Kentuki basketbola nosaka datumu Big Blue Madness, Campout

By | septembris 14, 2022

Kentuki treneris Džons Kalipari saņēma entuziasma pilnu ievadvārdu no diktora Brūsa Bufera 2019. gada lielajā zilajā trakumā.

Kentuki treneris Džons Kalipari saņēma entuziasma pilnu ievadvārdu no diktora Brūsa Bufera 2019. gada lielajā zilajā trakumā.

aslitz@herald-leader.com

2022.–2023. gada Kentuki vīriešu basketbola sezonas sākums ir tepat aiz stūra.

Apvienotā Karaliste otrdienas vakarā paziņoja, ka programmas ikgadējais pasākums Big Blue Madness notiks oktobrī. 14 Rupp arēnā, un Wildcats fani atkal varēs iegādāties biļetes.

Trakuma nometne, kas pulcē daudzus nakšņošanas fanu uz Memoriālā Kolizeja teritoriju, nenotika pēdējos divus gadus Covid-19 pandēmijas dēļ.

Apvienotās Karalistes treneris Džons Kalipari vasarā sacīja, ka strādā pie nometnes — ikgadējā vīriešu basketbola komandas ažiotāžas ģeneratora — atgriešanās, lai sāktu 2022.–2023. gada sezonu.

“Ir nepieņemami, ka nav nometnes,” Calipari tviterī ierakstīja jūlijā. “Tā ir daļa no tā, kas padara Apvienotās Karalistes basketbolu īpašu. Mums ir dažas lieliskas idejas par to, kā, kur un kad tas padarīs to milzīgu. Ja vien nebūs kāda veida ceļa bloķēšanas, nometne atgriezīsies!

Apvienotās Karalistes vieglatlētika otrdienas vakarā paziņoja, ka nometne notiks Memoriālajā kolizejā oktobra nedēļas nogalē. 1, ar ventilatoriem šajā datumā pulksten 5:00 ir atļauts sākt celt teltis. Biļetes tiks izplatītas oktobrī pulksten 9. 2.

Nometnē tiks iekļauti arī pāris papildu Apvienotās Karalistes sporta pasākumi. Kentuki volejbola komanda oktobrī pulksten 16:00 uzņems Alabamu iekšā Memorial Coliseum. 1, un Apvienotās Karalistes futbola izlases izbraukuma spēle pret Misisipi ir paredzēta arī oktobrī. 1, ar ieplānoto pulksteņu ballīti Big Blue Madness kemperiem. Futbola spēles UK-Ole Miss laiks vēl nav noteikts, taču tas iezīmēs zvaigžņu saspēles vadītāja Krisa Rodrigesa atgriešanos.

Calipari arī ir teicis, ka vēlas, lai pats trakums šogad būtu notikums, kuru nevar palaist garām, un drīzumā tiks atklāta sīkāka informācija par trakumu un nometnes vietu, saskaņā ar Lielbritānijas teikto.

Paredzams, ka Kentuki vīriešu basketbola komanda sezonu sāks kā valsts piecinieka komanda, ko vadīs pašreizējā gada labākā spēlētāja Oskara Tsībve atgriešanās, kā arī talantīgu atgriešanās un ļoti reklamētu jaunpienācēju sajaukums.

Ikgadējais Blue-White Scrimmage, kas šogad gaidāms Pikvilā, ir provizoriski plānots nākamajā nedēļā pēc trakuma, un Apvienotā Karaliste pēc tam aizvadīs divas izstādes spēles pirms regulārās sezonas sākšanas novembra nedēļā. 7.

Pirmā lielākā spēle Kentuki štatā ir čempionu klasiskās spēles ar Mičiganas štatu, kas paredzēta novembrī. 15 Indianapolisā.

Šis stāsts sākotnēji tika publicēts 2022. gada 13. septembris, 20:07.

Ben Roberts profila attēls

Bens Robertss ir Kentuki Universitātes vīriešu basketbola pārspēļu rakstnieks žurnālam Lexington Herald-Leader. Viņš iepriekš ir specializējies Apvienotās Karalistes basketbola personāla atlases atspoguļošanā un izveidojis un uzturējis Next Cats emuāru. Viņš ir Franklinas apgabala dzimtais un pirmo reizi pievienojās Herald-Leader 2006. gadā.
Atbalstiet manu darbu ar digitālo abonementu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.