NCAA piešķir Gophers jaunpienācējam Dosonam Garsijai tiesības spēlēt šosezon

By | augusts 27, 2022

Piektdien NCAA piešķīra bijušajai Prior Lake zvaigznei un Ziemeļkarolīnas pārejai Dousonam Garsijai, ka viņam bija tiesības nekavējoties spēlēt šīs sezonas vīriešu basketbola komandā Gophers.

Garsija, kuras svars ir no 6 līdz 11, 235 mārciņas, bija bijušais McDonald’s All-American pārstāvis, kurš pagājušajā gadā atgriezās mājās Minesotā, lai atbalstītu savu ģimeni, kamēr viņi cīnījās ar COVID-19.

“Acīmredzot esam ļoti satraukti, ka šosezon laukumā dosies Dosons,” teikts Gophers trenera Bena Džonsona paziņojumā. “Dosons ir pieredzējis sāncensis, kurš nekavējoties ietekmēs kortu. Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim turpināt šovasar paveikto šajā sezonā.”

Garsija pagājušajā sezonā Ziemeļkarolīnas komandā 16 spēlēs vidēji guva 9,0 punktus, izcīnīja 5,5 atlēkušās bumbas un atvairīja 37,5% no trīspunktu metiena. Viņš sāka savu karjeru Marquette un ieguva All-Big East pirmkursnieka apbalvojumus 2020.–2021. gadā.

“Tas ir tas, kas jums ir vajadzīgs šajā līgā šajā līmenī,” iepriekš sacīja Džonsons. “Jums ir jābūt puišiem, kuriem ir tāds talants.”

Pirmajās 10 spēlēs ar Tar Heels Garsija vidēji guva 12,2 punktus, izcīnīja 6,1 atlēkušo bumbu, atvairīja 47,8% no trīs un 49,4% metienu. Starp viņa trim 20 punktu sniegumu, tostarp sezonas rekordu 26 punktus, 10 pret 13 metienu zaudējumā pret Purdue.

Pēc ienākšanas pāreju portālā pagājušā gada pavasarī Garsija sarunājās ar Gophers par spēlēšanu vietējās valsts programmā un palīdzēšanu izveidot pamatu. Džonsons savervēja Garsiju, kad viņš bija bijušā ASV trenera Ričarda Pitino palīgs.

“Bens ir paveicis neticamu darbu, lai viena gada laikā izveidotu kultūru,” iepriekš sacīja Garsija. “Esmu priecīgs uzvilkt formastērpu, bet arī tad, kad pienāks laiks būt lepnam alum un teikt, ka esmu daļa no Minesotas basketbola atgūšanas.”

Paredzams, ka Garsija startēs priekšējā kortā kopā ar Gophers vārtu guvēju un atlēkušo bumbu līderi Džeimisonu Batlu, kurš vidusskolā spēlēja tajā pašā D1 Minesotas AAU programmā.

Jaunākie uzbrucēji Pārkers Fokss un Jesaja Ihnens šovasar otro gadu pēc kārtas guva sezonas beigu ceļgala savainojumus. Bet pirmkursniekam Farelam Peinam un atgriežamajam 7 pēdu otrgadniekam Treitonam Tompsonam vajadzētu arī nodrošināt dziļumu iekšā.

Gophers tiek atvērts novembrī. 2 ar izstādes spēli pret Sv. Olafs, bet regulārā sezona sākas novembrī. 7 pret Western Michigan Williams arēnā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.