Privātuma politikas lapa

Pēdējās Izmaiņas: Marts 10, 2021

Šajā politikā ir aprakstīts, kā Paramount un ar to saistītās personas (Paramount collection) apkopo, izmanto un atklāj noteiktu informāciju, tostarp jūsu personisko informāciju gan tiešsaistē, gan bezsaistē, kā arī izvēli, ko varat izdarīt attiecībā uz šo informāciju.

Mēs esam vadošais globālais plašsaziņas līdzekļu un izklaides uzņēmums, kas rada saturu un pieredzi auditorijai visā pasaulē. Kad jūs izmantojat mūsu straumēšanas pakalpojumus, mobilās un tiešsaistes lietotnes vai citus mūsu zīmolu produktus un pakalpojumus, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietnes, apmeklējiet mūsu tiešraides notikumus, pārlūkojiet mūsu Saturu vai reklāmu vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu (parasti sauc par “pakalpojumiem”), mēs varam apkopot informāciju no jums vai par jums.

Uzticība ir mūsu misijas Paramount stūrakmens. Mēs cenšamies uzvarēt un saglabāt jūsu uzticību, ievērojot galveno konfidencialitātes principu kopumu.:

 Mēs jums pateiksim, kādu informāciju mēs apkopojam par jums un kā mēs to izmantojam.

 Izvēle-kad vien iespējams, mēs sniegsim jums izvēli par to, kā apkopot un izmantot jūsu informāciju.

 Kad vien iespējams, un kad tas ir nepieciešams saskaņā ar likumu, mēs nodrošināsim jums piekļuvi informācijai, ko mēs apkopojam par jums.

 Drošība – mēs aizsargāsim jūsu informāciju ar saprātīgiem drošības pasākumiem.

 Mēs uzņemamies atbildību par jūsu informācijas drošu apstrādi un darīsim visu iespējamo, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem vai jautājumiem par to, kā mēs apstrādājam Jūsu informāciju.

Šī konfidencialitātes politika attiecas uz visu informāciju par jums, ko mēs apkopojam saistībā ar pakalpojumiem visā pasaulē. Var būt papildu paziņojumi par mūsu informācijas praksi un iespējām dažiem mūsu piedāvājumiem. Izmantojot kādu no pakalpojumiem, jūs apstiprināt šajā konfidencialitātes politikā aprakstītās datu vākšanas metodes un mērķus. Jūs varat uzzināt vairāk par Paramount un mūsu partneriem, apmeklējot mūsu partneru lapu https://www.viacomcbs.com/brands.

Lai iegūtu plašāku informāciju, noklikšķiniet uz jebkuras kājenes vai ritiniet uz leju, lai izlasītu pilnu politiku.

Kādu Informāciju Mēs Apkopojam Par Jums

Mēs apkopojam informāciju par jums un par jums saistībā ar Pakalpojumu izmantošanu. Daļu no šīs informācijas var uzskatīt par “personisko informāciju “vai” personas datiem ” (kā noteikts piemērojamajā likumā), kas ir informācija, kas identificē Jūs vai jūsu ierīci vai ir saprātīgi saistīta ar jums.

Mēs arī apkopojam, izmantojam un atklājam vispārinātu vai deidentificētu informāciju, kas nenosaka Jūs vai jūsu ierīci saprātīgi un netiek uzskatīta par personisku informāciju.

Jūsu Sniegtā Informācija

Mēs apkopojam informāciju, kuru jūs sniedzat mums, kas ietver::

Reģistrācijas Informācija. Reģistrējoties noteiktiem pakalpojumiem, aizpildot pieteikuma veidlapu, piedaloties konkursos, dāvanās vai konkursos, apmeklējot kādu no mūsu pasākumiem, piedaloties loterijās vai akcijās vai atbildot uz tirgus izpēti, ko mēs sponsorējam, mēs varam apkopot informāciju, kuru jūs sniedzat, piemēram, jūsu vārdu un e-pasta adresi.

Informācija par rēķinu izrakstīšanu un apmaksu. Kad jūs pērkat no mums Produktu, abonementu vai biļeti uz notikumu, mēs apkopojam noteiktu informāciju par maksājumu un identitātes pārbaudi, ieskaitot jūsu vārdu, e-pasta adresi, fizisko adresi un kredītkartes informāciju.

Informācija, kuru jūs publicējat mūsu pakalpojumos. Mēs varam apkopot informāciju, kad jūs publicējat komentārus vai citu saturu mūsu pakalpojumos, kas var ietvert jūsu lietotājvārdu vai lietotājvārdu, komentārus, patīk, intereses, statusu, fotoattēlus un saites uz jūsu tiešsaistes klātbūtni.

Jūsu korespondence un jūsu atsauksmes par mūsu pakalpojumiem. Mēs apkopojam jūsu sniegto informāciju, kad jūs tieši sazināties ar mums vai sniedzat mums atsauksmes, komentārus vai ieteikumus par mūsu pakalpojumiem tieši mums.

Informācija, Ko Jūs Sniedzat Citiem. Dažreiz mēs varam apkopot informāciju, ko sniedzat citām personām, kas var ietvert vārdus, e-pastus un dzimšanas dienas, piemēram, ieteikt draugu vai radinieku noteiktiem pakalpojumiem.

Jūs Sniedzat Informāciju, Veicot Darījumus Ar Mums. Ja esat Paramount pakalpojumu sniedzējs, pakalpojumu sniedzējs vai biznesa partneris, mēs varam apkopot informāciju par jums un jūsu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp informāciju par biznesa kontaktiem ar jums vai jūsu darbiniekiem un citu informāciju, kuru Jūs vai jūsu darbinieki sniedzat mums kā daļu no pakalpojumiem, kurus jūs varat sniegt, un mūsu vienošanos ar jums.

Informācija, ko sniedzat bezsaistē. Jūs varat arī sniegt mums informāciju personīgi un bezsaistē. Jūs varat reģistrēties, ja apmeklējat mūsu birojus (ieskaitot mūsu telpu drošības uzraudzību, ieskaitot videonovērošanu) vai apmeklējat tiešraidi vai ierakstāt kādu no mūsu programmām kā auditorijas dalībnieku, vai arī, ja jūs iesniedzat veidlapas, lai piedalītos loterijā vai pieteiktos kādā no mūsu programmām pa pastu vai personīgi.

Cita informācija. Mēs arī apkopojam informāciju, kas ir saistīta vai var būt saistīta ar jums, piemēram, paroles, personīgās vēlmes un intereses, vecumu, dzimumu un jebkuru citu informāciju, kuru izvēlaties sniegt.

Automātiski Apkopotā Informācija

Izmantojot mūsu pakalpojumus, tostarp trešo pušu platformas, mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas mūsu vārdā, varam automātiski apkopot vai saņemt konkrētu informāciju, kas saistīta ar jums vai jūsu tīkla ierīci, piemēram, jūsu datoru, mobilajām ierīcēm, spēļu sistēmām, viedo televizoru vai citām straumēšanas ierīcēm. Tas ietver informāciju par mūsu Pakalpojumu izmantošanu un jūsu vēlmēm. Šo informāciju var apkopot automātiski, izmantojot uz ierīci balstītas izsekošanas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, pikseļus, tagus, bākas, skriptus vai citas tehnoloģijas. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm vai citām izsekošanas tehnoloģijām un izvēli, kas jums ir attiecībā uz to izmantošanu, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu politiku https://www.viacomcbsprivacy.com/cookies.

Informācija, ko mēs automātiski apkopojam, var ietvert arī ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju, piemēram, (A) informāciju, kas identificē jūsu mobilās ierīces precīzu atrašanās vietu un (B) Jūsu IP adresi, ko var izmantot, lai novērtētu jūsu aptuveno atrašanās vietu.

Informācija No Mūsu Partneriem. Mēs iegūstam informāciju no citiem uzticamiem avotiem. Šie biznesa partneri var ietvert tādus uzņēmumus kā jūsu TV vai interneta pakalpojumu sniedzējs vai citi multivides straumēšanas pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina mūsu pakalpojumus vai saturu savās ierīcēs, mobilo sakaru operatorus vai citus pakalpojumus, kas jums sniedz pakalpojumus. Mēs varam arī apkopot informāciju par jums no citiem avotiem, tostarp pakalpojumu sniedzējiem, datu licencētājiem un apkopotājiem, mārketinga uzņēmumiem, reklāmas partneriem, programmu izplatītājiem, sociālo mediju platformām un publiskām datu bāzēm.

Informācija, ko mūsu biznesa partneri sniedz mums, atšķiras atkarībā no viņu pakalpojumu veida un var ietvert IP adreses, ierīču identifikatorus vai citus unikālus identifikatorus, informāciju par jūsu interesēm, demogrāfisko informāciju, pirkuma uzvedību un jūsu tiešsaistes darbību.

Informācija, ko sniedzat, izmantojot sociālos tīklus

Ja jūs sazināties ar mums, izmantojot sociālo mediju platformu vai pārejiet uz sociālo mediju platformu no jebkuras mūsu vietnes, sociālo mediju platforma apkopos jūsu informāciju atsevišķi no mums. Jums vajadzētu iepazīties ar Konfidencialitātes politiku sociālo mediju platformās, lai uzzinātu, kā viņi izmanto jūsu informāciju un jūsu tiesības attiecībā uz šādu informāciju.

Informācija, Ko Saņemam

Mēs varam iegūt vairāk informācijas vai izdarīt secinājumus par jums, pamatojoties uz informāciju, kuru mēs esam savākuši no jums tieši, pasīvi vai caur trešajām pusēm.

Kā Mēs Izmantojam Jūsu Informāciju Un Kāpēc

Mēs varam izmantot informāciju, kā tas tika atklāts un aprakstīts šeit.

Mēs varam izmantot informāciju, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus. Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai izveidotu, pārvaldītu un autentificētu jūsu kontu vai abonementu no mums un sniegtu jums klientu atbalstu un konta atjauninājumus. Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai pabeigtu jūsu pieprasītos darījumus un izpildītu mūsu līgumsaistības ar jums vai nodrošinātu mūsu pakalpojumu pareizu darbību.

Mēs varam izmantot informāciju, lai izpildītu mūsu līgumus ar jums. Ja Paramount uzņēmums ar Jums noslēdz līgumu, tai skaitā gadījumos, kad jūs varat būt Paramount pārdevējs vai pakalpojumu sniedzējs vai mūsu biznesa partneris, mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai izpildītu mūsu līgumsaistības.

Mēs varam izmantot informāciju mārketinga nolūkos. Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai nosūtītu reklāmas ziņojumus un biļetenus, piemēram, e-pastu, īsziņas vai PUSH paziņojumus. Tie var būt mūsu pašu ieteikumi vai produkti, trešo personu piedāvājumi vai produkti, kurus, mūsuprāt, jūs varat atrast interesantus. Lai uzzinātu vairāk par šo ziņojumu izvēli, skatiet sadaļu savas izvēles, tiesības un šīs politikas vadīklas.

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai sniegtu jums reklāmu vai informāciju, kas, mūsuprāt, jums interesēs. Piemēram, pamatojoties uz informāciju, kas mums ir pieejama par jūsu pakalpojumu izmantošanu, tostarp trešo personu sniegto informāciju, mēs varam jums nosūtīt personalizētu reklāmu gan mūsu pakalpojumos, gan ārpus tās.

Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus. Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai uzraudzītu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu darbību, piegādi un vispārējo pieejamību, identificētu populāras jomas vai funkcijas, kā arī optimizētu un personalizētu pakalpojumus. Tas var ietvert arī iekšēju izpēti un attīstību mūsu pakalpojumiem.

Mēs varam izmantot informāciju, lai jūs varētu piedalīties publiskajās platformās vai citās interaktīvās pakalpojumu funkcijās. Piemēram, mēs varam izmantot jūsu informāciju, ievietojot komentārus jebkurā no mūsu tīmekļa vietnēm.

Mēs varam izmantot informāciju, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu drošību un drošību. Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai aizsargātu Paramount un citu personu tiesības un īpašumtiesības un izpildītu mūsu juridiskās saistības, tostarp atklātu, izmeklētu un novērstu krāpšanu un citas nelikumīgas darbības un izpildītu mūsu līgumus.

Mēs varam izmantot informāciju, kā to atļauj likums. Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai atrisinātu strīdus, izpildītu mūsu līgumus un saskaņā ar likuma prasībām.

Ar Ko Mēs Dalāmies Ar Jūsu Informāciju Un Kāpēc

Mēs varam nodot informāciju ģimenē no uzņēmumiem. Mēs varam dalīties ar informāciju, ko mēs apkopojam par jums, ar Paramount mērķiem, kas aprakstīti sadaļā par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju un kāpēc.

Mēs varam nodot jūsu informāciju saistībā ar korporatīvo darījumu. Mēs varam izpaust vai nodot jūsu informāciju kā daļu vai sarunu laikā par pirkšanu, pārdošanu, nomu, apvienošanos vai jebkāda cita veida iegādi, rīkojumu vai finansējumu, ieskaitot mūsu zīmolus.

Mēs varam dalīties informācijā ar trešajām personām, kas sniedz pakalpojumus mūsu vārdā. Mēs varam nodot jūsu informāciju nesaistītiem uzņēmumiem vai privātpersonām, ar kurām mēs pieņemam darbā vai strādājam, kas sniedz mums profesionālas konsultācijas, Biznesa atbalstu vai sniedz pakalpojumus mūsu vārdā, tostarp klientu atbalstu, web hostingu, Informācijas tehnoloģijas, maksājumu apstrādi, notikumu nodrošinātājus, tiešo pastu un e-pasta izplatīšanu, konkursus, loterijas, dāvanas un reklāmas un analītisko pakalpojumu administrēšanu. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir tiesības izmantot jūsu informāciju, lai palīdzētu mums sniegt mūsu pakalpojumus, nevis citiem mērķiem.

Mēs varam dalīties ar informāciju ar mūsu biznesa partneriem. Partneri var ietvert mārketingu, auditorijas mērīšanu vai citus partnerus, piemēram, tos, kas sadarbojas ar mums, lai kopīgi izveidotu zīmola pakalpojumus vai notikumus, kā arī digitālās izplatīšanas partnerus, kuros mēs padarām mūsu pakalpojumus pieejamus. Mūsu partneri izmanto informāciju, ko mēs viņiem sniedzam, kā aprakstīts viņu konfidencialitātes politikā.

Mēs varam dalīties ar jūsu informāciju ar sponsoriem un citiem partneriem konkursos, dāvanās, loterijās un akcijās. Mēs varam izmantot jūsu sniegto informāciju, lai apstiprinātu jūsu ierakstu un tiesības piedalīties konkursos, loterijās, dāvanās vai akcijās un informēt jūs, ja esat uzvarējis. Ja jūsu dalības informācija tiks izmantota citiem mērķiem, mēs to atklāsim piemērojamajos noteikumos, kas reglamentē šo loteriju, sacensības, izplatīšanu vai veicināšanu.

Mēs varam nodot informāciju, lai sniegtu reklāmas, pamatojoties uz jūsu interesēm. Plašāku informāciju skatiet šīs politikas sadaļā “jūsu vēlēšanas, tiesības un kontrole”.

Mēs dalīties ar jūsu informāciju, ja jūs lūgt mums. Piemēram, ja jūs lūdzat mums dalīties ar jūsu informāciju, lai jūs varētu piedalīties interaktīvā pakalpojumā, kuru pārvalda trešā puse.

Mēs varam dalīties ar informāciju, ja uzskatām, ka mums ir jāievēro likums vai jāaizstāv sevi. Piemēram, mēs dalīsimies informācijā, kad tas būs nepieciešams, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus vai juridisko procesu, apmierinātu tiesas prāvas vai aizsargātu mūsu tiesības vai īpašumtiesības vai mūsu lietotāju, darbinieku vai sabiedrības personisko drošību.

Mēs varam nodot jūsu informāciju par iemesliem, kas nav aprakstīti šajā Politikā. Mēs jums pateiksim, pirms mēs to darīsim.

Jūsu cērtes, tiesības un kontrole

Jums ir noteikta izvēle par to, kā mēs izmantojam jūsu informāciju.

Atteikties no mūsu mārketinga vēstuļu saņemšanas. Lai pārtrauktu saņemt mūsu reklāmas e-pastus, izpildiet norādījumus katrā mārketinga vēstulē, kuru saņemat no mums. Kad tas ir piemērojams, varat arī mainīt savas preferences savā kontā. Pat ja jūs atsakāties saņemt mārketinga vēstules, Mums joprojām būs tiesības nosūtīt jums ziņojumus par darījumiem. Piemēram, mēs varam sazināties ar jums saistībā ar visiem pirkumiem, kurus veicat.

Mainīt vai atjaunināt mums sniegto informāciju. Ja jums ir konts vai abonements kādam no mūsu pakalpojumiem, varat labot vai dzēst informāciju vai atjaunināt konta iestatījumus, piesakoties savā kontā un izpildot norādījumus vai sazinoties ar Klientu apkalpošanas komandu.

Pārraugiet sīkdatnes un izsekošanas rīkus. Lai uzzinātu, kā mēs un mūsu piegādātāji izmanto sīkdatnes un citus izsekošanas rīkus, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu politiku. https://www.viacomcbsprivacy.com/cookies.

Reklāmas Izvēle. Mēs, mūsu filiāles un visas saistītās trešās puses var apkopot informāciju par mūsu pakalpojumiem un trešo pušu tīmekļa vietnēm, lai palīdzētu reklamēt pakalpojumus, kas būs saistīti ar Jūsu interesēm jūsu ierīcēs, pārlūkprogrammās un mūsu pakalpojumos un ārpus tām. Tas ir pazīstams kā interešu reklāma. Mēs paļaujamies uz trešajām personām, kas apkopo informāciju par pakalpojumiem, lai sniegtu jums atrakstīties vai citus kontroles līdzekļus. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā atteikties no reklāmu saņemšanas, pamatojoties uz darbvirsmas un mobilo vietņu interesēm, apmeklējiet:

Digitālās reklāmas alianse (ASV) https://www.aboutads.info/choices/

Digitālās reklāmas alianse (Kanāda) https://youradchoices.ca/en/tools

Digitālās reklāmas alianse (es) https://www.youronlinechoices.com/

Tīkla reklāmas iniciatīva https://optout.networkadvertising.org/?c=1

Jūs varat arī atteikties no interesēm balstītas reklāmas ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs izmantojam, piemēram https://adssettings.google.com/authenticated lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs atsakāties no interesēm balstītas reklāmas, daļa informācijas turpinās vākt citiem mērķiem, piemēram, pētniecībai, analīzei un iekšējām darbībām. Jūs arī turpināsiet saņemt konteksta reklāmas, taču tās var būt mazāk piemērotas Jūsu interesēm.

Daudzās mobilajās ierīcēs jūs varat pārvaldīt reklāmas, pamatojoties uz interesēm, izmantojot ierīces iestatījumus. Šīs opcijas var ietvert ierīces reklāmu id atiestatīšanu vai ierīces iestatījumos atlasiet “ierobežot reklāmu izsekošanu” (iOS ierīcēm) vai “atcelt reklāmu iestatījumus” (Android ierīcēm).

Reklāmas Iestatījumi un izvēles iespējas mainīsies atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas un ierīces iestatījumiem, un tas nav pilnīgs saraksts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūsu atteikuma izvēle tiks piemērota tikai konkrētai pārlūkprogrammai vai ierīcei, no kuras jūs norakstāt. Mēs iesakām izpētīt ierīces un pārlūkprogrammas iestatījumus, lai labāk izprastu jūsu izvēli.

Paziņojums. Izmantojot kādu no mūsu pakalpojumiem, kas sūta push paziņojumus vai ieteikumus savai mobilajai ierīcei, jūs varat mainīt savas preferences jebkurā laikā, izmantojot savas mobilās ierīces iestatījumus.

Precīza Atrašanās Vieta. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, lai savāktu, izmantotu un pārsūtītu precīzu atrašanās vietas informāciju no mūsu puses, mainot ierīces atrašanās vietas iestatījumus.

Video Dimensija Nilsons. Pakalpojumi var ietvert Nilsona patentētu mērīšanas programmatūru, kas ļaus jums veicināt tirgus izpēti, piemēram, Nilsona televīzijas vērtējumus. Lai iegūtu plašāku informāciju par Nilsona digitālajiem mērīšanas produktiem, skatiet Nilsona konfidencialitātes politiku. https://www.nielsen.com/digitalprivacy.

Savienotas ierīces un mūsu partneru pakalpojumi. Saistītās ierīces (piemēram, planšetdatori, pievienotie televizori, set-boxes, straumēšanas ierīces un spēļu konsoles) var arī izmantot reklāmas identifikatoru vai citas metodes, lai identificētu vai sniegtu jums interesējošas reklāmas. Dažos gadījumos varat atspējot izsekošanu, atlasot opcijas, piemēram,” ierobežot reklāmu izsekošanu “vai atspējot opcijas, piemēram,” uz interesēm balstītas reklāmas ” pievienotās ierīces iestatījumos. Šīs opcijas atšķiras dažādās ierīcēs, un mēs nekontrolējam trešo personu politiku vai praksi, kas nodrošina šīs ierīces. Paramount nav atbildīgs par mūsu biznesa partneru pievienoto ierīču vai pakalpojumu izsekošanu, un tam var nebūt redzamības attiecībā uz izvēlēm, kuras jūs, iespējams, esat veicis saistīto ierīču vai mūsu biznesa partneru pakalpojumu izsekošanā.

Papildu Tiesības. Lai iegūtu konkrētas tiesības, kas jums varētu būt atkarīgas no jūsu atrašanās vietas, lūdzu, apmeklējiet šīs politikas sadaļu “Papildu informācija, ja atrodaties Kalifornijā” vai “papildu informācija, ja atrodaties ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm”.

Plašāka informācija par bērnu konfidencialitāti

Daži no mūsu pakalpojumiem ir vērsti uz bērniem un vadās pēc mūsu bērnu konfidencialitātes politikas. https://www.viacomcbsprivacy.com/childrens pakalpojumi, kurus regulē šī konfidencialitātes politika, parasti nav paredzēti lietošanai bērniem. Gadījumos, kad kanāli, kas pieejami, izmantojot mūsu vispārējās auditorijas pakalpojumus, ir vērsti uz bērniem, mēs apkopojam tikai ierobežotu skaitu personiskās informācijas no šiem kanāliem, kā to atļauj bērnu tiešsaistes konfidencialitātes likums un citi Globālie likumi, kuru mērķis ir aizsargāt bērnu datus. Konkrēti, mēs varam apkopot IP adreses datus, ierīču identifikatorus, noteiktus unikālus identifikatorus un ierobežotu pārlūkošanas informāciju. Mēs neizmantojam un neļaujam mūsu partneriem izmantot šo informāciju, izņemot mūsu iekšējās darbības atbalsta mērķus, piemēram, nodrošinot bērniem piekļuvi funkcijām un aktivitātēm pakalpojumos, personalizējot saturu un uzlabojot mūsu pakalpojumus vai izmantojot kontekstuālo reklāmu pakalpojumus vai ierobežojot to, cik reizes ir redzama konkrēta reklāma. Mēs nekad neatļaujam reklāmu, pamatojoties uz interesēm mūsu bērnu orientētajos pakalpojumos vai kur mēs zinām, ka patērētājs ir bērns vai pusaudzis, kas jaunāks par 16 gadiem.

Plašāka informācija, ja atrodaties Kalifornijā

Kalifornijas Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likums. Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs, jums ir īpašas konfidencialitātes tiesības, kuras reglamentē Kalifornijas lietotāju konfidencialitātes likums (CCRA). Šīs tiesības ietver:

Tiesības zināt. Jums ir tiesības pieprasīt atskaiti, kurā parādīta jūsu apkopotā, pārsūtītā un pārdotā personiskā informācija pēdējo 12 mēnešu laikā.

Tiesības atteikties pārdot savu personisko informāciju. Jums ir tiesības atteikties pārdot savu personisko informāciju trešajām personām.

Tiesības dzēst. Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs noņemtu jebkādu personisko informāciju, ko esat apkopojis.

Tiesības uz nediskrimināciju. Mēs ne diskriminēt jūs, pamatojoties uz īstenošanu kādu no iepriekš minētajām tiesībām.

Jūs vai jūsu pilnvarotais pārstāvis var pieteikties jebkuras no iepriekš minētajām tiesībām, aizpildot mūsu tiesību pārvaldnieka veidlapu. https://www.viacomcbsprivacy.com/managemyrights vai zvaniet mums pa tālruni 1 (888) 841-3343.

Mēs varam pieprasīt papildu informāciju, lai apstiprinātu jūsu identitāti vai apstiprinātu, ka Jūsu pilnvarotajam pārstāvim ir tiesības pieprasīt Jūsu vārdā, pirms atbildat uz pieprasījumu par SSP tiesībām. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 45 dienu laikā, ja iespējams, un to pieprasa likums.

Metrika https://www.viacomcbsprivacy.com/metrics/ccpa/.