Oregonas 3. nedēļā tiek spridzināts BYU, Apalaču štata Hail Mary brīnums un citi

3. nedēļa nodrošināja daudz jautrības visā valstī, tostarp augstākā ranga Džordžija turpināja izskatīties un Apalaču štats šokēja Troju ar Hail Mary ar ESPN College GameDay pilsētā.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu visus sestdienas rezultātus

Šeit ir viss, kas jums jāzina par 3. nedēļu:

Nē. 25 Oregonas rokturi Nr. 12 BYU aiz Bo Niksa lielās dienas

ausis

Oregonas izlases aizsargs Bo Nikss kopā guva piecus piezemējumus, sasniedzot karjeras rekordu — trīs steidzās, divi piespēlēja. 25 Oregonas sprādziens Nr. 12 BYU 41-20. Ducks izvirzījās vadībā ar 10:0, pirms BYU otrās ceturtdaļas sākumā samazināja pārsvaru līdz 3. Pēc tam Oregon guva 28 punktus otrajā un trešajā ceturtdaļā, padarot spēli neaizsniedzamu.

Ducks dominēja spēlē uz zemes, aizsteidzoties līdz 212 jardiem, vienlaikus ierobežojot Cougars līdz 61 jardam. Nikss skrēja 35 no Oregonas jardiem un piespēlēja 222 jardus, izpildot 13 no 18 piespēlēm.

Brīnums kalnos noslēdz Apalaču štata lielo nedēļas nogali

APP ST

Apalaču štatā pirmo reizi 3. nedēļa sākās ar College Gameday Boonā. Kalnieši 3. nedēļu pabeidza ar brīnumu.

Apalaču štatā divas sekundes līdz spēles beigām atpalika Troy ar 28:26, pārvaldot bumbu pie savas 47 jardu līnijas. Kalniešu saspēles vadītājs Čeiss Briss atkrita, veicot Hail Mary mēģinājumu, un raidīja bumbu pretī gala zonai. Bumba nonāca tikai līdz 5 jardu līnijai, un to atsita Trojas aizsargs….

… bet lejā gaidīja Apalaču štata uztvērējs Kristans Horns. Horns uztvēra bumbu, izburbuļoja pretī sānu līnijai, sekoja blokam no cita uztvērēja Kedina Robinsona un atrada beigu zonu, pabeidzot brīnumu kalnos. Skatieties izrādi zemāk.

RĪT: Sveicināta Marija un daudz kas cits no Apalaču štata mežonīgās 2022. gada sezonas

Nē. 1 Džordžija uzbrūk Dienvidkarolīnai

Nē.  1 Gruzija svin 3. nedēļas uzvaru

Augstākā ranga Džordžija viegli nokārtoja biznesu izbraukumā, sagraujot Dienvidkarolīnu ar 48:7.

Bija nepieciešamas gandrīz trīs spēles, taču “Bulldogs” beidzot atļāva savu pirmo piezemējumu sezonā, jo Dienvidkarolīnas komanda izvairījās no “shuut”, gūstot piezemējumu ceturtās spēles beigās. Tomēr Džordžijas aizsardzība lielākoties dominēja Gamecocks, atlasot trīs piespēles, kā rezultātā trīs Bulldog piezemējumi.

Četrsargs Stetsons Benets iemeta 284 jardus, 16 ar 23 piespēlēm. Beneta sniegums, bet viņš retā teritorijā, kā viņš ir pirmais spēlētājs, kurš sezonu atklāj ar trīs spēlēm pēc kārtas, piespēlējot vismaz 250 jardus, vienlaikus steidzoties pēc piezemējuma kopš Patrika Mahomesa no Texas Tech 2016. gadā.

Līdz ar uzvaru Džordžija ir uzvarējusi 18 regulārās sezonas spēlēs pēc kārtas ar 33 punktu vidējo uzvaras starpību. Džordžijas izlases galvenais treneris Kirbijs Smārts savā karjerā pret bijušajiem asistentiem panāk 5:0.

Nē. 6 Oklahoma satriec Nebrasku

Nē.  6 Oklahoma svin 3. nedēļas uzvaru

Nebraska lietas sākās ar piezemējumu, bet nē. 6 Oklahoma guva 49 pēc kārtas, nodrošinot uzvaru 49:14 izbraukumā.

Dilons Gabriels izvirzīja Sooners vadībā, iemetot divus piezemējumus un pārsteidzot vēl vienu, vienu no četriem piezemējumiem Oklahomā.

Kādreiz konferences konkurenti pirms 10 gadiem, tagad starp abām komandām ir liela plaisa. Sooners cer izveidoties iespējamai izslēgšanas spēļu sērijai, kamēr Huskers ir tikko sākusies pēc Scot Frost laikmeta.

Nē. 11 Mičiganas štatā uzspridzinājās Vašingtonā

mazgāt-msu

Vašingtona uzspridzināja Nr. 11 Michigan State 39:28, Huskies aizstāvot savu mājas laukumu. Vašingtona izvirzījās vadībā ar 22:0 ar 8:32, lai spēlētu otrajā ceturtdaļā, un ar to pietika, lai noturētos. Vašingtonas saspēles vadītājs Maikls Penikss piespēlēja 397 jardus un četrus piezemējumus, kā rezultātā Huskies izcīnīja uzvaru. No otras puses, Mičiganas štata uztvērējs Keons Kolmens atstāja visu laukumā, pabeidzot ar deviņiem tvērieniem 116 jardiem un diviem piezemējumiem, tostarp vienu ceturtās ceturtdaļas piezemējumu.

Vašingtonas uzvara iegāja Pac-12 vēsturē, jo tā bija pirmā reize, kad konferencē koledžas futbola izslēgšanas spēļu laikmetā tajā pašā dienā tika uzvaras vairākās spēlēs. Oregon bija otra Pac-12 komanda, kas uzvarēja.

Nē. 22 Penn State dominē Auburn uz ceļa

Niks Singltons

Penn State izmantoja 17 punktu trešo ceturtdaļu, lai uzvarētu Auburn izbraukumā ar 42:12. Otrajā puslaikā Nittany Lions vadībā izvirzīja Tigers ar 14:6, taču īsts pirmgadnieks un bijušais piecu zvaigžņu komandas spēlētājs Niks Singltons pārtrauca spēli ar viena jarda piezemējumu, lai nobeigtu disku, kurā viņš veica 53 jardu skrējienu. . Vēlāk ceturtajā ceturtdaļā Singltons veica otro piezemējumu dienā, šoreiz no 54 jardu attāluma. Kopumā Singltons pieskrēja bumbu 10 reizes, gūstot 124 jardus un divus piezemējumus, vidēji ielaižot iespaidīgus 12,4 jardus vienā gājienā. Auburn nespēja apturēt skrējienu visas spēles garumā, Penn State sasniedzot 245 jardus un piecus piezemējumus tikai 39 mēģinājumos.

29 punktu uzvara ir Penn State otrā lielākā uzvara pār SEC pretinieku, tikai atpaliekot no 1978. gada uzvaras pār Kentuki. Zaudējums ar 29 punktiem ir Oburnas lielākais nekonferences zaudējums mājās kopš 1982. gada sakāves Nebraskai.

Nē. 24 Texas A&M rokturi Nr. 13 Maiami

A&M

Texas A&M pārliecinoši uzvarēja Maiami ar 17:9. Aggies šonedēļ devās ar Maksu Džonsonu kā sākumsastāva aizsargs, un viņš tika galā ar spēli, 50 procentus no piespēlēm izdarot 140 piespēlēs un vienu piezemējumu. Džonsons atrada palīdzību no sava steidzīgā uzbrukuma, kad saspēles vadītājs Devons Eins vadīja komandu ar 92 jardiem 18 gājienos. Eins arī pārtvēra četras piespēles, gūstot 42 jardus un piezemējumu, savukārt atspēlējot sitienu, guva 54 jardus.

Teksasas A&M aizsardzība spēlēja līkumu, bet nelauza stilu, noturot Maiami trīs vārtus, neskatoties uz to, ka kopumā uzbrukumā tika ielaisti vairāk jardu. Aggies ierobežoja Maiami Taileru Van Daiku ar 21:41 piespēli un bez piezemējuma.

Zem radara komandas virzās uz 3-0

tulane

3. nedēļa sākās ar trīs bez ranga komandām, kuras garantēja, ka līdz nedēļas beigām nebūs uzvarētas, jo 2-0 komandām Džeimsam Medisonam un TCU un 3-0 komandai Ziemeļkarolīnai bija atvadu nedēļas. Tas nozīmē, ka 15 citas komandas bez ranga, kas iekļūst 3. nedēļā, iekļūs 4. nedēļā bez uzvarām pēc šīs nedēļas rezultātiem. Apskatiet līdz šim neierindotās neuzvarētās komandas pēc šodienas darbības:

Visas komandas 3-0

Vai nākamās nedēļas AP aptaujā varētu tikt ierindota kāda no šīm komandām, kuras nav rangā un nav uzvarētas? Viņiem būs uzvaras, lai to atbalstītu, ja tā.