Pirmkursnieka QB Cade Klubnik ēdieni Clemson futbola debijas laikā

By | septembris 8, 2022

Clemson's Cade Klubnik (2) iesildās pirms NCAA futbola spēles pret Georgia Tech pirmdien, septembrī.  2022. gada 5. gads, Atlanta.  (AP fotoattēls/Stew Milne)

Clemson’s Cade Klubnik (2) iesildās pirms NCAA futbola spēles pret Georgia Tech pirmdien, septembrī. 2022. gada 5. gads, Atlanta. (AP fotoattēls/Stew Milne)

AP

Pirmdienas vakarā Cade Klubnik gāja uz laukumu Mercedes-Benz stadionā, un viņam tuvojās pirmie mirkļi koledžas aizsarga amatā, kad viņu piemeklēja brīdis.

“Cilvēks,” viņš nodomāja, “es par to sapņoju jau ilgu laiku.”

Divas dienas vēlāk īsts pirmkursnieks joprojām brauca ar savu Klemsonas futbola debijas rekordu, ceturtajā ceturtdaļā piezemējoties pret Georgia Tech, kurā viņš atklāja savus talantus un vismaz dažiem valsts novērotājiem piešķīra Nē. 5 Tīģeri vēl vairāk no 2022. gada aizsarga strīda.

“Tas bija tik jautri,” trešdien sacīja Klubnik, runājot ar žurnālistiem pirmo reizi kopš janvāra uzņemšanas Klemsonā. “Bija vienkārši lieliski beidzot tikt ārā. Es vienmēr esmu sapņojis spēlēt koledžas futbolu… bija patiešām jautri būt ārā un mazliet izdzīvot to.

Klubnik pieteicās iesācējam dīdžejam Uiagalelei par Klemsona pēdējo bumbu un izpildīja 10 spēļu, 66 jardu sitienu, Tigers uzvarot ar 41:10.

Spēlējot ESPN skatītāju priekšā, bijušais piecu zvaigžņu komandas spēlētājs izpildīja četras no sešām piespēlēm, 49 jardus un piezemējumu, kā arī pievienoja četru jardu skrējienu savā vienīgajā Chick-fil-A Kickoff spēles braucienā.

Sākuma aizsargs Uiagalelei pabeidza 19 no 32, gūstot 210 jardus, vienu piezemējumu un nevienu pārtvertu bumbu, kā arī pievienoja 19 neto jardus, vienu piezemējumu un vienu piezemējumu.

Uiagalelei izsmeļoši slavēja Klubnik pēcspēles, sakot, ka viņa pašreizējais dublieris “būs Klemsonas baleris”. Klubnik trešdien paziņoja, ka Uiagalelei komentārs ir vēl viens piemērs Tigers aizsarga istabai, kurā nav nekādas spriedzes.

“Tik lieliski, ka man ir tāda puiša mugura,” sacīja Klubnik. “Cerams, ka viņš zina, ka man viņš ir bijis visa procesa laikā. Ar visu, ko viņš ir piedzīvojis, viņš ir neticams puisis un arī neticams aizsargs. Bija tik jautri to visu izdzīvot kopā ar viņu.

A_DSC8959.jpg
Klemsona Tigers aizsargs Keids Klubniks (2) ierodas 2022. gada Chick-fil-A Kickoff spēlē pret Džordžijas Tech Yellow Jackets pirmdien, septembrī. 2022. gada 5. gads, Atlanta. (Marvins Džentrijs, izmantojot Abell Images for the Chick-fil-A Kickoff Game) Mārvins Džentrijs ABELL IMAGES

Klubnik, Nr. 1 aizsargs un Nr. 2022. gada klasē 6 salikti darbinieki, kas janvārī iestājās Klemsonā pēc izcilās karjeras Vestleikas vidusskolā Ostinā, Teksasā.

Viņš startēja ar 27:0 un aizveda Vestleiku līdz abpusēji štata čempionātiem Teksasas augstākajā klasifikācijā un noslēdza sagatavošanās karjeru ar 86 piespēlēm un septiņām pārtvertām bumbām.

Pagājušajā rudenī Elites 11 MVP izpildīja 71,3% savu piespēļu, gūstot 3251 jardu, 43 piezemējumus un trīs pārtvertas bumbas, vienlaikus gūstot 465 jardus un vēl 12 piezemējumus.

18 gadus vecais Klubnik pirmssezonas nometnes laikā izpelnījās brīnišķīgas atsauksmes, treneriem un komandas biedriem slavējot viņa vadību, nosvērtību un ātrumu no aizsarga pozīcijas, vienlaikus apgalvojot, ka Uiagalelei palika Klemsona starteris pēc sliktās 2021. gada sezonas.

“Es domāju, ka aizsargi vienmēr saņems pārāk daudz uzslavu un pārāk daudz naida,” sacīja Klubnik. “Tas, ko (Uiagalelei) ir spējis paveikt pēdējo astoņu mēnešu laikā, kopš esmu šeit pēc tam, kad pagājušajā sezonā cilvēki par viņu runāja, ir bijis ļoti lieliski redzēt, cik daudz viņš ir strādājis. Tas noteikti parāda. ”

Treneris Dabo Svinnijs ir salīdzinājis Klubnik situāciju ar Uiagalelei situāciju, kad viņš atbalstīja nākamo Nr. 1. Trevors Lorenss 2020. gadā kā īsts pirmkursnieks.

Klubnik sacīja, ka Svinnijam un uzbrukuma koordinatoram Brendonam Strīteram ir daži “hipotētiski plāni”, kur viņš būtu spēlējis agrāk pret Georgia Tech. Taču tie neaizvietoja galveno plānu, kas, kā Svinnijs aprakstīja pirmssezonas nometnē, bija Klemsonam sākt Uiagalelei un atrast Klubnik spēles iespējas katrā spēlē.

“Jums vienkārši jāuzticas spēles gaitai,” sacīja Klubnik. “Tāds patiešām bija plāns. Dīdžejam bija lielisks sākums, un mēs vienkārši tam gājām.

Tā kā nākamajās divās sestdienās spēlēs labi pārvaldāmās mājas spēles pret Furman un Louisiana Tech, pirmkursnieks noteikti var veikt vairāk atkārtojumu.

Viņa lielākā 1. nedēļas izņemšana, kas noveda pie tā?

“Vienkārši izbaudiet katru mirkli,” sacīja Klubnik. “Es biju ļoti pateicīgs, ka varēju iziet un vienkārši spēlēt. Es domāju, ka es vienkārši tuvojos tam ar prieku un pateicību.

Nākamā Klemsona spēle

PVO: Klemsons (1:0) vs. Furmans (1:0)

Kad: 15:30 sestdienā

Kur: Memoriālais stadions Klemsonā

TV: ACC tīkls

rinda: Klemsons pie 44,5

Lietotāja Chapel Fowler profila attēls

Kopš 2022. gada jūnija Čepels Foulers ir rakstījis par Klemsonas futbolu, tostarp par štata tēmām, kopš 2022. gada jūnija. Viņš ir Denveras, Kalifornijas štata štata vietnieks, 2020. gada UNC-Chapel Hill absolvents un pikapu basketbola entuziasts, iepriekš apmeklējis Fayetteville (NC) Observer un Chatham. (NC) Ziņas + Ieraksts. Viņa darbu ir pagodinājuši Associated Press Sports Editors, North Carolina Press Association un Associated College Press.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.