Kadets Vaiats Brusvens ir Rokijauntains koledžas futbola komandas laukumā | SWX tieši tagad

By | septembris 23, 2022

NORĒĶINI — Vaiats Brusvens ir atrodams visā Rokmauntains koledžas futbola laukumā.

No plaukstošajiem sitieniem un sitieniem līdz spēles drošībai Brusvens ir galvenais 25. ranga Battlin’ Bears (2-1) dalībnieks.

Un tajās retajās rudens sestdienās, kad viņš nespēlē futbolu, Brusvenu var atrast pildam savus pienākumus kā Rezerves virsnieku apmācības korpusa kadets Montānas armijas Nacionālajā gvardē.

Brusvens Rokijam futbola laukumā spēlē unikālu pozīciju kombināciju.

2019. gada Šelbijas vidusskolas absolvents ir Battlin’ Bears sākuma spēlētājs un drošības līdzeklis. Brusvens arī apstrādā Bears kickoffs.

Brusvens šobrīd ir Frontier konferences līderis un ieņem ceturto vietu puntingā ar vidēji 41,9 jardiem.

“Tas ir atkarīgs no sagatavošanās, un mūsu sitienu shēma atšķiras no vairuma citu konferencē,” Brusvens teica par saviem panākumiem bumbas sitienā. “Tev tas ir jāpaskatās. Mūsu treneri maina shēmas, tāpēc nedēļas nogalē varam parādīt savu labāko sniegumu.”

Sestdien Battlin’ Bears pulksten 13.00 Herb Klindt Field uzņems Montana State-Northern (0-3). Tā ir Rokija atgriešanās mājās.

Kamēr viņš ar nepacietību gaida spēli, Brusvens sacīja, ka gatavošanās un koncentrēšanās ziņā “atgriešanās mājās neatšķiras no jebkuras citas nedēļas”.

“Šo nedēļu mēs uzņemam tāpat kā katru otro nedēļu,” viņš paskaidroja. “Mēs joprojām trenējamies un spēļu diena ir tajā pašā laikā. Tā ir vēl viena reize, kad mums ir iespēja iziet un uzstāties.

Pagājušajā nedēļā Bears uzvarēja ar 28:20 ar tobrīd Nr. 21. Montana Tech, Bears piespieda piecus zaudējumus. Brusvens atguva Tech fumble otrā puslaika sākumā, un Bears uzbrukums vēlāk pārvērta rezultativitātes punktus, izvirzoties vadībā ar 21:13.

Brusvens izbauda visus savus futbola pienākumus. 6 pēdas garais un 160 mārciņas smagais sarkankrekla juniors bija Frontier konferences speciālo komandu nedēļas labākais spēlētājs otrajā nedēļā, kad viņš pret Aidaho koledžu guva vidēji 41,43 jardus un septiņus sitienus.

“Aizsardzības aizmugure ir pozīcija, kuru es vienmēr spēlēju vidusskolā. Tas ir tas, ko es gribēju spēlēt. … Man arī patīk spert,” sacīja Brusvens. “Man patīk pēc iespējas vairāk būt laukumā, un tas arī palīdz.”

Rokija treneris Kriss Štutzriems sacīja, ka ir unikāli, ja spēlētājs savas futbola komandas labā dara tik daudzas lietas.

“Nē. 1, viņš ir brīnišķīgs bērns, kas var būt blakus,” sacīja Stutzriem. “No futbola viedokļa viņš ir Šveices armijas nazis un visu veidu džeks. Tas ir ļoti reti, ka jūsu sākuma aizsardzības aizmugure ir jūsu sitiens un sitiens.

“Kad mēs savervējām Vaitu, viņš bija labākais spēlētājs savā Šelbijas komandā un tur to visu izdarīja.”

Interesants stāsts, kā Brusvens sāka spārdīties. Brusvens sacīja, ka viņa ģimene pārcēlās uz Franciju un dzīvoja tur, kad viņš mācījās no pirmās līdz trešajai klasei.

Brusvens paskaidroja, ka Francijā nebija daudz iespēju spēlēt amerikāņu futbolu, tāpēc viņš spēlēja futbolu. Kad ģimene atgriezās Amerikas Savienotajās Valstīs, Brusvens sāka spēlēt futbolu un, izmantojot futbola spēlēšanas prasmes, viņš sāka spārdīt.

Kļūstot vecākam, Brusvens daļēji pilnveidoja savas speršanas prasmes, apmeklējot nometnes.

“Savā vidusskolas jaunākajā un vecākajā gadā es ceļoju pa dažādām nometnēm un vitrīnām,” viņš teica. “Man patika to darīt, un es nolēmu, ka es to darīšu arī koledžā.”

Brusvens žonglē spēlē futbolu un mācās ROTC programmā, kurā viņš sāk savu ceturto gadu.

Atrodoties Rokijā, Brusvens studē biznesa administrāciju, un viņu ir plānots absolvēt 2023. gada decembrī. Brusvens sacīja, ka 2023. gada decembrī viņu paredzēts arī iecelt par otro leitnantu, un pēc tam viņš būs Montānas armijas Nacionālās gvardes virsnieks. Būdams ROTC kadets, ar kuru noslēgts līgums, Brusvens sacīja, ka viņu nevar iesaukt aktīvajā dienestā. Pēc iecelšanas Brusvenam bija sešu gadu saistības Montānas armijas Nacionālajā gvardē.

Būdams ROTC kadets, ar kuru ir noslēgts līgums, Brusvens apmeklē Rokiju ar stipendiju un saņem iztikas stipendiju, kā viņš teica.

Brusvens teica, ka katru mēnesi vienu nedēļas nogali viņam ir treniņi, bet vasarās viņam ir divu nedēļu ikgadēja apmācība. Viņš mācās no Miles City kopā ar 260. inženieru atbalsta uzņēmumu. Šogad Brusvens teica, ka nedēļas nogales treniņi labi atbilst RMC futbola grafikam un notiek atvērto nedēļu laikā.

Pagājušajā vasarā ikgadējās mācībās Brusvens sacīja, ka palīdzējis “pārtaisīt ceļu no Jordānijas uz Fortpekas ūdenskrātuvi”.

Mācību nedēļas nogalēs Brusvens sacīja, ka viņa “galvenais pienākums ir ēnot mūsu vienības virsniekus. Tas ir daudz ēnojuma un redzēt, ko viņi dara, kā arī redzēt, kas vienībā darbojas un kas ne, un gatavošanās to darīt kādu dienu.

Stutzriem atzinīgi novērtēja Brusvena līdzsvarotās darba slodzes apjomu un viņa centību. Treneris atzīmēja, ka pat tad, kad Brusvens pilda savus ROTC pienākumus, viņš joprojām piedalās futbola treniņos.

“Ir pietiekami grūti spēlēt koledžas futbolu un iet uz skolu,” sacīja Stutzriem. “Bet arī kalpot savai valstij ir diezgan iespaidīgi.”

Brusvens sacīja, ka, lai gan viņa līdzsvarošanai varētu būt izaicinājumi, viņš pastāstīs citiem interesentiem, ka tas ir izaicinājums, uz kuru ir vērts censties.

“Es teiktu, ka es to ieteiktu ikvienam, kam tas interesē,” viņš teica. “Es teikšu, ka ir ļoti grūti darīt abus. Dažreiz jums ir jānes upuri no abām pusēm, bet dienas beigās, ja man būtu jāatgriežas, es neizvēlētos citu ceļu.”

Brusvens cer šogad atstāt savu zīmi Battlin’ Bears ar mērķi sasniegt visas konferences apbalvojumus kā spēlētāju un drošības jomā.

“Nē. 1 ir būt labākajam spēlētāju konferencē un, protams, palīdzēt savai komandai, kā vien varu,” viņš teica. “Acīmredzot es vēlos būt arī visas konferences apsardze. Es nezinu, vai tas ir noticis kādu laiku, ka kādam ir bijuši abi. Tas ir viens no mūsu mērķiem.”


Montana State paziņo par 12 jauniem sporta nodaļas darbiniekiem


Rocky Mountain College golfa spēlētāji saņem Frontier konferences atzinību

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.