Pieci izņēmumi no ierosinātā NBA drafta vecuma samazināšanas un to, kā tas varētu ietekmēt koledžu basketbolu

By | septembris 20, 2022

NBA un NBPA tiek ziņots, ka notiek progresīvas sarunasun drīzumā tas tiks apstiprināts, līdz 2024. gadam samazinot uzmetuma piemērotības vecumu no 19 uz 18 gadiem. Šis solis, par kuru varētu vienoties jau šonedēļ kā daļa no notiekošajām sarunām par koplīguma līgumu, atgrieztu NBA pagājušais laikmets, kad izredzes varēja pāriet no vidusskolas uz NBA un efektīvi iznīcinātu vienreizējo ēru — pakārtoto ietekmi uz koledžu basketbolu, kas radās pēc tam, kad NBA 2005. gadā mainīja drafta vecumu no 18 uz 19 gadiem.

Koledžu basketbols ir uzplaukis vienreizējā laikmetā ar ikoniskām komandām un spēlētājiem, kuri, visticamāk, nekad nebūtu spēruši kāju koledžas pilsētiņā, ja ne NBA vecuma ierobežojums — Zions Viljamsons, Entonijs Deiviss, Deriks Rouzs, Džons Vols un daudzi citi. sagādāja neizdzēšamus mirkļus un lielas sezonas šim sportam — tātad gaidāmā maiņa uz 18 gadu vecumu, lai iegūtu tiesības uz draftu, iezīmēs vēl vienu pārmaiņu brīdi basketbolā. Izmaiņām būs atbalsojošs efekts, kas ietekmēs ne tikai NBA un koledžas stīpas, bet arī citus profesionāļus gan štatos, gan ārvalstīs.

Šeit ir piecas domas par gaidāmā vecuma ierobežojuma izmaiņu apstiprināšanas sekām.

1. Talantu aizplūšana koledžu basketbolam

Vienreizējais laikmets ir radījis zvaigznes un sezonas, kas kļūs par vienu no labākajām un spilgtākajām sporta vēsturē. Ciānas Viljamsona gads. Entonija Deivisa NCAA turnīrs. Džona Vola-Demarkusa brālēnu komandas izveides gads Kentuki štatā. Pat Keids Kaningems, Skotijs Bārnss un Evans Moblijs ar prieku atcerēsies kā leģendas pašas par sevi, kas ir izvērsušas unikālas takas uz netradicionāliem koledžas zilasiņu pārstāvjiem.

Arī augstskolu stīpām pietrūks ne tikai lieli vārdi. Pēdējās desmitgades laikā tikai kautrīgi bija trīs patiesi pirmkursnieki, kas bija amerikāņi pirmajā, otrajā vai trešajā komandā, ko veidoja The Associated Press. Tie bija lieli vārdi un jautras atrakcijas, taču tās bija arī vērtīgas un produktīvas. Viņu aizstāšana ar citiem darbiniekiem tiks veikta pēc viena un paveikta laikmeta, tāpat kā pirms viena un paveikta ēras, taču daudz lielāka iespējamība būs, ka NBA varētu spēlēt koledžā. Joprojām parādīsies tādi kā D’Andželo Rasels vai Karls Entonijs Taunss, taču daudz lielāka iespēja, ka būs Dža Morants vai Džeidens Aivijs vai Korijs Kisperts — puiši, kuri NBA apritē iekļuvuši pēc vismaz vienas sezonas. koledža. Tikmēr īstās pirmkursnieku supernovas, visticamāk, pēc vecuma maiņas izmantos savus talantus un izvēlēsies NBA ceļu, nekā riskēs doties uz koledžu – pat ja vārda, tēla un līdzības tiesības ir zināmā mērā samazinājušas šo risku.

2. Spēlētāji, kas nav koledžā, rada lielāku risku

NBA komandām tas ir labs: riska profils, mainoties vecumam uz 18 gadiem, mainīsies uz labo pusi. Ja esat Mavericks un izvēlaties, teiksim, 22. vietu kopumā, varat pieņemt lēmumu: izvēlēties drošu 2. gada spēlētāju no Marketa, kuram ir 3 un D, vai arī svārstās uz 18 punktu. gadu vecs ar piecu zvaigžņu ciltsrakstiem, kurš raksturojas kā ražīgs trīs līmeņu punktu guvējs? Tādas lielas šūpoles regulāri komandām būs pieejamas draftā.

NBA komandām šī nepastāvība un dinamiskais riska profils arī varētu būt slikts. Ja neveiksit pienācīgu rūpību, paļaujoties tikai uz personāla atlases klasifikāciju vai vidusskolas produkciju, tas var jums izmaksāt daudz laika. Piemēram: Skal Labissiere, Cheick Diallo, Ivan Rabb un Le’Bryan Nesh varētu viegli būt par 10 labākajiem NBA drafta izvēlētiem. Viņu izlases lielumi, kas tika publicēti koledžā, nodrošināja, ka tie nebija. NBA komandām netiks atļauta šāda greznība, virzoties uz priekšu.

3. Gaidāms dubultais iepriecinājums

Mans draugs un kolēģis Sems Kvins paveica lielisku darbu, paskaidrojot, kas ir “dubultais melnraksts” — to un citus varat izlasīt šeit —, taču šis ātrs izcelums palīdz saprast, kāpēc daudz apspriestais dubultais melnraksts, iespējams, ir viens no diviem vai Vēl trīs interesantas ienākošās sekas no vecuma atbilstības izmaiņām.

Visi labākie pirmkursnieki no 2023.–2024. gada koledžas sezonas būs pieejami kā parasti… bet tāpat būs pieejami arī labākie vidusskolēni, kuri absolvēs 2024. gadā. Tas ir licis daudziem 2024. gadu dēvēt par “dubulto” draftu, lai gan tas ir nedaudz mazāks. pārspīlēts nepareizs apzīmējums. Iespējams, ka daži vidusskolēni 2025. gadā dosies uz koledžu, meklējot draudzīgāku drafta procesu, un mēs, iespējams, redzēsim, ka 2023. gadā vairāk augstskolu audzēkņu izsauks savus vārdus, lai izvairītos no dubultā drafta. Tomēr neapstrādātajam talantam drafta baseinā 2024. gadā vajadzētu būt ievērojamam.

Ja izmaiņas stāsies spēkā 2024. gadā, komandas 2024. gadā neizbēgami uzkrās vai mēģinās uzkrāt pīķus. Augšpusē raža būs ne tikai spēcīgāka, jo tā būs klase, kurā būs gan vidusskolēni, gan koledžas studenti. spēlētāji pirmo reizi, taču tas, visticamāk, liks spēkus arī drafta vidū un beigu daļā. Pat pirmās kārtas izvēles iespējas, kas ir vidus līdz vēlai, parastā gadā varētu būt līdzīgas loterijas izvēlei no vidus līdz beigām.

Kā jūs varētu nojaust, Sems Presti un Thunder ir lieli ieguvēji no šīm iespējamām izmaiņām. Viņiem papildus savējiem pieder neaizsargāts pirmās kārtas spēlētājs no citas komandas 2024. gadā.

Arī 2024. gadā “Rockets” un “Pelicans” pieder neaizsargātas pirmās vietas. Tā vienmēr bija iespēja — 2023. gadā vai 2024. gadā jau ilgu laiku varēja mainīties uzmetuma atbilstības vecums, taču aprēķins krasi mainīsies 2024. gada klasē. Komandas gatavojas noliekties, lai mēģinātu iesaistīties dubultajā draftā, un atlases šajā ciklā varētu būt vērtīgas — tas ir jāuzrauga, jo tuvāko mēnešu laikā tirdzniecības tirgus pielāgojas jaunajai realitātei.

4. Koledžu basketbola komandas kļūtu vecākas

Tā kā koledžas basketbola sezonu vienreizējie vairs nespēlē (vai vismaz retāk), spēlētāju vidējais vecums koledžas stīpās, visticamāk, atkal kļūs vecāks, kā tas bija 2000. gadu sākumā. Viena un tā paveiktā laikmetā un īpaši pēdējās desmitgades laikā vidējā NCAA čempionāta komanda pēc KenPom.com datiem bija aptuveni 94. vietā nacionālajā pieredzē. (Vairāk par to, kā tas tiek aprēķināts šeit.) No 2007. līdz 2010. gadam, viens un darīts ēras pirmajos gados un pirms komandas tika konsekventi veidotas, balstoties uz „viens un darīts”, katrs NCAA čempions bija 20 labāko kopējā pieredzē. .

Vecākas komandas agrāk nozīmēja labākas komandas. Tas, iespējams, būs vecuma noteikumu maiņas blakusprodukts. Būs vairāk vecāku spēlētāju konsekventāk, kas, visticamāk, nozīmēs, ka biežāk un ilgāk parādīsies atpazīstamākas sejas, kas NIL laikmetā varētu nozīmēt lielu naudu lieliem vārdiem, kuri paliek koledžā vairāk nekā gadu. Tā vietā, lai augstākais dolārs tiktu tērēts vienreizējai lietošanai ar lielu tirgojamību, koledžas spēlētāji – Drū Timms, Oskars Tšebvss, Hanters Dikinsons – NIL frontē piesaistīs vēl lielākas naudas summas, kuras, iespējams, citādi nebūtu atpazītas.

5. Ne-NBA profesionāļu ceļi nebūtu tik pievilcīgi darbā iekārtotajiem

Pēc manām domām, koledžas stīpas nelabvēļi joprojām būs koledžas stīpām pretrunājošie. Tas nozīmē: viņu prognozes par sporta beigām būs stipri pārspīlētas.

Tie ir citi profesionālie veidi, kas kaitēs vairāk nekā koledžas stīpas. G League Ignite tika uzbūvēta pirms vairākiem gadiem ar domu, ka labākie potenciālie varētu to izmantot kā alternatīvu ceļu uz koledžu. Tas pats attiecas uz Overtime Elite un Uzlecošo zvaigžņu programmu ar NBL. Viņu laukumi bija vienādi: Mēs varam sagatavot jūs, lai kļūtu par profesionāļiem, līdz būsit piemērots draftam.

Šīs līgas turpinās pastāvēt, taču maz ticams, ka tās spēs pieņemt darbā tā, kā tās darīja iepriekš. Tev vairs nav jāgatavojas, lai būtu NBA spēlētājs. Ja jums ir 18 gadi, varat vienkārši. . . esi viens.

Kā piemēru ņemiet pirmo G League Ignite klasi: Džonatans Kuminga un Džeilens Grīns, visticamāk, būtu iekļuvuši draftā viņu vecuma kvalifikācijas dēļ saskaņā ar jaunajiem noteikumiem. Iespējams, arī Daishen Nix. Pagājušajā gadā Dyson Daniels varēja darīt to pašu.

Dažiem labākajiem darbiniekiem, kuri uzskatīja, ka alternatīvie profesionālie ceļi ir ienesīgs veids, kā nopelnīt naudu pirms NBA, vairs nepieņems smagus lēmumus. Dodoties uz koledžu, viņi joprojām var nopelnīt naudu. Izejot alternatīvus profesionāļus, viņi joprojām var nopelnīt naudu. Taču elites elitei iekļūšana NBA draftā, visticamāk, izies uz rindas priekšgalu kā vēlamā izvēle Nr. 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.