Kāpēc Mičigana no 1. līdz 2. nedēļai sāk divus dažādus QB: Džims Harbo skaidro “bībelisku” lēmumu

By | septembris 3, 2022

Lai sāktu 2022. gada sezonu, Mičiganas štatā ir bībeliskas nozīmes aizsargu cīņa.

Vismaz Džims Hārbo to glezno šādi. Astoto gadu Wolverines treneris, kurš nesen pabeidza sezonu, kurā viņa komanda pārtrauca ilgu zaudējumu sēriju pret Ohaio štatu un pirmo reizi iekļuva koledžas futbola izslēgšanas spēlēs, neļaus pagājušā gada panākumiem noteikt, kurš ir viņa signāls. būs šogad.

Vai viņš dosies kopā ar iesācēju Keidu Maknamaru, kurš aizveda komandu līdz Lielā desmitnieka čempiontitulam un vietai izslēgšanas turnīrā, vai otrā kursa studentu Dž.Dž.Makartiju? Viņš ir izdomājis interesantu risinājumu.

Viņš sāks McNamara 1. nedēļā pret. Kolorādo štatā un pēc tam Makartijs 2. nedēļā vs. Havaju salas. Ar šo divu nedēļu kauju teorētiski vajadzētu pietikt, lai Harbaugh izvēlētos pilnas slodzes startētāju, lai gan cīņa varētu ieilgt līdz 3. nedēļai, kad Wolverines uzņems UConn.

RĪT: Desmonds Hovards runās par Mičiganas QB, aizstāv Wolverines izslēgšanas spēļu izvēli

Sporting News aplūko Mičiganas izlases aizsargu cīņu un to, kāpēc Hārbo ir izmantojis neparastu pieeju, lai noskaidrotu savu uzvarētāju.

Kāpēc Mičiganas štatā startē divi ceturtdaļas aizsargi?

Hārbo pirmdien paziņoja par savu lēmumu startēt McNamara 1. nedēļā pret. Kolorādo štata un Makartija 2. nedēļā vs. Havaju salas bija “bībeliskas”.

“Vai tas ņēma vērā, ka cilvēks tiks pārcelts? Nē,” žurnālistiem sacīja Hārbo. “Manuprāt, viņi abi ir tādi puiši, kas nesaraujas, nenolaižas un nepamet, pie mazākās nelabvēlīgu apstākļu vai kaut kā tāda, kas viņiem neatbilst.

“Tas ir process. Tas ir process. Neviens cilvēks — tas ir Bībeliski — neviens nezina, ko sagaida nākotne. Tas ir process, kura pamatā būs sniegums. Abi ir bijuši milzīgi spēlētāji. Mēs domājam, ka abi ir spējīgi vadīt mūsu komanda uz čempionātu.

“Daži cilvēki ir jautājuši: “Kā jūs nonācāt pie šāda lēmuma? Vai tas bija balstīts uz kaut kādu NFL modeli? Nē. Tas tiešām ir Bībeles raksturs. (Ķēniņš) Salamans bija zināms kā diezgan gudrs cilvēks.

Lai gan tā varētu būt taisnība, Salamans zināja sadalīt bērnu divās daļās. Taču Wolverines sezonas sākuma posms pret Rams un Warriors — komandām, kuras 2021. gadā kopā sasniedza 9:16, ļauj komandai elastīgi izvēlēties startētāju atlikušajai sezonas daļai.

DeCOURCY: Mičiganas dominēšana 2021. gadā atjaunoja sāncensību ar Ohaio štatu

Keids Maknamara vs. Dž.Dž.Makartijs

Cade McNamara statistika

Maknamara bija galvenais signālu zvanītājs Mičiganas štatā 2021. gadā. Viņš vadīja komandu pret Ohaio štatu, Aiovas štatu Big Ten čempionātā un Džordžiju koledžas futbola izslēgšanas spēlēs.

Viņš arī uzstādīja karjeras rekordus nospēlētajās spēlēs, pabeigumos, mēģinājumos, procentos, jardos, jardos katrā mēģinājumā un koriģētajos jardos uz mēģinājumu, piezemējumu un piespēļu reitingā. Parasti ar šādu uzlabojumu gadu no gada pietiktu, lai kāds noturētos starta pozīcijā.

Taču Maknamara Mičiganas komandas pēdējās trīs sezonas spēlēs lielākoties bija neefektīva. Viņš izpildīja 30 no 62 piespēlēm (48,3 procenti), novadot 434 jardus un vienu piezemējumu līdz četrām pārtvertām bumbām pret Buckeyes, Hawkeyes un Bulldogs.

Viņa statistika pēdējo divu sezonu laikā:

Comp Att Pct Yds TD INTs Vērtējums
2020. gads 43-71 60.6 425 5 0 134.1
2021. gads 210-327 64.2 2576 15 6 141.9

JJ McCarthy statistika

Makartijs 2021. gada pirmgadnieka statusā piedalījās 11 spēlēs (bez starta) kā primārais QB2. Viņš pārstāv visaugstāk novērtēto aizsargu Hārbo vadībā Mičiganas štatā, tādējādi apstiprinot domu, ka viņš varētu sākt pirms termiņa, pat ja Maknamara joprojām ir mācībās.

Makartijs bija Nr. 25 kopvērtējuma spēlētājs 2021 klasē un Nr. 5 aizsargs.

Viņa pirmkursnieku sezona ietvēra 7 no 17 piespēles pret spēli. Džordžija, kurā viņš iemeta 131 jardu un piezemējumu.

Comp Att Pct Yds TD INTs Vērtējums
34-59 57.6 516 5 2 152.3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.