Oregonas štata futbols vs. Arizonas štata Sun Devils — priekšskatījuma prognoze

By | augusts 31, 2022

Arizonas štata Sun Devils

  • Galvenais treneris: Herms Edvardss (5. sezona)
  • 2021. gada ieraksts: 8-5 (6-3 in Pac-12)
  • Pēdējā tikšanās: 20.11.2021. — Oregon State 24, Arizona State 10
  • Galvenie atgriezēji: S — Daniels Skots, LT — Bens Kolmens un C — Metjū Sindriks

Kas jāzina:

Herms Edvardss nebija populārs darbā ASU un tika plaši izsmiets, taču lielākoties viņš ir paveicis labu darbu. Pagājušais gads beidzās ar katastrofu, bet ASU joprojām uzvarēja astoņās spēlēs. Herma vadībā viņi ir zaudējuši 25-18. Taču kopš pagājušās sezonas beigām viņi pāreju portālam ir zaudējuši šādus galvenos spēlētājus: Džeidens Danielss (LSU), Ēriks Džentrijs (USC), Džermains Lole (Luisvila), Rikijs Pīrsalls (Florida) un LV Bunklijs-Šeltons (Oklahoma). ).

Virs Tempes karājas liels mākonis, jo viņi gaida NCAA sodu par vervēšanas pārkāpumiem. Hermam Edvardsam nācās nomainīt piecus treneru palīgus (ieskaitot abus koordinatorus), jo tie bija saistīti ar pārkāpumiem. Viens Pac-12 trenera palīgs teica The Athletic: “Mēs visi domājam, ko NCAA darīs,” sacīja konferences trenera asistents. “Ja viņi pārkāpj noteikumus un nesaņem sodu, ko tas saka visiem pārējiem?”

Uzbrukumā Sun Devils pārcēla Floridā Emoriju Džounsu, lai vadītu atjaunoto uzbrukuma vienību. Džonss ir diezgan talantīgs un ar kājām var gūt daudz jardu, ja pretinieku aizsardzība nav piesardzīga. Džounsam nebūs daudz atgriežamās produkcijas, kas atgriežas ražošanā. Daniyel Ngata un Vaiomingas transfērs Hazavians Valladejs būs divi labākie saspēles vadītāji. Valladejs ir grūts skrējējs, un viņam varētu būt liels gads, Emorijs Džounss arī pievērsīs uzmanību aizsardzībai.

Arizonas štats sagaida lielas lietas no Elijhah Badger WR. Braiens Tompsons ir pieredzējušākais uzsūcējs, kurš atgriežas šosezon. Pagājušajā sezonā ASU vidēji spēlē ielaida mazāk nekā 200 piespēļu jardus, un komandas patiešām spēja noslogot Rachaad White un skriešanas spēli. “Sun Devils” šajā sezonā cer nedaudz vairāk līdzsvarot uzbrukumus, taču es vienkārši neesmu pārliecināts, ka viņiem ir pietiekami daudz darbinieku, lai to paveiktu veiksmīgi.

Aizsardzībā ASU vajadzētu būt labi, it īpaši priekšējiem septiņiem. Neskatoties uz dažiem galvenajiem zaudējumiem, viņiem ir daudz talantu. Tomēr viņu sekundārajā ir dažas jautājuma zīmes. Sun Devils ir patiešām uzlabojuši aizsardzību Herma Edvardsa vadībā, un viņi vienkārši vairs neatsakās no lielām spēlēm. Speciālās komandas un sodi no otras puses? Pagājušajā gadā tā bija cīņa, un īpašās komandas ASU maksāja vairāk nekā jebkura cita konferences komanda.

Ņemot vērā gaidāmos darbā pieņemšanas pārkāpumus, jaunus palīgus un daudzus pārcelšanas gadījumus, Tempē notiek daudz kas. Nekam no tā nebūs pārāk lielas nozīmes, ja Arizonas štatā būs liela sezona. ASU pirmās trīs Pac-12 spēles ir pret Jūtu, USC un Vašingtonu. Pēc tam oktobra vidū viņi aizvada savu “atvadu” nedēļu. Tas ir grūts posms, un es nevaru nedomāt, vai Herms Edvardss joprojām ir Sun Devils galvenais treneris, ja viņi zaudēs visas trīs spēles.


Spēlētājs, ko skatīties

Emorijs Džounss – ceturtdaļnieks

Union Home Mortgage Gasparilla Bowl — UCF pret Floridu

Hulio Agilara/Getty Images foto

Emorijs Džounss ir ārkārtīgi atlētisks, un Oregonas štatam vēsturiski ir bijušas problēmas atlētiskos aizsargus noturēt un noturēt kabatā. Dažos veidos Džonss varētu būt ideāls QB Arizonas štata komandai, kas paļaujas uz nepārbaudītiem uztvērējiem. Tā nav šokējoša prognoze, taču domāju, ka ASU gadu beigs ar vairāk skriešanās jardiem nekā garāmbraucošiem jardiem.


Prognoze

Es nedomāju, ka Arizonas štatā šosezon tiks pie bļodas spēles. Oregonas štata stabilitāte un identitāte izceļas, kad viņi uzvar ar 31:21.


Spēles informācija

  • Datumi: 19. novembris
  • Laiki: TBD
  • Atrašanās vieta: Sun Devil stadions (Tempe, Arizona)

2022. gada pretinieku priekšskatījumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.