Noteikumi un nosacījumi

Pēdējās Izmaiņas: Marts 10, 2021

Paramount konfidencialitātes politika https://www.viacomcbsprivacy.com/policy apraksta informācijas veidus, kurus mēs saņemam par apmeklētājiem, kā mēs izmantojam informāciju, ar kuru mēs to kopīgojam, kā arī jūsu tiesības un izvēle attiecībā uz šo informāciju. Šī sīkdatņu politika izskaidro vairāk par to, kā Paramount un saistītās personas (ko sauc par “Paramount”) izmanto sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, kā arī jūsu rīcībā esošās iespējas.

Tehnoloģijas, Ko Mēs Izmantojam

Tāpat kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu, mēs izmantojam šādus sīkfailu veidus un līdzīgas tehnoloģijas::

 Sīkfaili: sīkfaili ir nelieli datu faili, kas tiek glabāti jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē. Tos var apkalpot subjekts, kurš pārvalda vietni, kuru apmeklējat (turpmāk – “pirmās puses sīkdatnes”) vai citi uzņēmumi (turpmāk- “trešās puses sīkdatnes”).

 Pikseļi: pikseļi ir mazi attēli tīmekļa lapā vai pa e-pastu. Pikseļi apkopo informāciju par jūsu pārlūkprogrammu vai ierīci un var instalēt sīkdatnes.

 Vietējā krātuve: vietējā krātuve ļauj saglabāt jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces datus lokāli jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē un ietver vietējo HTML5 krātuvi un pārlūkprogrammas kešatmiņu.

 CRC ir koda bloki, kurus parasti nodrošina mūsu partneri, kurus var instalēt mūsu lietotnēs. < url > var palīdzēt mums saprast, kā jūs mijiedarboties ar mūsu lietotnēm un apkopot konkrētu informāciju par ierīci un tīkliem, kurus izmantojat, lai piekļūtu mūsu lietotnēm, piemēram, ar jūsu ierīci saistītai reklāmu identifikatoram vai informācijai par to, kā jūs mijiedarbojat ar mūsu lietotnēm .

Kā mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Paramount pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas mūsu vārdā, un uzņēmumi, kas apkopo informāciju par mūsu pakalpojumiem (kā noteikts Paramount konfidencialitātes politikā) https://www.viacomcbsprivacy.com/policy), var automātiski saņemt noteiktu informāciju, kas saistīta ar jums un / vai jūsu ierīci (A) kā daļu no jūsu pakalpojumu izmantošanas, izmantojot pārlūkprogrammu vai uz ierīces balstītu izsekošanas tehnoloģiju, piemēram, sīkfailus, pikseļus, tagus, bākas, skriptus vai citas iepriekš aprakstītās tehnoloģijas. Mūsu apkopotā informācija var tikt izmantota, lai atpazītu jūs, kad apmeklējat mūsu pakalpojumus, un apkopotu informāciju, piemēram, apmeklējumu skaitu, kādas funkcijas vai lapas ir populāras, rādīto reklāmu mērījumus un citu informāciju par jūsu pārlūkprogrammas darbībām. Tas ļauj mums nodrošināt, ka mūsu pakalpojumi darbojas pareizi, uzlabo pakalpojumus, nodrošina un novērtē reklāmas un nodrošina personalizētu saturu. Mērķi, par kuriem mēs un mūsu partneri izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, kopumā iedala šādās trīs kategorijās::

  1. Piemēri ir tie, kas tiek izmantoti, lai veiktu vai atvieglotu ziņojumapmaiņu tīklā, un tie, kas ir stingri nepieciešami, lai sniegtu Tiešsaistes pakalpojumu (piemēram.mūsu mājas lapā vai pakalpojumu mūsu mājas lapā).
  2. Funkcionālie: piemēri ir tie, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu pareizu darbību, atcerētos jūsu iestatījumus un preferences, piemēram, jūsu valodas preferences, lai identificētu un novērstu drošības riskus vai palīdzētu mums izprast un uzlabot mūsu pakalpojumus.
  3. Veiktspēja: piemēri ir tie, kas apkopo informāciju par to, kā jūs mijiedarbojat ar mūsu pakalpojumiem un pielāgojat saturu jums.
  4. Mērķauditorijas atlase: piemēri ir tie, kas padara reklāmu piemērotāku un nozīmīgāku mūsu pakalpojumu apmeklētājiem. Tie var ietvert arī “sociālās sīkdatnes”, kas ļauj jums kopīgot saturu ar draugiem sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook vai Twitter..

Kādu informāciju mēs apkopojam, izmantojot Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

 Informācija par to, kā jūs piekļūstat pakalpojumiem: kad jūs izmantojat pakalpojumus, mēs automātiski apkopojam vai saņemam informāciju par to, kā jūs piekļūstat pakalpojumiem, tostarp ierīces tipam, operētājsistēmai un pārlūkprogrammai, kuru izmantojat, un cik ātri vai stabili ir jūsu interneta pieslēgums. Informācija, ko mēs saņemam, ir atkarīga no ierīces, kuru izmantojat un kādus pakalpojumus jūs varat piekļūt.

 Informācija par jūsu darbību pakalpojumos: informācija par jūsu mijiedarbību ar audio un video saturu, piemēram, skatāmā vai klausāmā satura veidu (ieskaitot mūzikas lietotnes, piemēram, iTunes, Spotifai un Last.fm skatītais saturs un informācija par jūsu mijiedarbību ar e-pasta ziņojumiem, kurus mēs nosūtām jums, piemēram, uz kādām saitēm jūs noklikšķinājāt, un vai ziņojumi tika atvērti vai pārsūtīti.

 Unikālie identifikatori: IP adreses, kas saistītas ar ierīcēm, kuras izmantojat, lai piekļūtu pakalpojumiem, reklāmas identifikatori, sīkdatņu identifikatori, adreses, lai kontrolētu piekļuvi plašsaziņas līdzekļiem un citus unikālus identifikatorus.

 Informācija, kas pieejama, izmantojot Sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, tiek izmantota kopā ar citu informāciju, kuru mēs apkopojam konfidencialitātes politikā norādītajiem mērķiem https://www.viacomcbsprivacy.com/policy.

Informācijas vākšana mūsu bērniem orientētās tīmekļa vietnēs

Mūsu uz bērniem orientētie pakalpojumi un mūsu reklāmu un analīzes pakalpojumu sniedzēji var izmantot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, tīmekļa bākas, pikseļus, reklāmas tagus un CRS dažādiem mērķiem, tostarp, lai jūs atpazītu, apmeklējot mūsu uz bērniem orientētus pakalpojumus, kā arī apkopotu informāciju, piemēram, apmeklējumu skaitu, kādas funkcijas, lapas vai saturs ir populāri, lai novērtētu jūsu sērfošanas darbību. Šīs tehnoloģijas ļauj mums uzturēt un optimizēt mūsu pakalpojumu sniegšanu, tostarp ļaujot mums nodrošināt, ka mūsu pakalpojumi darbojas pareizi, uzlabo pakalpojumus, kā arī nodrošina un novērtē kontekstuālo reklāmu.

Mūsu bērnu orientētajos pakalpojumos mēs neizmantojam un neļaujam mūsu partneriem Izmantot automātiski savākto informāciju, piemēram, IP adreses, sīkdatņu identifikatorus un citus ierīču identifikatorus, izņemot mūsu iekšējās darbības atbalsta mērķus, piemēram, nodrošinot bērniem piekļuvi funkcijām un aktivitātēm šajos Pakalpojumos, personalizējot saturu un uzlabojot šos pakalpojumus, kā arī parādot kontekstuālo reklāmu un ierobežojot to, cik reizes Jūs vai jūsu bērns redzat konkrētu reklāmu. Mēs nekad neatļaujam reklāmu, pamatojoties uz interesēm mūsu bērnu orientētajos pakalpojumos vai kur mēs zinām, ka patērētājs ir bērns vai pusaudzis, kas jaunāks par 16 gadiem.

Jūsu Izvēle

Jums ir šādas iespējas, lai kontrolētu vai ierobežotu to, kā mēs un mūsu partneri izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas reklāmas un analītiskos nolūkos.:

 Lai gan lielākā daļa pārlūkprogrammu un ierīču pieņem noklusējuma sīkfailus, to iestatījumi parasti ļauj jums notīrīt un atteikties no sīkfailiem. Tomēr, ja jūs atspējojat sīkdatnes, dažas mūsu pakalpojumu funkcijas var nedarboties pareizi.

 Personām, kas atrodas Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ) un Apvienotajā Karalistē un Šveicē: jūs varat mainīt savu piekrišanas izvēli sīkdatnēm mūsu piekrišanas pārvaldības platformā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī piekrišanas pārvaldības platforma ir konfigurēta, lai parādītu tikai EEZ/Apvienotās Karalistes/Šveices ai pi adreses, kas atrodamas trešās puses pakalpojumā.

 Lai iegūtu plašāku informāciju par jūsu izvēli attiecībā uz interesējošām reklāmām, skatiet mūsu konfidencialitātes politiku https://www.viacomcbsprivacy.com/policy.

 Kenty pārlūka vadīklas: tīmekļa pārlūkprogrammām jūsu smēķēšanas atmešanas izvēle bieži tiek saglabāta sīkfailā. Sīkfailu bloķēšana var traucēt Pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar cerībām, kā arī var novērst jūsu vēlmju un iespēju saglabāšanu. Tas var nozīmēt, ka, ja jūs atsakāties un pēc tam bloķējat sīkdatnes, mēs, iespējams, nezinām vai neievērosim jūsu atteikumu. Jums vajadzētu arī zināt, ka sīkfailu bloķēšana Jūsu datorā neietekmēs jūsu piekrišanas izvēli citā ierīcē, piemēram, mobilajā ierīcē.

Tālāk ir norādītas saites uz koplietojamo tīmekļa pārlūkprogrammu sīkfailu atteikuma lapām. Ja jūsu tīmekļa pārlūkprogramma šeit nav norādīta, jums vajadzētu iepazīties ar jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas noteikumiem, lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu izvēli.

 Google Chrome

 Ābolu Safari

 Mozilla Fairfox

 Microsoft Internet Explorer

Analītikas pakalpojumu sniedzēju atruna: sīkfailu bloķēšana jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā var neļaut izsekot jūsu tiešsaistes aktivitātēm, izmantojot citas tiešsaistes izsekošanas tehnoloģijas. Papildus pārlūkprogrammas sīkfailu iestatījumu pārvaldībai jūs varat atteikties no izsekošanas tieši ar uzņēmumiem, kas pārvalda izsekošanas tehnoloģijas.

Lai atteiktos no noteiktiem analītiskajiem izsekojumiem no mūsu partneriem, varat apmeklēt saites zemāk.:

 Vispārējā analīze https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

 Omnit http://www.adobe.com/privacy/opt-out.html

 Nielsen https://optout.networkadvertising.org/?c=1

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis saraksts nav izsmeļošs.