Kurš spēlēs par to visu?

By | septembris 13, 2022

Alabamas futbols guva uzvaru izbraukumā pret grūto Teksasas Longhorns komandu, kas, šķiet, virzās pareizajā virzienā otrā gada galvenā trenera Stīva Sarkisiana vadībā. Tagad, kad Crimson Tide gatavojas 3. nedēļai pret Luiziānas Monro, apskatīsim, kas pēc ekspertu prognozēm notiks pēc regulārās sezonas.

2021. gadā Alabamas komanda ar vienu zaudējumu uzvarēja SEC čempionātā, kas pavēra ceļu uz vietu koledžas futbola izslēgšanas spēlēs. Kā pirmā sēkla Crimson Tide bija Nr. 4 Sinsinati vates bļodā.

Pērciet Crimson Tide biļetes

College Football News jaunākajās bļodas spēļu prognozēs Fiesta Bowl spēlē Alabama pret Ohaio štatu. Projekcija ar to nebeidzas.

Paredzams, ka Crimson Tide uzvarēs Buckeyes un iekļūs koledžas futbola izslēgšanas spēļu nacionālā čempionāta spēlē.

Viņu pretinieks būtu Peach Bowl uzvarētājs, kurā College Football News plāno iekļaut Džordžiju un USC.

Piesprādzējieties koledžas futbola fani, nacionālā čempionāta spēles prognoze ir Alabama vs. Atkal Gruzija. Tomēr uzvarētājs netika izvēlēts.

Turpinoties 2022. gada sezonai, Roll Tide Wire turpinās aptvert Crimson Tide un koledžas futbola izslēgšanas spēļu ainavu.

Sazinieties/seko mums @RollTideWire pakalpojumā Twitter un patīk mūsu lapai Facebook sekot Alabamas ziņu, piezīmju un viedokļu nepārtrauktai atspoguļošanai. Varat arī sekot AJ Spurram Twitter @SpurrFM.

Paziņojiet mums savas domas, komentējiet šo stāstu tālāk. Pievienojieties sarunai jau šodien!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.