Koledžas basketbola vispērkamākie spēlētāji, sākot ar Aliju Bostonu un Drū Timmu

By | augusts 25, 2022

2021. gada jūlijā vārdu, tēlu un līdzību (NIL) noteikumi un likumi koledžas sportistiem pirmo reizi pavēra iespēju pelnīt naudu. Nepagāja ilgs laiks, līdz tie vai zīmoli sāka gūt peļņu.

Tomēr pagājušais gads ir parādījis arī straujas izmaiņas NIL tirgū. Jā, lielākie vārdi joprojām ir vispērkamākie gan vīriešu, gan sieviešu basketbolā. Taču izrādās, ka nacionālie zīmoli vairumam koledžas sportistu nav bijuši tik ietekmīgi kā vietējie un reģionālie sponsori.

Ko tas nozīmē? Sportisti ar miljoniem sekotāju joprojām saņem atalgojumu. Bet arī pārējais laukums gūst labumu, pateicoties elites basketbola prasmju kombinācijai, lielam sociālo mediju sekojumam, piederībai programmai vai tirgum ar spēcīgu ekonomikas dzinēju un viņu nākotnes potenciālam. Arī koledžas basketbola labākie sportisti bija visveiksmīgākie pēcsezonā, tāpēc spēja aizvest komandu līdz valsts čempiona titulam ir nozīmīga. NIL joprojām ir salīdzinoši jauns, un tas nozīmē, ka joprojām tiek izstrādāti galīgie rādītāji par noieta spēju. Taču katrs spēlētājs mūsu 2022.–2023. gada sarakstā ir vai nu piesaistījis lielāko zīmolu uzmanību, vai arī izveidojis attiecības ar aģentiem vai uzņēmumiem, kas liek domāt, ka viņu NIL nākotnes nākotne ir spilgta. Mūsu informācija, kas apkopota no dažādiem avotiem, kas ietver Opendorse un sociālo mediju metriku, atbalsta katra spēlētāja attiecīgo izvietojumu sarakstā.

Viena svarīga piezīme: šajā izdevumā jūs neredzēsit Peižu Bueckersu, pagājušā gada vispērkamāko sportistu, jo šovasar viņa guva neveiksmīgo, sezonas beigās gūto ceļgala savainojumu. Tomēr Bueckers joprojām ir tehniski vispieprasītākais sportists koledžas sportā. Vienkārši jautājiet Crocs un Gatorade, kuriem abiem ir liela sponsorēšana ar UConn junioru un bijušo Wooden Award ieguvēju.

Sieviešu koledžu basketbolā dominējošais spēks (16,8 PPG, 12,5 RPG 2021.–2022. gadā) pagājušajā gadā ir ieguvis NIL darījumus no lielākajiem zīmoliem Bose, Crocs, Under Armour un Bojangles, daži no tiem bija pat pirms viņa vadīja Gamecocks. uz 2022. gada nacionālo čempionātu. Ar 107 000 sekotāju Instagram vietnē Bostonu, valdošo sieviešu koka balvas ieguvēju, tagad pārstāv Klutch Sports — tā pati grupa, kas pārstāv Lebronu Džeimsu, un tikai turpinās sava zīmola popularizēšanu 2022.–2023. gada sezonā.

Pirms pārejas uz Maiami Kavinderu dvīņi Fresno štatā kopā nopelnīja vidēji 34 PPG. Šogad viņi piesaistīs savus vairāk nekā 5 miljonus sekotāju sociālajos medijos, kā arī 1 miljonu dolāru, ko viņi, kā ziņots, ir noslēguši NIL darījumos, tostarp darījumus ar Champs Sports, WWE, Boost Mobile un Baseline Team, viņu pašu apģērbu. zīmols — uz NIL draudzīgo Sautbīčas pilsētiņu.

Jā, pašreizējais vīriešu koledžas basketbola koka balvas ieguvējs ir atgriezies vēl vienu sezonu, lai kopā ar Wildcats cīnītos par čempiontitulu. Faktors varētu būt gandrīz 3 miljoni ASV dolāru, ko viņš, kā ziņots, līdz šim ir nopelnījis NIL darījumos. Tas ir vairāk naudas, nekā prognozētais otrās kārtas numurs būtu nopelnījis kā NBA debitants.

Gada lielā desmitnieka sieviešu basketboliste ir automātisks spainis neatkarīgi no tā, kur viņa atrodas uz grīdas, tāpēc viņa ir izpelnījusies atzinību no tādiem kā Stefs Karijs un Kevins Durants. To ir pamanījuši arī lielākie zīmoli. Šobrīd junioram ir darījumi ar nodokļu sagatavošanas uzņēmumu H&R Block, tirdzniecības karšu uzņēmums Topps un lielveikalu ķēde Hy-Vee, kas visi veicina septiņu ciparu ienākumus no NIL.

Pēc vidēji 14,4 PPG un palīdzēšanas viņas komandai tikt līdz pagājušā gada finālčetriniekam, Van Litas zīmols — viņai sociālajos medijos ir vairāk nekā 800 000 sekotāju — ir turpinājis augt. Viņai ir darījumi ar Dick’s Sporting Goods, JCPenney un Adidas, kas pagājušajā mēnesī paziņoja, ka ir viena no tikai 15 sieviešu koledžas sportistēm, ar kurām sporta apģērbu gigants ir parakstījis līgumu.

Slavas zāles centra Šakila O’Nīla dēls un izklaides magnāts Šonijs Hendersons zina par slavu un mārketingu. Viņa vairāk nekā 4,5 miljoni sociālo mediju sekotāju jau ir palīdzējuši sarkankrekla pirmkursniekam parakstīt ienesīgu līgumu ar Lielbritānijas apģērbu kompāniju boohooMAN un populārās videospēles Fortnite partneri.

Beilijam, piecu zvaigžņu potenciālajam ar 562 000 Instagram sekotājiem, šķiet, ka tas viss ir piemērots tirgojamam sportistam: viņš bija Bronija Džeimsa komandas biedrs vidusskolā, un viņš ir forši ar Dreiku, kurš īsi satikās ar savu māti, modeli un sociālo mediju ietekmētāju. Johanna Leia. Pagājušajā gadā Beilijs nopirka savai mātei Porsche par NIL naudu, ko viņš saņēma kā sagatavošanās zvaigzni, un viņš ir gatavs nopelnīt vēl vairāk UCLA.

Fudam, kurš 2021.-2022. gadā vidēji spēlē guva 12,1 PPG, vajadzētu spēlēt nozīmīgāku lomu “Huskies” rindās ar Bueckers, kura šosezon izsēdīsies. Pagājušajā gadā pirmkursnieks noslēdza NIL līgumus ar BioSteel, Chipotle, American Eagle un NBA zvaigznes Stīfa Karija SC30 Inc. Šai tendencei vajadzētu turpināties tikai jaunās zvaigznes otrā kursa kampaņā ar 217 000 Instagram sekotāju.

Viņas TikTok par atšķirībām 2021. gada vīriešu un sieviešu NCAA turnīru svaru zālēs lika viņai kļūt par vīrusu, pateicoties vairāk nekā 3,5 miljoniem sekotāju sociālajos medijos. Tagad Prinsa ir viena no sieviešu basketbola un NIL sejām, kā to pierāda uzstāšanās WNBA un koledžu basketbola pasākumos, kā arī portfelis, kas ietver darījumu ar Crocs un akciju partnerību ar Riff Energy+, dzērienu uzņēmumu, kuru viņa pārstāv kā savu vadītāju. kopienas darbinieks. Pēc Opendorse viņa arī iekasē vismaz 5000 USD par parādīšanās maksu.

Koka balvas pretendents atgriezās koledžu basketbolā pēc pārbaudēm NBA drafta ūdeņos, un bija gatavs novest Gonzaga līdz pirmajam valsts čempiona titulam pēc 18,4 PPG un 6,8 RPG pagājušajā sezonā. Viņa talants un personība ir palīdzējuši viņam iegūt reģionālus darījumus, tostarp ar vietējo kazino, un darījumus ar nacionāliem zīmoliem, piemēram, Topps. Gaidiet vairāk, sezonai iesākot.

Nesenā intervijā Džounsa sacīja, ka viņa vispirms ir studente-sportiste, bet arī uzņēmēja. Ar PRP sporta menedžmenta aģentūras palīdzību – grupa, kas pārstāv arī Džeisonu Teitumu un Šaku – 2022. gada Pac-12 gada spēlētājai jau ir darījumi gan ar NBA2K videospēli, gan Beats by Dre austiņām.

Beitss, kurš par autogrāfu iekasē vairāk nekā 1000 USD par vienu Opendorse, sākotnēji vidusskolā apņēmās strādāt Mičiganas štatā, bet pēc tam noslēdza līgumu ar Memfisu, pirms pievienojās transfēru portālam pēc vētrainās pirmkursnieku kampaņas. Beidzot viņš ir nokļuvis Austrummičiganā, Vidusamerikas konferences skolā, kas 2021.–2022. gadā uzvarēja tikai 10 spēlēs. Lai gan viņš ir zaudējis spožumu, ko viņš bija uzkrājis kā vadošā sagatavošanās zvaigzne, viņam joprojām ir 428 000 Instagram sekotāju un iespēja mainīt stāstījumu mazākā uzmanības centrā, kas ir tuvāk viņa dzimtajai pilsētai Saginavai, Mičiganas štatā.

Juniors, kurš tika nosaukts par visu ACC pirmo komandu pēc tam, kad 2021.–2022. gadā vidēji bija 16,5 PPG, atgriežas Tar Heels komandā ar apņēmību šosezon pārvarēt Sweet 16. Tikai 20 gadus veca Kellija ir arī lepna BMW apvidus auto īpašniece, kas pagājušajā gadā tika nopirkta par naudu, kas saņemta no NIL darījumiem ar tādiem zīmoliem kā Essentia Water un Beats by Dre.

Ir vērts būt par līderi tādā skolā kā Ziemeļkarolīna, 2021. gada valsts vicečempione. Beikota mamma jūnijā pastāstīja Sports Illustrated, ka vecākais, kurš pagājušajā sezonā kļuva par pirmo spēlētāju NCAA turnīru vēsturē ar sešiem double-double vienā turnīrā, no 2022. līdz 2023. gadam NIL darījumos nopelnīs vairāk nekā 500 000 USD — komplektā ietilpst arī prasība. par vairāk nekā 2500 ASV dolāru parādīšanās maksām un autogrāfiem, norāda Opendorse.

15. Dereks Laivlijs un Dariks Vaitheds, Duke Blue Devils

Nr. 1 un nr. Attiecīgi 2 vīriešu koledžas basketbola darbinieki jau ir nolīguši aģentus, lai pārstāvētu viņus NIL darījumos, pirms viņi ir aizvadījuši savas pirmās koledžas spēles. Gudrs solis paredzamajām 2023. gada NBA drafta loterijas izvēlēm un divām no jaunajām sejām koledžu basketbola ietekmīgākajā zīmolā — skolā, kas nesen nolīga Reičelu Beikeru, kura iepriekš strādāja NBA un Nike, par savu ģenerālmenedžeri, lai pārraudzītu NIL. iespējas.

Labākā transfēra, kas pieejama šajā starpsezonā pēc ESPN, Rīss (17,8 PPG, 10,6 RPG pagājušajā sezonā Merilendā) pievienojas trim citām pārejām Kimas Mulkija otrajā LSU komandā. Viņai jau ir darījumi ar Wingstop, Amazon un Xfinity, kā arī ar savu personīgo apģērbu līniju, kas ir pieejama tiešsaistē.

17. Zia Kuka, Dienvidkarolīnas “Gamecocks”.

Ar vairāk nekā 200 000 Instagram sekotāju palīdzību visas SEC otrās komandas dalībniekam ir viens no koledžas basketbola daudzveidīgākajiem NIL portfeļiem. Viņa nesen izlaida jaunu dziesmu, izmantojot NFT ($ 19,99); viņai ir darījumi ar Bojangles, Dick’s Sporting Goods un pat ASV valdību; un viņa un Keitlina Klārka ir H sejas&R Block 1 miljonu dolāru vērtā iniciatīva “A Fair Shot”, kuras mērķis ir novērst finansiālo nevienlīdzību starp vīriešu un sieviešu koledžu sporta veidiem.

Kulta basketbola komandas Jelly Fam līderis Kvinerlijs (13,8 PPG pagājušajā sezonā) iekasē vismaz 80 USD par personalizētu ziņojumu vietnē Cameo. Vecākais apsargs, kuram Instagram ir vairāk nekā 400 000 sekotāju, ir arī atspēkojis savas komandas vārdu un izlaidis savu zīmolu vīnogu želeju, kā arī savu apģērbu līniju.

Pagājušajā vasarā, kam Instagram sekoja Bronijs Džeimss, Peidža Bakersa un citi jaunie basketbola talanti, repera Meistara P dēls ir bijis kopā ar reperi Džeku Hārlovu un uzņēmis selfijus savrupmājās. Tiek ziņots, ka pagājušajā gadā viņš parakstīja NIL darījumu ar tehnoloģiju uzņēmumu 2 miljonu ASV dolāru apmērā, un pārejai uz Louisville zīmolu vajadzētu tikai uzlabot otrā kursa studenta naudas pelnīšanas iespējas.

Viņš ātri noslēdza līgumu ar Dienvidkarolīnas NIL kolektīvu Carolina Rise pēc tam, kad vasarā atkāpās no Ziemeļkarolīnas. Džeksons varētu būt vissvarīgākais jauniesauktais Dienvidkarolīnas vīriešu basketbola vēsturē, un fanu bāze, kas vēlas gūt lielu uzvaru, atalgos piecu zvaigžņu pirmgadnieku par viņa lēmumu ar ievērojamām NIL iespējām, kas, pēc daudziem domām, palīdzēja viņam mainīt savu koledžas lēmums.

Kopš 2022. gada NCAA turnīrā Saint Peter’s aizveda līdz pirmās kārtas uzvarai pār Kentuki, Ederts un viņa slavenās ūsas ir ieguvušas gandrīz 160 000 Instagram sekotāju. Turnīra laikā Buffalo Wild Wings gandrīz nekavējoties noslēdza vienošanos ar vecāko aizsargu, kurš kopš tā laika ir pārgājis uz Braientu, un tam sekoja papildu darījumi, tostarp tirdzniecības partnerība ar Campus Ink.

Šovasar Dikinsons žurnālistam sacīja, ka viņa lēmums izstāties no 2022. gada NBA drafta un atgriezties Mičiganā uz junioru gadu ietvēra viņa NIL potenciālu un iespēju “nav jāuztraucas par naudu”. 7 pēdu garais centrs, kurš pagājušajā sezonā vidēji spēlēja 18,6 PPG un 8,6 RPG un ir divkārtējs All-Big Ten izlasē, jau ir noslēdzis nozīmīgu darījumu ar Outback Steakhouse.

McDonald’s All-American kļuva par pirmo Kanzasas spēlētāju, kas parakstījis līgumu ar lielu pārvaldības uzņēmumu (WME), pirms viņš iestājās koledžā. Viņa gandrīz 150 000 sekotāju sociālajos medijos tikai palielināsies, kad viņš beidzot stāsies tiesā par valdošo vīriešu valsts čempionu Lorensā.

Starp TikTok un Instagram Baylor aizsargs lepojas ar vairāk nekā 400 000 sekotāju. Viņa ne tikai slēdz darījumus ar galvenajiem zīmoliem, piemēram, Reebok, bet arī ir iestājusies par taisnīgiem NIL darījumiem dzimuma un rases līnijās.

Gada Big 12 sieviešu pirmgadniece palielināja savu profilu, kad viņa pagājušajā sezonā aizveda Longhorns līdz Big 12 turnīra čempionātam. Viņa ir parakstījusi līgumu ar WME un ir panākusi vienošanos ar Wingstop jau pēc viena gada universitātes pilsētiņā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.