Nešvilas virsgrāmata

By | septembris 22, 2022

PILNĪGS. 46 | NĒ. 38 | Piektdiena, 2022. gada 23. septembris

Autors: Toms Vuds

Atjaunināts 7:31

Sems Vilkokss, Metro mēra vietnieks politikas un inovāciju jautājumos, septembrī uzrunā Metro sporta pārvaldi saistībā ar Austrumkrasta stadiona projektu. 15 Bridgestone arēnā.

— Toma Vuda fotoattēls | Virsgrāmata

Kamēr Nešvilas pilsētas vadītāji turpina diskutēt par to, kā kādreiz varētu izskatīties Austrumkrasts gar Kamberlendas upi, pilsētas sporta vadītāji domā, ka viņiem ir skaidrāks priekšstats par to, kāda varētu būt nākotne, ja tiks uzbūvēts jauns slēgts stadions.

Ierosinātais 2,2 miljardus dolāru vērtais stadions — neatkarīgi no tā, vai tas ir kupols vai ar nolaižamu jumtu — paver ļoti reālu iespēju, ka Nešvilā varētu rīkot lielus sporta pasākumus, kas iepriekš tika uzskatīti par maz ticamiem, sākot no Super Bowl līdz koledžas futbola izslēgšanas spēlei (varbūt pat nacionālā čempionāta spēlei). , no NCAA vīriešu basketbola Final Four līdz WWE WrestleMania.

Tā kā mēra birojs turpina sarunas ar Tenesī Titans īpašumtiesībām par to, vai atjaunot novecojošo Nissan stadionu vai būvēt jaunu iekštelpu objektu, kas varētu rīkot arī koncertus un kongresus, tie, kas ir atbildīgi par augstākā līmeņa sporta pasākumu ievešanu pilsētā, ir gatavi piedalīties, ja sapņotājs Austrumkrasta sapnis ir īstenots.

Universitāšu prezidenti paziņoja septembrī. 2, ka koledžu futbola izslēgšanas spēles paplašināsies no četrām komandām līdz ducim līdz 2026. gadam, iespējams, jau 2024. gadā, ja varēs izstrādāt sīkāku informāciju.

Ja tiek uzcelts slēgts stadions — un tas joprojām ir ļoti liels “ja” —, lai nostiprinātu ierosināto Austrumkrasta revitalizācijas projektu, meklējiet Nešvilu, lai agresīvi pieteiktos lielākajiem sporta notikumiem.

“Slēgts stadions paceltu šo pilsētu uz augstāko iespējamo pasākumu līmeni. Mēs noteikti izsolīsim visas iespējas,” saka Nešvilas konvencijas un apmeklētāju korporācijas izpilddirektors Butčs Spiridons, kurš maijā teica Ledger, ka Nešvila ir “atjaunots vai jauns stadions, kas atrodas tālāk no (Super Bowl) rīkošanas”.

Spyridon atzīmē, ka Nešvilas kā galamērķa pilsētas reputācija padarīs Nešvilu pievilcīgu koledžas amatpersonām, ja tajā būs slēgts stadions. Lai gan koledžas futbols ir āra sporta veids, basketbols nav.

“Ir aptuveni 10 pilsētas ar kupolveida stadioniem, un visās ir rīkots vismaz viens no valsts augstākā līmeņa pasākumiem,” atzīmē Spyridon. “Mūsu reputācija lielu pasākumu rīkošanā ir nepārspējama; mūsu ērtā ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir nepārspējama; un mūsu viesnīcas, restorāni, telpas un izklaides pakete ir nepārspējama.

“Es būtu vairāk šokēts, ja mēs nebūtu veiksmīgi (šajos piedāvājumos), nekā es būtu pārsteigts par iespēju gūt pārliecinošus panākumus,” piebilst Spiridons.

Ohaio ielejas konferences komisāre Beta Debo un Skots Remzijs, TransPerfect Music City Bowl izpilddirektors un prezidents, arī popularizē Nešvilas kā elites galamērķa pilsētas reputāciju.

“Nešvila ir ļoti cienīta kā uzņemošā pilsēta,” saka Debošs, kurš jūnijā tika iecelts NCAA valdē. “Mums ir teikts, ka esam paveikuši tik brīnišķīgu darbu, kad esam rīkojuši NCAA pasākumus, neatkarīgi no tā, vai tas būtu sieviešu “Final Four”, vai pirmā un otrā kārta (spēles) (vīriešu) NCAA turnīrā. ”.

Viņa atzīmēja vietējo universitāšu, Nešvilas sporta padomes un spēcīgās pilsoniskās vadības atbalstu kā mugurkaulu, lai šie pasākumi notiktu. “Šie notikumi tika labi uzņemti kā pilsēta, un mūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta kā “tā” pilsēta… viss mums kalpo labi,” piebilst Debošs.

Remzijs, kura bļodas spēle svin savu 25. gadadienu ar decembri. 31. mačs Nissan stadionā starp Dienvidaustrumu konferences un Big Ten komandām saka, ka ir pāragri spriest, vai Nešvila kādreiz varētu uzņemt kādu no koledžas futbola izslēgšanas spēlēm.

“Taču stadions mums noteikti pavērs daudz iespēju turpināt lielus notikumus, un es domāju, ka (viņiem) būtu liela interese par Nešvilu, un es domāju, ka mēs varētu ļoti veiksmīgi uzņemt lielāko daļu no tiem,” saka Remzijs.

Iedomājieties UT Vols titula spēlē

Tā kā jaunais East Bank stadions joprojām ir sarunu stadijā “kā būtu, ja būtu”, aplūkosim vienu iespējamo nākotni ar Tenesī Vols 2028. gada koledžas futbola izslēgšanas spēlēs. Velns, iesim līdz galam un liksim viņiem spēlēt par nacionālo čempionātu Nešvilā.

Neiespējami, jūs sakāt? Ne kopš pagājušā gada, kad programmu pārņēma Džošs Heupels. Heupela pirmajā sezonā Tenesī komanda atlēca no nožēlojamā bilances 3:7 2020. gadā un noslēdza 7:6 pēc zaudējuma Purdjū komandai Music City Bowl ar 48:45. UT 2022. gada sezonu sāka bez ranga, taču ātri vien kļuva par Nr. 11 AP aptaujā un Nr. 12 AFCA Coaches Poll, kas dosies šīs nedēļas mājas spēlē pret Floridu.

SEC Media Days Atlantā Heupels vispārīgi runāja par to, kā varētu izskatīties UT programma, sakot, ka viņš ir “tik satraukti par to, kas šeit notiks arī nākotnē”.

Ja neesat sekojis līdzi, 12 komandu izslēgšanas spēles, visticamāk, darbosies šādi:

Četras labākās komandas saņems pirmo kārtu, savukārt 4.-8. vietas ieņems četras pēdējās izslēgšanas spēļu komandas universitātes pilsētiņās. Pēc tam pilsētas pieteiksies rīkot septiņas atlikušās izslēgšanas spēles… četrus ceturtdaļfinālus, pusfinālus un nacionālo čempionātu.

Dags Metjūss, bijušais Vanderbilt spēlētājs un UT trenera asistents, kurš vada vairākus radio sarunu šovus Nešvilā, un Nešvilā dzimušais Marks Daiers, kurš ir bijis koledžas sporta vadītājs gan Host Communications, gan IMG, gan NASCAR, piekrīt, ka Nešvilā piedalīsies. mix, lai rīkotu šīs koledžas izslēgšanas spēles, tiklīdz tiks apstiprināts galīgais formāts.

“Iepriekšējais priekšlikums, kas, visticamāk, tiks pieņemts saistībā ar koledžas futbola izslēgšanas spēlēm, ir tāds, ka nebūs nevienas bļodas vietas ar automātiku,” saka Metjūss. “Jums būs jālūdz par tiem, un Nešvila noteikti var piedalīties konkursā.

“Ir noteiktas prasības, piemēram, Super Bowl (rīkošana). Ir noteiktas prasības. Jums ir jāspēj aizpildīt tik daudz pieejamo vietu. Un galvenais, protams, ir tas, ka sēdvietas ir lielas, taču galvenā lieta ir spēja tikt galā ar pūli. Nu, Nešvila to var izdarīt. Tātad absolūti pati Music City Bowl varētu iesaistīties.

“Bļodas ir tikai izslēgšanas spēles, un čempionāta spēle ir viena pati,” turpina Mathews. “Tātad Nešvila – un esmu pārliecināts, ka viņi to darīs – var iesaistīties abās spēlēs, izslēgšanas spēlēs un pēc tam pašā čempionāta spēlē.”

Ir pieejami vairāk nekā 36 000 viesnīcu/moteļu numuri, no kuriem 2100 tiks atvērti 2022. gadā, bet vēl 7400 — ceļā, Nashville Convention & Visitors Corp. ziņojumi. Paredzams, ka līdz jauna stadiona atklāšanai Nešvilas apgabalā būs pieejami no 45 000 līdz 50 000 viesnīcas numuriņu.

“Tātad, Nešvila noteikti varēs būt tā (solīšanas procesa) vidū. Bez šaubām,” saka Mathews.

“Es domāju, ka Nešvila ir lieliskā formā attiecībā uz nākotni, kas notiks koledžas sportā. Ja tiks izveidots jaunais stadions ar kupolu, jūs redzēsit Nešvilu kā spēcīgu konkurentu koledžas futbola izslēgšanas spēlēs un Final Four kombinācijā,” saka Daiers, kurš pirms trim gadiem izveidoja savu Taymar Sales U biļešu pārdošanas uzņēmumu.

“Viņiem ir laba sporta infrastruktūra, jo viņi ir spēlējuši (Mūzikas pilsētas) bļodas spēli. Atkal centra transformācija. Tātad, Nešvilā ir visas sastāvdaļas, lai būtu spēlētājs gan Final Four, gan koledžas futbola izslēgšanas spēlēs, tostarp nacionālā čempionāta spēles vadīšana. Esmu pārliecināts, ka viņi iegūs Super Bowl arī šajā jaunajā ēkā,” piebilst Daiers.

Mathews saka, ka Nešvilā ir vēl viena svarīga sastāvdaļa, lai piesaistītu lielus koledžas sporta pasākumus, viens 6 jūdzes uz austrumiem no centra un ar iniciāļiem, kas dažreiz ir neoficiāls pilsētas segvārds: BNA.

“Viena lieta, kas viņiem patiešām palīdz, ir (Nešvilas) starptautiskā lidosta,” viņš saka. “Cilvēki var viegli iekļūt un izkļūt no šejienes. Tātad pilnīgi noteikti, ja pilsēta tā izvēlēsies – un man būtu lielas aizdomas, ka viņi to darīs – viņi noteikti varētu (rīkot nacionālo čempionātu).

Dyer salīdzina ierosināto Nešvilas objektu ar Lucas Oil stadionu Indianapolisā, daudzfunkcionālu objektu ar nolaižamu jumtu. Indianapolisa finālčetrinieka turnīru ir uzņēmusi astoņas reizes un atkārtos to 2026. gadā.

“(Nešvila ir) ļoti pievilcīga pilsēta,” saka Daiers. “Jums ir liels viesnīcu blīvums pilsētas centrā, kas ir labs salīdzinājums ar Indianapolisu, kas ir lieliska vieta. Koledžu futbola izslēgšanas spēlēs tur ir nedaudz auksts, taču Indianapolisā, kas ir lieliska lieta sporta nozares dalībniekiem Final Fours, laika apstākļi parasti ir nedaudz labāki.

“Kad izkāpjat no Uber kādā no šīm centra viesnīcām, ja vien nedodaties uz kādu pasākumu mazliet ārpus pilsētas centra, jums nekad vairs nebūs jāsēž transportlīdzeklī, kamēr neesat atgriezies lidostā.

“Un es domāju, ka Nešvilā ir tāda pati dinamika, kā jūs skatāties pa ceļu. Protams, es domāju, ka Nešvilā būs Augstākās beisbola līgas komanda. Es domāju, ka par to nav nekādu jautājumu.

“Es nezinu, kad. Bet, ja paskatās uz to, kur pilsēta vai pilsētas virzās, iedzīvotāju skaitu un to, cik jauna ir Nešvilas pilsēta, tai ir neticama nākotne.

Mathews saka, ka Indianapolisa būs spēlētājs, kas uzņems koledžas futbola izslēgšanas spēles kopā ar tādām pilsētām kā Atlanta, Maiami un Dalasa.

“Bet Nešvila var pakavēties ar visiem tiem,” viņš saka. “Tas būs atkarīgs no tā, cik daudz naudas viņi ir gatavi maksāt.”

Un kā lielo pilsētu vadītāji ir gatavi sapņot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.