Par mums

CB ES SPORTA DJITAL

Si Bi-es Sports Djital, si Bi-es nodaļa interaktīvs, aptver visu sportu, sākot no sagatavošanās profesionāļiem, un nodrošina pirmās klases saturu visos digitālajos ekrānos. Ar uzsvaru uz tiešraides fanu apkalpošanu katru dienu, si Bi-es Sports Djital piedāvā ekskluzīvu piekļuvi lielākajiem sporta notikumiem, tiešraidē un pēc pieprasījuma video, rūpīgu analīzi, jaunākās ziņas, rezultātus un statistiku, kā arī plašu fantāzijas spēļu un padomu klāstu. Daudzplatformu piedāvājumi CB-Es Sports Djital ietver: CBSSports.com un lietojumprogrammas mobilajām un saistītajām TV ierīcēm CB, 247sports, Makspreds, CB fantāzijas spēles, Sportsline un Sports Live. CBS Interactive, CBS Corporation nodaļa, ir pasaulē lielākais prēmiju digitālā satura izdevējs un ilggadējs interneta kompānijas top 10.

SI BI-ES SPORTS

24 stundu sporta ziņu straumēšanas tīkls, kas piedāvā ziņas, izceļ un analīzi, ir viegli pieejams bez maksas saistītajās ierīcēs. Digitālais tīkls ir sadarbība starp CBS Sports un CBS Interactive un ļauj sporta faniem skatīties visas dienas garumā, tiešraidē, enkurā, ieskaitot spēļu sadalījumu un labākās dienas sporta sižetus. CTB sporta centrs pašlaik ir pieejams CBSSports.com lai nodrošinātu pareizu kvalitātes vadības sistēmas darbību, ir jānodrošina kvalitātes vadības sistēmas atbilstība šā reglamenta prasībām. un visi CB-Es abonēšanas pakalpojumi. Lai skatītos CB es Sporta štābu, apmeklējiet www.cbssports.com/live/.

247SPORTS

247sports ir nozares līderis satura pieņemšanā darbā, ar tīklu vietnēm, kas koncentrējas uz koledžu un profesionālu komandu. Dibināta 2010. gadā.. 247 Sport nodrošina pirmās klases saturu visvairāk veltītajiem un veltītajiem faniem vairāk nekā 75 koledžas komandām un profesionālām futbola un basketbola komandām. 247sports ir daļa no daudzplatformu piedāvājumiem si Bi-es Sports Djital. Lai iegūtu vairāk informācijas par 247sports, apmeklējiet 247sports.com/.

MAKSPREDS

Mcspreads ir Amerikas avots vidusskolas Sportam, kas veltīts katras komandas, katras spēles un katra spēlētāja sasniegšanai. Mcspread sadarbojas ar gandrīz 100 000 treneriem visā Amerikā. Dibināta 2002. gada augustā.- MaxPreps.com uzņēmums atrodas Cameron Park, California, un ir digitālais īpašums CB-Es-Sports. Lai iegūtu vairāk informācijas par MaxPreps.com un, lai iegūtu jaunākās sporta ziņas, rezultātus un ekspertu analīzi, apmeklējiet www.maxpreps.com/.

Sporta

Sportsline ir CBS Sports Djital platforma statistikas sporta segumu un prognozes analīzi. Sportsline apvieno mūsdienu datu modeļus ar ekspertu zināšanām, lai sniegtu gudrākas prognozes par spēļu rezultātiem un spēlētāju sniegumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Sportsline, apmeklējiet www.sportsline.com/.

Sports LIVE

nodrošina faniem neierobežotu piekļuvi tūkstošiem tiešraides notikumu un pēc pieprasījuma video skolās un sportā. Lai piekļūtu sportam, apmeklējiet www.cbssports.com/sportslive.

INTERAKTĪVĀ ADVANCED MEDIA

CBS Interactive Advantced Media, CBS Sports dijital nodaļa, ir līderis kategorijā, kurā tiek piedāvāti integrēti multivides un digitālie risinājumi iekšējiem klientiem to vertikālajos un ārējos klientos, kas galvenokārt koncentrējas uz sportu un izklaidi. Vienība katru gadu straumē tūkstošiem tiešraides notikumu, izmantojot savu video straumēšanas platformu. Lai iegūtu vairāk informācijas par interaktīviem uzlabotiem plašsaziņas līdzekļiem, apmeklējiet www.cbsiam.com/.

CBSSPORTS.COM VEIKALS

Uz CBSSports.com veikals piedāvā vienu no visplašākajām sporta preču kolekcijām, kas pieejamas tiešsaistē. Veikals uz CBSSports.com veikals šodien jaunāko licencēto NFL, MLB, NBA, NHL un NCAA apģērbu un fanu aprīkojumu vīriešiem, sievietēm un bērniem.

CB ES INTERAKTĪVĀ

Plašāku informāciju par CBS Interactive un tā biznesu varat atrast vietnē www.cbsinteractive.com informācija par centrālo banku un tās uzņēmumiem ir pieejama: www.cbscorporation.com.