Kvinsija Gerjēra 21 punkts noveda Oregonas vīriešu basketbolā uz uzvaru pār Makmāsteras Universitāti.

By | augusts 26, 2022

Kvinsijs Gerjērs turpināja spēcīgo spēli savā dzimtajā Kanādā, aizvedot Oregonas vīriešu basketbolu līdz ceturtajai uzvarai izstādē šajā nedēļā.

Guerrier guva 21 punktu un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, un “Ducks” ceturtdienas vakarā Toronto ar 97:82 uzvarēja Makmāsteras Universitāti.

Tā bija ceturtā reize tik daudzās spēlēs, kad Guerrier guva divciparu skaitli, un viņš vidēji guva 12,5 punktus UO brauciena laikā uz Kanādu.

Viņš guva deviņus punktus UO labā pirmajā ceturtdaļā ar rezultātu 34:14, lai gan Makmāsters puslaikā samazināja deficītu līdz septiņiem (52:45).

Gērjē no laukuma realizēja 7 no 11, tostarp 3 no 6 no trim, un naktī realizēja četrus soda metienus.

Kīšovs Bārtelijs guva 15 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un atdeva trīs rezultatīvas piespēles no rezervistu soliņa, lielā mērā pateicoties 4 no 5 metieniem aiz loka. Loks Vurs guva 14 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, bet Kelels Vors pievienoja 12 punktus un astoņas atlēkušās bumbas Oregon komandai, kas atvairīja 47,8% (11 no 23) no trim.

Tomēr abas komandas atspēlēja 20 reizes, un tas ļāva Makmāsteram saglabāt spēli konkurētspējīgu.

“Ducks” piektdien noslēdz izbraukumu pret Toronto Metropolitēna universitāti.