Reģionā: ODAC plāno bļodas spēles ar Landmark Conference | koledža

By | septembris 16, 2022

ODAC un Landmark konference ceturtdien paziņoja par četru gadu vienošanos starp līgām, kas sāksies nākamgad.

Katru gadu tiks rīkotas divas bļodas, kurās piedalīsies divas labākās komandas no katras līgas, kas neiekļūs NCAA III divīzijas izslēgšanas spēlēs. Bļodas tiks nosauktas par Cape Henry Bowl un Cape Charles Bowl, un partnerība tiks nosaukta par “Chesapeake Challenge”.

2023. gadā un 2025. gadā Landmark pirmā izsēja uzņems Nr. 2 sēklas no ODAC un augšējā sēkla no ODAC uzņems viņš Nr. 2 sēklas no Landmark. 2024. un 2026. gadā līgas cer aizvadīt spēles neitrālā vietā.

ODAC čempions saņem automātisku NCAA izslēgšanas spēļu piedāvājumu; parasti tā ir vienīgā ODAC komanda, kas dodas laukumā. Tikai divas reizes ODAC komanda ir saņēmusi lielu piedāvājumu (2000. un 2010. gadā). Tātad bļodas sniegs ļoti vēlamās papildu pēcsezonas iespējas ODAC komandām.

Cilvēki arī lasa…

Landmark Conference plāno nākamgad pievienot futbolu. Tās futbola komandas būs Catholic, Juniata, Lycoming, Moravian, Susquehanna, Wilkes un tikai futbola dalībnieks Keystone. Susquehanna un Wilkes pievienosies līgai nākamajā vasarā. Landmark būs automātisks NCAA izslēgšanas spēļu piedāvājums.

SOFTBOLS

Loters pievienojas Tech personālam

Virdžīnijas Tech ceturtdien paziņoja, ka bijušais Hokies ķērējs Makenzijs Loters pievienojas softbola personālam kā studenta asistents.

Loters spēlēja Tech komandā pēdējās piecas sezonas, sākot pēdējos četrus gadus. Viņa pagājušajā sezonā kā maģistrantūra iekļuva All-ACC otrajā komandā. 2021. gadā viņa ieguva bakalaura grādu tehnikā, un nākamā gada maijā plāno iegūt maģistra grādu reputācijas pārvaldībā.

VĪRIEŠU FUTBOLS

Roanoke 2, Grīnsboro 1

Žiroms Afolters 68. minūtē guva vārtus, panākot Maroons (2:1:1) uzvaru pār mājinieku Praidu (1:5:1).

Harisons Krauss no Roanoke guva vārtus otrā puslaika sākumā, panākot neizšķirtu 1.

Ferrum 0, metodists 0

Daniels Goldens trīsreiz atvairīja mājinieces Panthers (2-1-1), spēlējot neizšķirti pret Monarchs (2-1-2), atvairīja septiņas reizes.

LAUKA HOKEJS

Roanoke 5, SVU 0

Greisa Vernarelli un Marta Hērlija katra guva pa diviem vārtiem, trešdienas vakarā Buenavistas laukumā apsteidzot Maroons (2:2) pāri Knights (0:5).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.