Pirmssezonas All-Americans 2022.–2023. gada sezonai

By | septembris 11, 2022

59 dienas no šodienas būs koledžu basketbols!

Zemāk skatiet mūsu pirmssezonas visu amerikāņu sarakstu 2022.–2023. gada sezonai:

PIRMĀ KOMANDA

Oskars Tšebve, Kentuki: Pašreizējais AP Nacionālās gada labākais spēlētājs ir atgriezies kārtējā dežūras tūrē Leksingtonā pēc vēsturiskas statistikas sezonas. 6-9 Tshiebwe pirms gada vidēji guva 17,4 punktus un izcīnīja 15,1 atlēkušo bumbu, kā arī septiņās spēlēs guva vismaz 20 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Pirms pagājušās sezonas divi labākie statistiski atlēkušo bumbu guvēji, kas jebkad bija spēlējuši Džona Kalipari sastāvā, bija Entonijs Deiviss un Jūliuss Rendls, kuri vienas koledžas sezonas laikā katrs savāca vidēji 10,4 ripas. Tshiebwe katru reizi, kad viņš laukumā devās pirms gada, vidēji ielaida par gandrīz piecām atlēkušajām bumbām vairāk.

Drū Timma, Gonzaga: Iespējams, Tims nebija saņēmis uzmanību, ko viņš pagājušajā sezonā bija pelnījis Četa Holmgrēna dēļ, taču viņam joprojām bija lieliska kampaņa. Pēdējo divu gadu laikā 6-10 Timme vidēji guvis 18,7 punktus un izcīnījis 6,9 atlēkušās bumbas, vienlaikus realizējot astronomisku 62,1 procentu. Šis ir viens no labākajiem spēlētājiem, kas pēdējo divu desmitgažu laikā spēlējis koledžas basketbolu.

Armando Bakots, Ziemeļkarolīna: Šis 6-10 lielais vīrs pagājušajā pavasarī guva double-double visās astoņās pēcsezonas spēlēs, šajā laikā vidēji gūstot iespaidīgu 15,1 punktu un izcīnot 15,5 atlēkušās bumbas. Pēc tam, kad pagājušā gada pavasarī Ziemeļkarolīnas komanda tika sasniegta dažu centimetru attālumā no nacionālā titula, Bekots ir atgriezies kā uzticams nacionālā gada spēlētāja kandidāts.

Hanters Dikinsons, Mičigana: Dikinsons pirms diviem gadiem bija tik labs kā pirmkursnieks, ka daudzi cilvēki, iespējams, nav pamanījuši, cik daudz labāks viņam izdevās pagājušajā sezonā, būdams otrā kursa students. Pirmajā koledžas basketbola gadā vidēji gūstot 14,1 punktu un izcīnot 7,4 atlēkušās bumbas, Dikinsons otrajā gadā vidēji guva 18,6 punktus un izcīnīja 8,6 atlēkušās bumbas, pievienojot savam arsenālam jaunu grumbu — trīspunktu metienu. Dikinsons no tālās distances realizēja 21 metienu, būdams otrs kursā, pēc tam, kad pirmo reizi viņš nerealizēja nevienu. Viņš atkal ir rindā, lai noenkurotu lietas uz Mičiganu.

Treiss Džeksons-Deiviss, Indiāna: Daudzi uzskatīja, ka Džeksons-Deiviss pēc pagājušā gada bija šķērslis, lai dotos uz NBA, taču viņš nolēma atgriezties Blūmingtonā uz savu vecāko sezonu. Dominējošais spēks abās grīdas pusēs, 6-9 uzbrucējs spēj dominēt spēlē gan ar iekšējo vārtu guvumu, gan apmales aizsardzību. Pagājušajā sezonā viņš vidēji guva 18,3 punktus, izcīnīja 8,1 atlēkušo bumbu un bloķēja 2,3 metienus.

OTRĀ KOMANDA

Markuss Sasers, Hjūstona: Šis 6:2 aizsargs pagājušajā sezonā parādījās tikai 12 spēlēs, pirms tika atstāts malā pirksta savainojuma dēļ. Pēc flirtēšanas ar NBA draftu Sasers galu galā izvēlējās atgriezties skolā, kur atkal būs daļa no vienas no labākajām komandām valstī. Sasers pirms gada ierobežotās darbībās vidēji guva 17,7 punktus, bet 2021. gada “Final Four” pret Baylor guva 20 punktus.

Kalebs Lovs, Ziemeļkarolīna: Loves kopējais metienu sitiens un spēles līmenis sasniedza atšķirīgu līmeni pagājušās sezonas beigās — īpaši NCAA turnīrā. 6-4 aizsargs guva 30 punktus Sweet 16 pret UCLA un 28 punktus Final Four pret Duke. Tāpat kā Bekots, arī Love atgriezās skolā ar nolūku 2023. gadā Chapel Hill iegūt vēl vienu valsts titulu.

Jaime Jaquez, UCLA: Pagājušajā sezonā Žakesam traucēja vairākas kaitinošas traumas, taču, kad viņš ir vesels, viņš ir koledžas basketbola labākais spārns. Apbruņots ar perfektu daudzpusības, prasmju un izturības sajaukumu, 6-7 Jaquez vajadzētu uzņemties lielāku lomu UCLA 2022.–2023. gadā kā Bruins pāreja pēc Džonija Juzanga. Viņš pagājušās sezonas pēdējās astoņās piecās spēlēs guva 18 vai vairāk punktus.

Adama Sanogo, UConn: Lielo Austrumu pirmssezonas gada labākā spēlētāja favorītam Sanogo jāturpina mērķtiecīgi vingrināties kā junioram pēc tam, kad otrgadnieks ir salauzis pretiniekus. Uzlabots metienu bloķētājs, 6-9 centrs pagājušajā sezonā bloķēja 55 metienus, vidēji gūstot 14,8 punktus un izcīnot 8,8 atlēkušās bumbas. Sanogo pirms diviem gadiem kā pirmgadnieks atvairīja tikai 21 metienu.

Zaks Edejs, Purdjū: Koledžu basketbola “Yao Ming” Edey ir kalns, ar kuru citas komandas var cīnīties ar 7:4. Viņš atkal būs ļoti nozīmīgs Pērdjū rindās pēc tam, kad pagājušajā sezonā 19 minūtēs vidēji guva 14,4 punktus un izcīnīja 7,7 atlēkušās bumbas. Gaidiet lielu ražošanas pieaugumu šim puisim, kurš virzās uz priekšu pēc Trevion Williams.

TREŠĀ KOMANDA

Maiks Mailss, TCU: Plašplecīgais Mailss divās NCAA turnīra spēlēs pagājušajā pavasarī guva vidēji 20,5 punktus un gandrīz ieveda Horned Frogs līdz Sweet 16, pirms viņi piekāpās Arizonai astotdaļfinālā. Lai gan viņam jākļūst par efektīvāku punktu guvēju pēc tikai 38,2 sitieniem. procenti no laukuma pagājušās sezonas, 6-2 Miles ir tikpat pārliecināts par aizsargu kā sportā. Viņš nodrošinās Horned Frogs aizmuguri, kas atdod visus piecus startējus un 89 procentus no iepriekšējās sezonas gūtajiem punktiem.

RJ Davis, Ziemeļkarolīna: Bacot un Love saņem lielāko uzmanību, kad runa ir par Tar Heels, taču 6 pēdas garais Deiviss ir arī viens no labākajiem spēlētājiem šajā sporta veidā. Ņujorkas izcelsmes Deiviss pagājušajā pavasarī sešās NCAA turnīra spēlēs vidēji guva 14,7 punktus, izcīnīja 6,5 ​​atlēkušās bumbas un veica piecas rezultatīvas piespēles, bet astotdaļfinālā pret Baylor guva 30 punktus.

Ādams Flaglers, Beilors: Pirms gada Flaglers tika uzskatīts par nākamo lielisko aizsargu Beilora programmā. Tad tika gūtas vairākas traumas, un viņš nekad nevarēja palikt vesels. Ja tas mainīsies, Bears var būt labākais spēlētājs Big 12. Spēcīgs un mainīgs punktu guvējs, 6-3 aizsargs pagājušajā sezonā aizvadīja četras spēles ar 22 vai vairāk punktiem, tostarp 27 punktu piepūli pret North Carolina. NCAA turnīrs. Flaglers 22 minūtēs guva 13 punktus arī 2021. gada izlases spēlē pret Gonzagu.

Jesaja Vongs, Maiami: Jaunajā “Guard U” ir vēl viena topošā zvaigzne 6-3 Wong, kas spīdēja pagājušās sezonas laikā, kad tika sasniegts Elites astoņnieks. Pagājušajā pavasarī Vongs četrās NCAA turnīra spēlēs vidēji guva 16,3 punktus, un viņam vajadzētu kļūt par Maiami galveno punktu 2022.-2023. gadā pēc Čārlija Mūra un Kamerona Makgustija aiziešanas.

Raiens Kalkbrenners, Kreitona: Valdošais Big East Gada aizsardzības spēlētājs Kalkbreners ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Kreitonam ir iespēja izveidot savu visu laiku labāko komandu Grega Makdermota vadībā. Kalkbrenner, kurš ir elites aizsargs, 7:1, pagājušajā sezonā aizvadīja deviņas spēles, bloķējot četrus vai vairāk metienus, kā arī vidēji guva 13,1 punktu un izcīnīja 7,7 atlēkušās bumbas.

GODA PIEZĪME

  • Darius McGhee, Liberty
  • Raiens Nembhards, Kreitons
  • Kolbijs Džonss, Ksavjers
  • Džeilens Vilsons, Kanzasa
  • Kolins Kāsltons, Florida

Pārpalikumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.