): Runājot par nelaimēm, Cougars apceļoja visu Tampas ceļu un saskārās ar vairākiem laikapstākļiem, pirms 1. nedēļā uzsāka klīniku pret South Florida. Nākamajā nedēļā ir lieliska iespēja pierādīt, ka Cougars ir viena no labākajām komandām valstī. no Beiloras uz Provo, Jūtas štatā, 2. nedēļā un pēc tam ceļojums uz Oregonu 3. nedēļā.

Paredzams, ka izstāsies: Sinsinati (23)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.