NCAA Futbola 2. nedēļas uzvarētāji un zaudētāji: kurš joprojām ir spēkā pēc Asins nedēļas?

By | septembris 13, 2022

Asins nedēļa (Bləd Wēk):

Saskaņā ar Shutdown Fullcast definīciju, asins nedēļa ir tad, kad vienā sestdienas pēcpusdienā tiek mainīta koledžas futbola pasaules hierarhija. Parasti tas sastāv no vairākām ranga komandām, kuras sarūgtina neierindoti pretinieki, un lielāko daļu laika veido desmit labākās komandas, kuras zaudē šādā veidā.

Puika, vai mums sestdien bija Asins nedēļa koledžas futbolā? Trīs labāko 10 komandas zaudēja, divas no minētajām top 10 komandām zaudēja MĀJĀS nerindots pretinieki, un Nr. 1 komanda bija gandrīz apbēdināta Fox visvairāk straumētajā futbola spēlē. EVER. Tāpat kā Fox Sports vēsturē. Vairāk cilvēku noskaņojās, lai redzētu, kā eiforiski Alabamas spēlētāji nekavējoties kliedza ar tūkstoš dusmīgu dievu dusmām uz Niku Sabanu, kurš, iespējams, mēģināja vai nemēģināja sagraut savu futbola komandu pirmdienas treniņā (vairāk par to vēlāk).

Koledžu futbola pasaule pirms Helovīna tika apgriezta kājām gaisā, un, lai gan tajā bija trakākie notikumi, tas noteikti bija jautri. Apskatīsim dažus uzvarētājus un zaudētājus.

Uzvarētāji: Arkanzasas skrējiena spēle

Ļaujiet man jūs visus iepazīstināt ar to, ar ko. Kurš ir vairāk dzīvesveids, pļaujot visu, kas ir jūsu ceļā, ar manāmu graciozitātes trūkumu, bet ārkārtīgi daudz vardarbības.

Arkanzasa, mūsu radītāja un kura glābējs, sestdien Dienvidkarolīnai nogādāja visgaršīgākos sitienus ar pakaļgalu, pārspējot Gamecocks ar 44:30 spēlē, kas vienā brīdī bija 35:16, bet Arkanzasa bija klasiskie karaļi, kas viņiem ir atļauti. Dienvidkarolīna atgriežas spēlē, vienkārši izvēloties izvairīties no aizsardzības pret piespēli.

Arkanzasa skrēja 295 jardus no Dienvidkarolīnas, kas, starp citu, ir SEC pretiniece, ar 4,5 JArdiem UZ PĀRVIETOŠANU. Viņi burtiski pārbrauca tiem pāri ar tvaika veltni un pēc tam apgrieza to otrādi, lai pārliecinātos, ka viņiem viss ir. Uzbrūkošais koordinators Kendals Briless lieliski pastrādā, lai viņus nostādītu izdevīgos amatos, taču dažreiz tas nav svarīgi. Viņu uzbrukuma līnija rada tādu uzliesmojumu uzbrukuma punktā, un viņu prasmju pozīcija spēlētāji padara to tā, ka, ja jūs viņiem sitīsit, jūs izjutīsit lielāko daļu šo sāpju.

Abu pussargs KJ Džefersons un RB Rocket Sanders ir lieli cilvēki (kopā viņi ir smagākais starta QB-RB duets valstī), un viņi sestdien noskrēja 223 jardus. Nebija tā, ka viņi to slīpēja, 3 jardi uz katru pārvadāšanu. Rocket Sanders sver 227 mārciņas un joprojām dara to:

Lai nepārspētu, KJ Džefersons ir 240 mārciņas smags QB, kurš skrien kā Mario Kart lode, cilvēki vienkārši atlec no viņa. Viņš noskrēja tikai 67 jardus, bet katrs no šiem jardiem bija krāšņs:

Lūk, mūsu krāšņie ķēniņi.

Zaudētājs: Texas A&M pārkāpums

Spēlēsim spēli: paskatieties uz šo statistiku un pastāstiet man, kura no šīm komandām tika novērtēta kā sestā labākā komanda valstī un daudzi prognozēja, ka tā spēlēs New Years Six bļodā?

Es tev nepārmestu, ka uzminēji kreiso komandu, bet tu kļūdies. Texas A&M sestdien iekļuva futbola ranga sestajā komandā, taču pieļāva trīs kritiskas kļūdas:

  1. Apalaču štata plānošana. Kalnieši ir kā shinobi no feodālās Japānas, kas gaida nākamo komandu, kuru var izsist no sliedēm. Tomēr tā vietā, lai ātri uzveiktu kunai, viņi vienkārši sēž uz jums 3 stundas un padara to patiešām neērtu.
  2. Programmas statusa plānošana MĀJĀS. Tas bija galvenais sajukuma materiāls, kas tiek gatavots. Vai tagad zināt šo savvaļas alpīnistu sasniegumus? Vai jūs neesat lasījis svētos tekstus? App State tika izveidota, lai uzvarētu spēles tāpat kā sestdien.
  3. Šajā pusnakts kliedziens. Tas runā pats par sevi

Zaudējums pret App State savā laukumā, gūstot tikai 186 jardus uzbrukuma un tikai divas reizes šķērsojot vidējo līniju, ir īpaši nosodošs Džimbo Fišeram, kuram tagad ir gandrīz identisks rekords kā viņa priekšgājējam Kevinam Samlinam, ieskaitot uzvaras bļodā. Pārkāpums ir novecojis un pārāk sarežģīts, un neļauj labākajiem sportistiem atrasties laukumā, jo pārkāpums ir kā mēģinājums atrisināt dzīves jēgu. Bet re, tās laivas par sevi nemaksās!

Uzvarētājs: Teksasas fiziskums

Nu, Teksasa nav atgriezusies…vēl.

Longhorns zaudēja Nr. 1 ierindojās Alabamā Ostinā, kas bija spraiga, turp un atpakaļ spēle, kas piepildīta ar mirkļiem, kuros Longhorn fani noteikti nevainotu tiesnešus vai Alabamas vienošanos ar Velnu Sabanu, kad viņš stājās darbā (tomēr čeks joprojām tiek iekasēts).

Visu spēli Teksasā bija Bama. Wunderkind QB Quinn Ewers spēlēja fantastiski, pirms viņš guva savainojumu, taču lielākais panākums bija tas, cik fiziskais bija Longhorns. Mēs visi atceramies šo mirkli no pagājušā gada, vai ne?

Ja tiek saukts par nepietiekamu fizisko stāvokli futbolā, tas ir kā šefpavāram, kuram teiktu, ka viņa ēdiens ir sūdīgs. Sestdien Teksasa jau iepriekš izstrādāja spēles plānu, kas gandrīz pārspēja Alabamu. Slīpu izmantošana aizsardzības līnijas priekšā (kliedziens aizsardzības palīgam Gerijam Patersonam), stabils uzbrukuma sniegums visapkārt un uzbrukuma sniegums priekšā, kas apklusināja labu Alabamas aizsardzības fronti.

Teksasa vēl nav atgriezusies, taču viņi ir fiziski, un tas ir labs pirmais solis.

Zaudētājs: Dievmātes katedrāles aizskarošais pārkāpums

Ak, Dievmāte. Zaudēt Maršalam ar 26:21 pēc visas pirmssezonas ažiotāžas, ko īri ieguva, nav lieliski! Notre Dame pēdējās minūtēs izdarīja trīs kļūdas, tostarp sešinieku, kas nodrošināja Thundering Herd uzvaru. Es varētu rakstīt tik daudz vārdu par to, kas notika šajā spēlē, taču ir skaidrs, ka Fighting Irish uzbrukumam trūkst sapņa, it īpaši piespēles uzbrukumā.

Īriem šajā sezonā bija nepieciešams uztvērējs, lai pastiprinātu savu darbību pēc tam, kad savainojumi izsita sarakstu, taču uzbrukums jūtas pārslogots ārpus zvaigznes TE Maikla Maijera. Notre Dame QBs iemeta kopā 221 jardu. Ja ņem vērā Meijera saņemtās summas, viņi iemeta 118 jardus. Kad esat pārvarējis Mayer un Lorenzo Stails astoņas un septiņas uzņemšanas reizes, nevienam citam mērķim nebija vairāk par diviem tvērieniem. Fighting Irish ir izmisīgi nepieciešama piespēļu spēle, kas var radīt sprāgstvielas, un jau 3. nedēļā viņu sezona ir jāuztur dzīvībai.

Uzvarētājs: Džordana Adisona drafta krājums

Varat rakstīt Džordana Adisona vārdu Šarpijā NFL drafta pirmajai kārtai. Bijušais Biļetņikova balvas ieguvējs pavasarī pārgāja uz USC, un, trenerim Linkolnam Railijam piezvanot uz spēlēm un no Oklahomas pārejas Keileba Viljamsa iemetot bumbu, viņš varētu to atkal izcīnīt.

Pret Stenfordu Edisons eksplodēja, gūstot 172 saņemtos jardus ar septiņiem tvērieniem. 24.6 jardi par nozveju. Stenfords izvēlējās sociālo attālumu no Adisonas, un viņš lika viņiem maksāt. Railijs meklē jebkādu veidu, kā iegūt viņam bumbu, neatkarīgi no tā, vai tas ir ekrānos, kur ir redzams viņa ātrums un veiklība:

Vai arī viņi palaida viņam brīvu laukumu, kur viņa bumbas izsekošana ir acīmredzama.

Neskatoties uz to, ka Adisonam ir mazāks rāmis (norādīts 6’0, 175), tam piemīt visas augstākā līmeņa NFL platā uztvērēja īpašības. Viņa spēja radīt atdalīšanu un atdalīšanās ātrumu pagājušajā gadā viņu iekļuva NFL skautu radaros, un USC viņam vajadzētu iejusties NFL drafta pirmajā kārtā.

Zaudētājs: Lielais desmit Rietumu

Ceļojiet kopā ar mani uz paša Dieva pamestu zemi, kur futbols iet bojā. Jā, Rietumu lielais desmitnieks. Divīzijai bija grūta 2. nedēļa, kurā visa viņu uzbrūkošā neveiklība bija redzama kā streikeris pludmalē.

Viskonsina ierindojās labāko divdesmitniekā, bet no Vašingtonas štata to zaudēja ar 17:14. Reti ir gadījumi, kad jūs redzat Vašingtonas štata uzvaru, kas nav viens baziljons punktu līdz vienam miljonam punktu, taču Viskonsina izvairās no jebkādas uzbrukuma kompetences, jo tā ir Rietumu lielais desmitnieks. Šajā spēlē bija stiepšanās, kad Viskonsina to apgāza, tikai lai atgūtu sitienu pēc pārtvertās bumbas, kas noveda pie sitiena, kas vēlāk noveda tikai pēc izspēlēm, kas noslēdza spēli. Futbols ir skaisti cilvēki.

Ziemeļrietumi TREŠO REIZI TĒLĀ REIZI zaudēja Hercogam. Futbolā. Jā, Duke tagad ir futbola skola. Man, kā Wildcat alum, sāp ne tikai zaudējums, bet arī veids, kā Wildcats zaudēja. Dzeriet to, kamēr es dzeršu bēdas.

Nebraska atlaida Skotu Frostu, savā laukumā ar 45:42 zaudējot Džordžijas Southern. Nebraskas tradīcija sabrukt biežāk nekā shonen anime galvenajam varonim bija pilnībā redzama, jo Kornhuskeriem nekādi neizdevās apturēt Džordžijas dienvidu uzbrukumu. Starp citu, Džordžijas Southern pagājušajā gadā izmantoja trīskāršu iespēju, un tagad met 409 jardus. Lai viņus glābtu, Nebraskai vajadzēs vairāk nekā Kukurūzas kazlēnu.

Visbeidzot: LŪK, ELASSICO:

Lielais desmit rietumiem, visiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.