Mičigana vs. UConn Gameballs — Maize n Brew

By | septembris 18, 2022

Mičiganas Wolverines pēc kārtējās pārliecinošās uzvaras galvenā trenera Džima Hārbo vadībā ceturto reizi ir 3:0. Pēdējā dominēšanas atkārtojumā Wolverines sagrāva UConn Huskies ar galīgo rezultātu 59:0 — tas ir lielākais mājas pārtraukums kopš 1975. gada.

Mičiganas komanda jau trešo nedēļu pēc kārtas aizsardzībā noturēja savu pretinieku bez vārtu guvumiem pirmajā puslaikā — patiesībā Wolverines pirmajā puslaikā apsteidza savus pirmos trīs pretiniekus ar 103:0, un pārtraukumā iegāja ar 38:0. Neskatoties uz to, ka pirmajā puslaikā faktiski bija vadošais spēles laiks, Huskies pārspēja ar 249:64 un vidēji spēlē guva tikai 1,9 jardus.

Uzbrukumā šī ir pirmā reize programmas vēsturē, kad sezonas sākumā Wolverines trīs spēlēs ir guvuši 50 vai vairāk punktus. Sezonas pēdējā regulēšanas spēlē Wolverines guva uzvaru, pateicoties vairāku galveno spēlētāju lielām pūlēm. Izdalīsim dažas spēles bumbas!

RB Bleiks Korums

Jaunākais saspēles vadītājs aiznesa bumbu 12 reizes 71 jardā un pieci piezemējumus, sasaistot programmas vienas spēles rekordu ātrajiem piezemējumiem vienā spēlē. Corum bija bez piepūles un efektīva bez 1B saspēles vadītāja Donovana Edvardsa.

Koruma septiņi piezemējumi sezonā liek viņam izvirzīties vadībā — šī raksta rakstīšanas brīdī — par lielāko koledžas futbola spēlētāju.

LB juniors Kolsons

Visai sekundārajai spēlei ir gadījums — īpaši Maikijam Sainristils — tāpat kā aizsardzības līnijsargam Krisam Dženkinsam, kurš pirms pludmales sezonas nomet blokus, piemēram, nevēlamas mārciņas. Bet aizsardzības vidū visur ir otrā kursa saspēles vadītājs Juniors Kolsons.

Kolsons izcīnījis neizšķirtu komandas līderpozīcijās cīņā (pieci) un cīņā par zaudējumu (viens), taču viņa ietekme sniedzas daudz tālāk par punktu skaitu. Līdzīgi kā aizsargs Dž.Dž.Makartijs, Kolsons savā otrajā sezonā Annārborā ir veicis milzīgu lēcienu un pastāvīgi demonstrē veterānu nosvērtību un klātbūtni laukumā.

Kolsonam spēle ir palēninājusies. Tā vietā, lai spēlētu kā pārdomāts, panikā pārņemts pirmkursnieks, viņš tagad spēlē kā instinkts veterāns, kurš atstāj ietekmi uz katru spēli.

Visa speciālo komandu vienība

Kāda diena labākajai koledžas futbola īpašo komandu vienībai. Izbrauksim cauri mirkļiem:

• Vecākais līderis Kadens Kolesārs bloķēja punktu.
  • AJ Henings atdeva punt par piezemējumu un kļuva par ceturto spēlētāju UM vēsturē, kurš atdeva sitienu un sitienu par piezemējumu.
  • Publisks sitiens Breds Robinss meta divreiz un vidēji guva milzīgus 57,5 ​​jardus.
  • Kicker Džeiks Mūdijs guva papildpunktus ar 7 pret 7 un guva vārtus 1 pret 2, un viņa vienīgais pieļautais sitiens bija programmas rekorda mēģinājums no 62 jardiem. Es cienu ambīcijas.
  • Atļautās ZERO sitiena atdeves.

Speciālo komandu koordinators Džejs Hārbo turpina celt šīs vienības latiņu Mičiganas štatā, un tas kādā brīdī ļoti labi varētu pagriezt spēli uz Wolverines šogad.