Morgan State futbols sagaida “daudz vairāk” no Džordana Tolesa

By | septembris 9, 2022

Kad Džordans Tolss pagājušajā sestdienā veica piezemējumu Morgan State ar 59:7 neveiksmē Džordžijas Southern laukumā, pārtvēra 50 jardus, tas noslēdza 25 dienu virpuļviesuļu posmu, kura laikā junioru drošības komanda pārgāja no ierindas stūrmaņa aizsargā LSU līdz pārejai. portāls, lai pievienotos Bears.

Un vismazāk pārsteigtais Allen E. Paulson stadionā Stateboro, Džordžijas štatā, bija pats 21 gadu vecais Toles.

“Tas bija tas, ko es iztēlojos,” Baltimoras iedzīvotājs un Sv. Frānsisa absolvents teica. “Esmu pieradis, ka spēlē atšķirības, taču bez manas komandas tas nebūtu noticis. Mani komandas biedri pārliecinājās, ka es ar visu esmu uz vietas, un pārliecinājās, ka zvanīju pareizi. Tāpēc viņi mani sagatavoja tā, lai es varētu būt labā pozīcijā, lai spēlētu šo spēli.”

Toles sniegums, kurā bija divi sitieni, bija spilgts brīdis Morgan State sezonas atklāšanas spēlē. Kamēr Bears (0-1) gatavojas apmeklēt Tovsonu (1-0) sestdienas pēdējā Cīņas par Lielo Baltimoru daļā, treneris Deimons Vilsons cer, ka tas ir tikai sākums.

“Es ceru, ka viņš nopelnīs daudz vairāk,” sacīja Vilsons, kurš maijā tika nolīgts par Tairona Vitlija pēcteci. “Tāda veida spēlētājs viņš ir. Viņš ir vispusīgs sportists, bet viena lieta, ko es domāju, ka cilvēki nesaprot, ir tas, cik viņš ir gudrs. Viņam ir augsts futbola IQ, un tas parāda, jo viņš ļoti ātri uztvēra sistēmu. Viņš šobrīd to visu nezina, bet ar katru dienu kļūst labāks, un viņam ir vēlme būt labam.

Kā četru zvaigžņu komanda Panthers, Toles interesi izraisīja NCAA Football Bowl apakšvienības programmas, piemēram, Alabama, Florida, Merilenda un Mičigana. Sākotnēji viņš apmetās uz dzīvi Ohaio štatā, taču, kad Eds Orgerons un LSU izteica piedāvājumu, Tolss mainīja savas domas.

Pēc uzņemšanas 2020. gada janvāra sākumā Toless divās sezonās piedalījās 14 spēlēs. Pārejot no drošības uz stūra aizsargu, lai nostiprinātu pozīciju, kurai pagājušajā rudenī trūka dziļuma, viņš apkopoja karjeras rekordu sešas reizes, septembrī zaudējot UCLA ar 38:27. 4 un pievienoja trīs pieturas pēc neveiksmes 42:21 Kentuki oktobrī. 9.

Pēc regulārās sezonas LSU atlaida Ordžeronu un aizstāja viņu ar bijušo Notre Dame treneri Braienu Kelliju. Toless uzskatīja, ka ir pietiekami labi spēlējis stūra aizsargā, lai pierādītu savu vērtību jaunajam treneru korpusam. Bet, kad viņš redzēja, ka komanda ir pievienojusi piecus pārejas stūra aizsargus, nepārvietojot viņu atpakaļ drošībā, uzraksts bija uz sakāmvārda sienas.

“Pamatojoties uz to, kā viss noritēja, jūs varētu teikt, ka es tajā nepiedalījos,” viņš teica. “Viņi mani vienkārši turēja blakus, jo zināja, ka varu spēlēt. Viņi man nekad neteica, ka es nevaru spēlēt vai neesmu pietiekami labs. Viņi vienkārši teica: “Mums ir plāns šo puišu ienākšanai”, un viņi arī to nerunāja, bet jūs to vienkārši varēja redzēt.

Toles pārskaitījumu portālā ienāca augustā. 11, un viņu, cita starpā, pieņēma darbā Bostonas koledža, Kolorādo un Penn State. Morgan State savu laukumu veica ar Vilsona un drošības trenera Melvina Kolmena starpniecību, kurš pazina Tolsu no viņa laikiem St. Frānsisa.

“Es tikai darīju viņam zināmu, ka, ņemot vērā lietas, ko mēs darām šeit, Morgan State, lai mainītu šo programmu, mums ir vajadzīgi tādi puiši kā viņš, lai būtu daļa no programmas,” sacīja Vilsons. “Viņam bija dažas citas iespējas, bet es domāju, ka, kad es runāju ar viņu un viņa mammu, viņi bija sajūsmā par iespēju, un viņš redzēja kopējo ainu. Viņš nebija aizrāvies ar spīdumu un šarmu. Viņš redzēja, ka viņam ir iespēja nākt un būt daļai no kaut kā īpaša un ka mēs šeit, Morganā, veidojam.

Toles teica, ka viņa galvenā prioritāte bija skola, kas viņu novērtē.

“Es kaut kā devos uz komandu, kurai es biju vajadzīga, nevis tikai gribēju mani,” viņš teica. “Es negribēju nonākt tādā pašā situācijā. Es zināju, ko ieliku LSU. Tāpēc vienīgais, kas man bija jādara, bija uzkāpt uz lauka un parādīt, ko es varu.”

Tols ieradās universitātes pilsētiņā tieši laikā, lai augustā noskatītos Bears pirmssezonas cīņu. 27. Viņš pavadīja nedēļu, mācoties aizsardzību, un pēc tam izgāja no rezervistu soliņa pret Georgia Southern.

Pārtvertajā sitienā Tolss paņēma sesto gadu vecāko aizsargu Kailu Vantrīsu un aizskrēja pa kreiso sānu līniju, panākot neizšķirtu 7 ar 9:42 līdz otrajā ceturtdaļā. Taču Toles atzīmēja, ka otrā kursa ārējais saspēles vadītājs Elija Viljamss izdarīja spiedienu uz Vantrīsu, lai viņš izspēlē savu mērķi.

“Dienas beigās es uz to skatos tikai kā uz savu darbu,” viņš teica. “Es jūtu, ka varu izspēlēt un kaut ko mainīt spēlē — vai tā ir izvēle, sitienu atgūšana vai piespiedu sitiens. Tāpēc man tas nebija tik īpašs. Tā man bija tikai vēl viena luga.”

Vecākais stūra aizsargs Džē’Vejons Mortons sacīja, ka sekundārajam nebija nepieciešams daudz laika, lai uzņemtu Tolesu ierindā.

“Bija saistība,” sacīja Mortons, Visu Vidējo Austrumu vieglatlētikas konferences pirmssezonas pirmās komandas atlases dalībnieks. “Mēs bijām vienā lapā, un mēs vienkārši noklikšķinājām uzreiz.”

Toles teica, ka mācības pie trīs dažādiem aizsardzības koordinatoriem LSU (Bo Pelini 2020. gadā, Daronte Džounss 2021. gadā un Mets Hauss 2022. gadā) ir palīdzējis viņam sagatavoties, lai pielāgotos Antona Sevela rokasgrāmatai ar lāčiem. Toles teica, ka viņu neinteresē individuāli apbalvojumi vai atzinības.

“Mani personīgie mērķi saskan ar komandas panākumiem,” viņš teica. “Es varu iestatīt spēļu statistiku un visas šīs lietas, bet, ja jūs neuzvarējat spēles vai aizsardzība neiztur mūsu darījumu, tad mani personīgie mērķi man nav īsti svarīgi.”

Atgriežoties Baltimorā, Tolesa ģimene, kurā ir abi vecāki, divi pabērni, abi vecvecāki un vecvecvecāki, trīs māsas un viens pusbrālis, dod iespēju klātienē vērot viņa spēli.

“Atgriešanās mājās man bija labs garīgs pārtraukums, zinot, ka esmu saņēmis pareizo atbalstu no manas ģimenes,” sacīja Toless, kurš sacīja, ka joprojām uztur kontaktus ar LSU drošības darbiniekiem Džo Fouču un Gregu Brūksu jaunāko. un saspēles vadītāji Micah Baskerville un Gregs Penn III, vēl viens Baltimoras iedzīvotājs. “Es vienkārši jūtu, ka tas manā mugurā ieliks papildu akumulatoru.”

Pagājušajā sezonā Morgan State ieņēma pēdējo vietu konferencē piespēļu aizsardzībā (261,5 jardi spēlē) un kopējā aizsardzībā (436,5 jardi). Mortons prognozēja, ka Toles ierašanās palīdzēs vienībai mainīt šos skaitļus.

“Tas mūs ļoti stiprina,” viņš teica. “Pagājušajā gadā mēs cīnījāmies ar drošības grupu. Šogad mums ir kāds, kas to var mainīt mūsu vietā. … Mēs varam būt Nr. 1 aizsardzībā MEAC. Tam es ticu.”

Vilsons nav gluži gatavs sniegt līdzīgu deklarāciju. Bet viņš teica, ka Toles lēmums pievienoties Bears nosūta ziņu potenciālajiem darbiniekiem par skolas solījumu.

“Tas tikai parāda, ka mēs kā programma ejam pareizajā virzienā,” viņš teica. “… procesa laikā es divreiz runāju ar Džordanu, un es viņam iedevu savu spīli. Es viņam nezvanīju katru vakaru vai tamlīdzīgi. Jūs vai nu vēlaties būt daļa no tā, ko mēs darām, vai ne, un viņš redzēja, ko mēs darām kā personālu, un izmantoja priekšrocības. Tāpēc mēs esam satraukti.”

MORGAN STATE@TOWSON

Sestdien, 19:00

TV: MPT

Radio: 88,9 FM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.