Koledžas futbola izredzes, izvēles, prognozes 2022. gada 1. nedēļai: pārbaudīts datormodelis, kas atbalsta Floridu, Alabamu

By | augusts 30, 2022

2022. gada koledžu futbola sezona oficiāli sākās ar nelielu 0. nedēļas sarakstu pagājušajā nedēļā, bet darbība patiesi sāksies ar 1. nedēļas koledžas futbola grafiku. Viena no galvenajām spēlēm sestdienas šīfera bedrēs Nr. 3 Gruzija pret Nr. 11, Oregona plkst. 15:30 ET. “Bulldogs” ne tikai vēlas aizstāvēt savu nacionālo čempionu titulu, bet arī cenšas izvairīties no satraukuma par Oregonas komandu, kas pagājušajā gadā izgāja no Ohaio štata. Džordžija ir milzīgs 17 punktu favorīts jaunākajās 1. nedēļas koledžas futbola izredzes Caesars Sportsbook, bet kopējais rādītājs ir 53.

Dažas no citām intriģējošām 1. nedēļas koledžas futbola izplatībām ietver Nr. 19 Arkanzasa kā 6 punktu favorīte pret Nr. 23 Sinsinati, un Nr. 2 Ohaio štatā kā 17,5 punktu favorīte pret Nr. 5 Dievmātes katedrāle. Vai jums vajadzētu aplūkot kādu no mačiem, kuros piedalās divas ranga komandas ar savām 1. nedēļas koledžas futbola likmēm? Pirms bloķējat koledžas futbola izlases 2022. gada sezonas 1. nedēļai, noteikti skatiet jaunākās koledžas futbola prognozes no SportsLine pārbaudītā modeļa.

SportsLine projekcijas modelis simulē katru FBS koledžas futbola spēli 10 000 reižu. Pēdējo sešu gadu laikā patentētais datormodelis ir guvis satriecošu peļņu gandrīz 3600 USD apmērā par 100 USD dolāru spēlētājiem, kuri ir spēlējuši visaugstāk novērtētos koledžas futbola izlases pret izplatību. Tas iekļūst 2022. gada koledžu futbola sezonas 1. nedēļā ar rezultātu 45:32, izmantojot visas visaugstāk novērtētās koledžas futbola cenas un naudas līnijas, kas datētas ar 2021. gadu. Ikviens, kurš ir sekojis tam, ir guvis milzīgu peļņu.

Tagad tā ir pievērsusi uzmanību jaunākajām koledžas futbola izredzēm 1. nedēļai no Caesars un bloķējusi izvēles iespējas katrai FBS spēlei. Dodieties šeit, lai redzētu katru izvēli.

Labākās koledžas futbola prognozes 1. nedēļai

Viena no koledžas izvēlēm, ko modele ir iecienījusi 1. nedēļā: Florida (+3) savā laukumā spēlē pret Nr. 7 Jūtā, sestdien plkst. 19:00 ET. “Gators” komandu vada izcils aizsargs Entonijs Ričardsons, kurš ir augsta līmeņa NFL potenciāls. Pirmā gada galvenais treneris Billijs Napiers no Luiziānas uzbrukuma atnesa vairākus galvenos elementus, un viņam būs spēcīga uzbrukuma līnija.

“Gators” ir arī teicams uzbrukuma uzbrukums, dodot viņiem bumbas, lai būtu efektīvas uzreiz pret Jūtu. Nakts spēlei The Swamp pulcēsies liels pulks, apgrūtinot viesojošo Utes dzīvi krosa ceļojuma vietā. SportsLine modelis paredz, ka Ričardsons kopā ierakstīs vairāk nekā 320 jardus, kas ir viens no iemesliem, kāpēc Gators pārklāj gandrīz 60% laika.

Vēl viena prognoze: Nē. 1 Alabama (-41,5) nav problēmu pārvarēt masveida izplatību pret Jūtas štatu sestdien 19:30 ET mačā Tuskalūzā. Alabama ir pieradusi pie milzīgām līnijām, taču Tide joprojām regulāri pārklāj, un kopš 2019. gada ir 24:17 pret starpību. Šis 58,5% seguma rādītājs ir 22. labākais rādītājs koledžu futbolā šajā laika posmā.

Pēdējo gadu uzvaras Jūtas štatā nav svešas, taču Aggies 0. nedēļas ievadā nebija īpaši iespaidīgs, savā laukumā pārspējot UConn tikai ar 11 punktiem. Alabama atkal ir noslogota abās bumbiņas pusēs un centīsies sniegt paziņojumu par 1. nedēļu pēc tam, kad pagājušā gada spēlē par titulu tika zaudēts. SportsLine modelis paredz, ka Alabamas aizsargs Braiss Jangs met vairāk nekā 350 jardus, jo plūdmaiņas aptver gandrīz 60% simulāciju. Viņu punktu gūšanas uzliesmojums arī palīdz Over vairāk nekā 60% gadījumu. Skatiet, kuras citas komandas modelim patīk šeit.

Kā izvēlēties koledžas futbolu 1. nedēļai

Modele ir arī izteikusi aicinājumu noskaidrot, kurš uzvar un kurš uzvar katrā citā FBS mačā 1. nedēļā, un tā aicina lielajam favorītam šokētajā satraukumā smagi nolaisties. SportsLine varat izvēlēties tikai katrai spēlei.

Tātad, kādus koledžas futbola izlases jūs varat izdarīt ar pārliecību? Un kurš smags favorīts nokrīt smagi? Iepazīstieties ar jaunākajām koledžu futbola izredzēm zemāk, pēc tam apmeklējiet SportsLine, lai redzētu, kuras komandas uzvar un segtu starpību, izmantojot pārbaudītu datoru modeli, kas pēdējo sešu sezonu laikā ir atdevis gandrīz 3600 $ peļņu, un uzziniet.

Koledžas futbola izredzes uz 1. nedēļu (izmantojot Caesars)

Skatiet visas 1. nedēļas koledžas futbola izlases, izredzes un prognozes šeit

Ceturtdiena, sept. 1

Ball State at Tenesī (-35, 68)

Rietumvirdžīnija Pitsburgā (-7,5, 52)

Piedāvātā spēle | Pitsburgas Panthers vs. Rietumvirdžīnijas alpīnisti

Penn State at Purdue (+3,5, 53,5)

Piedāvātā spēle | Purdue Boilermakers vs. Penn State Nittany Lions

Piektdiena, sept. 2

Ilinoisa pie Indiānas (-3, 45,5)

Piedāvātā spēle | Indiana Hoosiers vs. Ilinoisas cīņa ar Ilini

TCU Kolorādo (+13,5, 55,5)

Piedāvātā spēle | Kolorādo Buffaloes vs. TCU ragainās vardes

Sestdiena, sept. 3

Kolorādo štats Mičiganā (-27,5, 58,5)

Piedāvātā spēle | Mičiganas Wolverines vs. Kolorādo štata auni

Sinsinati, Arkanzasa (-6, 51,5)

Piedāvātā spēle | Arkanzasas Razorbacks vs. Sinsinati Bearcats

Oregona un Džordžija (-17,5, 52)

Piedāvātā spēle | Džordžijas Bulldogs vs. Oregonas pīles

UTEP Oklahomā (-31.5, 57)

Rīsi pie USC (-33,5, 61,5)

Jūta un Florida (+3, 51)

Piedāvātā spēle | Floridas Gators vs. Juta Utes

Jūtas štats Alabamā (-41,5, 62,5)

Notre Dame Ohaio štatā (-17,5, 58,5)

Piedāvātā spēle | Ohaio štata Buckeyes vs. Notre Dame Fighting Irish

Svētdien, sept. 4

Floridas štatā LSU (-3, 51,5)

Piedāvātā spēle | LSU Tigers vs. Florida State Seminoles

Pirmdiena, sept. 5

Klemsons Georgia Tech (+21,5, 49)

Piedāvātā spēle | Georgia Tech Yellow Jackets vs. Klemsona tīģeri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.