Koledžas futbola tiešraides rezultāti un 25 labāko grafiks: Oregon Downs BYU, Michigan State vs. Vašingtonas tiešraides atjauninājumi

USF ir 7:3 pārsvars pār Nr. 18, Florida

Pirmās ceturtdaļas beigās Geinsvilā USF ir vadībā ar Nr. 18 Gators 7-3. “Bulls” ir 102 jardi, izpildot 11 sitienus, tostarp 21 jards guvis trešo un 18 sitienu.

G. Alans Teilors

G. Alans Teilors·

Personāla rakstnieks, Florida

2022. gada 17. septembris plkst. 20:07 EDT

Vai nākamnedēļ mēs varētu iegūt nepārspējamu Hercoga un Kanzasas kāršu cīņu?

Kanzasa ceturtajā ceturtdaļā apspēlē Hjūstonu ar 45:27, savukārt Duke trešajā ceturksnī pārspēj Ziemeļkarolīnas A&T ar 42:6.

Ar šovakar uzvarām abām komandām šosezon būtu 3:0. Vai tas tiešām notiek? Vai jau ir basketbola sezona?

Daniels Šērlijs

Daniels Šērlijs·

Koledžas futbola vecākais redaktors

2022. gada 17. septembris 20:02 EDT

Ar 15 punktu trešo ceturtdaļu Liberty pēc agra deficīta panāca Veikforestu

Ceturtajā ceturtdaļā abi bija neizšķirti 23, līdz Veikforesta spēlētājs Sems Hartmens iemeta 3 jardu piespēli Jahmalam Benksam, panākot Demon Deacons vadību ar 30:23. Hartmens ir 24 pret 42 ar 250 jardiem un trīs piezemējumiem.

septembrī 10 pret Vanderbiltu, Hartmens iemeta 300 jardus.

Džeina Bārdāla

Džeina Bārdāla·

Nacionālās štata redaktors

2022. gada 17. septembris plkst.19:49 EDT

Klemsona aizsardzība ir saīsināta šīs nakts spēlei pret Louisiana Tech

Aizsardzības spēlētājs Braiens Brezijs ir izgājis pēc savas māsas Ellas nāves nedēļas laikā. Biedrs aizsardzības uzbrukums Taileram Deivisam savainojuma dēļ izlaiž otro spēli pēc kārtas.

Arī aizsargs Endrjū Mukuba un stūra aizsargs Neits Viginss vairs nav.

2022. gada 17. septembris pulksten 19:39 EDT

Apalaču štats uzvar Troju, pēdējā sekundē “Sveicināta Marija”.

Sezona Apalaču štatā sestdien piedzīvoja brīnumainu pavērsienu, jo “Alpineers” ar 32:28 uzvarēja Troju, pateicoties pēdējās sekundes 53 jardu piezemējumam, Hail Mary, laikam beidzoties.

Alpīnisti, kas pirmo reizi rīkoja “College GameDay”, atklāja Sun Belt spēli ar šokējošu uzvaru pār Trojas zirgiem pēc tam, kad lielu daļu ceturtās ceturtdaļas atpalika no Trojas.

Taču, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 15 sekundes, Apalaču štats ar vienu pēdējo sitienu brīnumainā kārtā atguva bumbu. Pēc trim nepabeigumiem pēc kārtas, saspēles vadītājs Čeiss Briss un uzbrukums atspēlēja vēl vienu izspēli no savas 47 jardu līnijas.

Atlētiskais personāls

IET TĀLĀK

2022. gada 17. septembris pulksten 19:35 EDT

Crimson Tide līdzņemšanai

Alabamas treneris Niks Sabans šonedēļ pagrieza galvu, runājot par naidu. Precīzāk, viņš savas lieliskās pagātnes komandas aprakstīja kā “naidpilnus konkurentus”.

“Mūsu komandā bija daži naidīgi konkurenti, un, kad viņi spēlēja izbraukumā, viņi bija dusmīgi uz 100 000 cilvēku, nevis tiem 11 puišiem, pret kuriem viņi spēlēja,” sacīja Sabans. “Un viņi gribēja visiem kaut ko pierādīt. Laikam ejot, es domāju, ka varbūt uzmanības centrā ir tikai uzvara.

Sestdienas spēle pret Luiziānas Monro nebija izbraukumā, taču jēga tika saprasta. Šī Alabamas komanda neparāda gluži tādu pašu attieksmi kā daži pagātnē. Pēc trim spēlēm vēl daudz jāmācās.

LSU pārkāpums ir atradis zināmu impulsu

LSU uzbrukums beidzot noslēdza puslaiku ar zināmu impulsu, lai izbeigtu Tigers satriecošo sākumu. Neraugoties uz LSU aizsardzības dominējošo sniegumu, LSU pēc 30 minūtes pēc uzbrukuma atpaliek Misisipi štatā ar rezultātu 13:7, iešaujot sev kājā un radošuma trūkumu.

Rezultāts būs stulbs LSU, jo aizsardzība spēlēja tik labi, apturot Misisipi štatu divos ceturtajos uzbrukuma mēģinājumos un vienā brīdī noturot to līdz 1,75 jardiem katrā izspēlē četros taisnos diskos. LSU aizsardzības līnija pārtrauca Bulldog run spēli, un trīs LSU maisi noturēja viņus uz papēžiem.

Problēma bija tā, ka LSU savos pirmajos sešos diskos bija tikai trīs pirmie kritieni, bet Džeidena Daniela skrējiena spēlei astoņos gājienos sasniedzot tikai 16 jardus. Tikmēr Daniels cīnījās ar spiedienu, un LSU uzbrukuma līnija veica trīs kļūdainus startus.

LSU, atrodoties viena rezultāta spēlē, jūtas kā uzvara.

Brodijs Millers

Brodijs Millers·

Personāls rakstnieks, LSU

2022. gada 17. septembris plkst.19:28 EDT

Stetson Bennett, Džordžijas štatā, pretiniekiem ir slikti

Stetsons Benets sestdien vemja pirms un pēc piezemējuma piespēles. Tas jebkurā gadījumā būtu pamanāms aizsargam un noteikti radīja negaidītu grumbu Džordžijas uzbrukumam. Taču tas arī radīja to mazo drāmu, kāda bija Gruzijas pirmajās trīs sezonas spēlēs, jo tās noteikti nav bijušas pašas spēles. Tā vietā mēs jums piedāvājam…

“Viņš brauca sākumā ar sausumu,” sacīja galvenais treneris Kērbijs Smārts.

“Mēs bijām sapulcējušies. Es atrados piecu pēdu attālumā no viņa, un viņš nevarēja mums pastāstīt par spēli — viņam bija mums par to jādod signāls, kad viņš sāka vemt,” sacīja centrs Sedriks Van Prāns.

“Mana iekšpuse vienkārši kļuva tik karsta,” sacīja Benets. “Es nezinu, kas notika, bet tas viss vienkārši parādījās.”

LSU pārkāpums tiek apspriests

Pārkāpums, kurā 70 procenti Džeidens Daniels skrēja 48 jardus 3 piegājienos, tiek pabeigts ar 8 jardu TD Džerejam Dženkinsam.

13-7, Misisipi štatā.

2022. gada 17. septembris pulksten 19:21 EDT

Vai Misisipi štats ir nepietiekami novērtēts?

Penn State uzvar Auburn ar 41:12

Šodien Penn State bija iespaidīga uzvara, taču Auburnam būs jāpaskatās spogulī un jāatbild uz dažiem sarežģītiem jautājumiem par programmu.

Spēlētāji un treneri teica visu pareizo pēc Braiena Harsina neveiksmīgā apvērsuma mēģinājuma šajā starpsezonā, taču tas ir rezultātu bizness. Šajā sezonas brīdī uz kādu citu ir grūti skatīties kā uz SEC West visticamāko pēdējo vietu.

Novārdzināts par četriem apgrozījumiem. Auburn zaudējums ar 29 punktiem pret Penn State ir tās sliktākā neveiksme mājās kopš 38:0 pret. Džordžija 2012. gadā, gads, kad tika atlaists Džīns Čiziks.

2022. gada 17. septembris pulksten 19:16 EDT

Vašingtona iztiks bez zvaigznes Džeksona Kērklenda

Šķiet, ka Vašingtona jau trešo spēli pēc kārtas, lai sāktu sezonu, visas konferences laikā paliks bez atspēriena Džeksona Kērklenda. Sesto gadu vecākais nav laukumā, jo Huskies iesildās spēlei pret Nr. 11, Mičiganas štatā. Februārī viņam tika veikta operācija, lai labotu potītes savainojumu, un treneri teica, ka viņi pakāpeniski atved viņu atpakaļ.

UW acīmredzot arī paliks bez starta drošības Asas Tērneres, kura nepiedalās pirmsspēles treniņos. Tomēr ir dažas labas ziņas: pamatsastāva aizsargs Džordans Perimens ir labi sagatavots un iet cauri treniņiem pēc pagājušās nedēļas spēles izlaišanas savainojuma dēļ.

Kīgans Džonsons iesildās Aiovas štatā

Tas ir neliels brīnums, bet Aiovas štatā ir četri stipendiāti WR, kas ir ģērbušies un piedalās pirmsspēles iesildījumos.

Niko Ragainī ir 91 tvēriens karjerā, un viņam šī sezona būs debija. Formā ir arī Kīgans Džonsons, kurš pērn vidēji notvēra 19,5 jardus. Tam vajadzētu palīdzēt Hawkeyes uzbrukumā.

Skots meita

2022. gada 17. septembris plkst. 19:01 EDT

Tulane sarūgtina Kanzasas štatu, panākot 3:0

Kanzasas štatā cieta neveiksmīgi ceturtā sitiena mēģinājumi Tulānas 30, 34, 45 un 48 jardu līnijās. Pēc tam Villijs Frics pēdējās 2 minūtēs lika Zaļajam vilnim izmēģināt ceturto un 1. punktu. Milzīgs satraukums paceļ Tulane uz 3:0.

2022. gada 17. septembris pulksten 18:48 EDT

Lietotnes statuss zummerī

Laikam beidzoties, App State tikko uzvarēja sveicienā, lai sveicināta Marija. Pandemonium in Boone (atkal).

Ēriks Singls

Ēriks Singls·

2022. gada 17. septembris plkst.18:46 EDT

LSU aizsardzība pastiprinās

Maiks Līčs jau trīs reizes ir panācis ceturto vietu, šoreiz paša MSU 29.

Un tas jau otro reizi tiek uzspridzināts. #LSU balle 29. Aizsardzības pastiprināšanās.