Izjaucot Tenesī neveiksmi ar pāreju portāla (ne)piemērotību

By | augusts 24, 2022

Šobrīd ir gandrīz sagaidāms Tenesī atbilstības fiasko ar USC pārsūtīšanas uztvērēju Bru McCoy. Visa šī sāga ir tālu no nekā jauna Tenesī faniem.

Pēdējos gados Vols ir šķitis gandrīz nolādēts ar drāmu no transfēru portāla. McCoy aizturēšana ir mulsinoša. Vai tā ir USC vai NCAA vaina? USC izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka tā nekad nav iebildusi pret McCoy atbilstību. Neatkarīgi no tā, tā ir tikai jaunākā daļa.

Dosimies ceļojumā pa atmiņu joslu un pārdzīvosim dažas citas reizes, kad Tenesī vieglatlētika ir bijusi pārejas tiesību drāmas centrs.

Keids Mejs, 2020. gads

NCAA centās atturēt noksvilā dzimušajam Keidam Meisam tūlītēju tiesības spēlēt Tenesī pēc viņa aiziešanas no Džordžijas.

Meisa stāsts ir mežonīgs, līdz pat juridiskai cīņai par nogrieztu pirkstu, Sema Pitmena bēgšanu uz Arkanzasu un Meisa jaunāko brāli, kurš šobrīd ir Volsa jaunākais. Mejs nospēlēja 2 sezonas Džordžijas štatā, pirms paziņoja par pāreju, atklājot, ka viņa tēvs oficiālā vizītē Atēnās bija pazaudējis daļu no sava sārtā pirksta salokāmā krēslā, un šis solis bija pasliktinājis attiecības ar programmu. Gaidāmā juridiskā cīņa vien ir iemesls pārejai, šim lēmumam NCAA galu galā piekrita, noraidot Mejas sākotnējo apelāciju.

Lai sāktu darbu, Meisa jaunākais brālis Kūpers iesaistījās Tenesī programmā kā pirmkursnieks, un Meisa uzbrukuma līnijas treneris, kurš bija ļoti savervējis viņu, Pitmanu, devās uz rietumiem, lai kļūtu par Arkanzasas galveno treneri.

Tas bija ilgstošs process, un, kad NCAA galu galā atzina, ka Mejs ir piemērots, cīņa joprojām nebija beigusies. Mejs izlaida pirmo 2020. gada sezonas spēli pret Dienvidkarolīnu, kamēr SEC vēl vairāk apstrīdēja Meisa atteikšanos.

Diskursam pievienojās arī Ole Miss galvenais treneris un bijušais Vols galvenais treneris Leins Kifins.

Lasīt vairāk

Tenesī tiešsaistes sporta derības oficiāli tika uzsāktas 2020. gada 1. novembrī, un daudzas no lielākajām sporta totalizatoriem ir tiešsaistē un darbojas brīvprātīgo štatā. Tenesī ir tikai viens no dažiem SEC futbola štatiem, kuros ir legalizētas sporta derības.

Vēl viens interesants punkts Meisa sāgā bija NCAA atteikšanās no rudens sportistiem, piešķirot bezmaksas gadu tiesības uz COVID pandēmiju.

Maiju beidzot septembrī apstiprināja SEC. 30, tieši pirms Tenesī 2. nedēļas mača pret Misūri. Mejs turpināja veiksmīgu koledžas karjeru, un Karolīnas “Panthers” viņu draftēja 2022. gada NFL drafta 6. kārtā.

Obrijs Solomons, 2018

Pirms Mays bija Obrijs Solomons, Mičiganas izcilākais spēlētājs, kurš apņēmās pārcelties uz Tenesī 2018. gada decembrī.

Bijušais 5 zvaigžņu aizsardzības tackle noteikti kaut ko darīja, lai nokļūtu NCAA sliktajā pusē. Solomons gaidīja 8 mēnešus un 6 dienas, jeb 249 dienas jeb gandrīz veselu gadu, pirms uzzināja, ka būs tiesīgs spēlēt Vols komandā pret Džordžijas štatu, kas bija tikai 4 dienas. Nu, izklausās pēc vieglas uzvaras Tenesī.

Vai Džims Harbo un Mičigana palēnināja procesu? Kas to lai zina. Sinsinati Bearcats galvenais treneris Lūks Fikels apgalvoja, ka Hārbo pagātnē ir palēninājusi atlases procesu. Kas attiecas uz Solomonu, viņam nebija nekādu komentāru par Harbaugh pēc viņa lēmuma pārcelt:

Iespējams, Tenesī faniem sliktāk ir tas, ka Solomonam vienkārši nešķita, ka tas izskatījās. 2019. gadā viņam bija atlikušas 2 sezonas, kas izvērtās par 3 — līdz ar COVID izņēmuma gadu, bet beidzās, kad sākās un beidzās Džeremija Pruta ēra. Līdz 2021. gadam, kas ir viņa pēdējais atbilstības gads un Džoša Heupela pirmais gads galvenā trenera amatā, bijušais 5 zvaigznes ieguvējs tika pārcelts uz gandrīz tikai 2. un 3. komandas pienākumiem.

Vai tam bija kāds sakars ar to, ka NCAA veltīja laiku viņa atteikuma noskaidrošanai? Visticamāk, ka nē, bet to ir grūti pateikt. Neskatoties uz to, ka Solomons netika atbrīvots, viņš trenējās ar Vols visu 2019. gada starpsezonu. Atšķirībā no Meisa, Solomonam Tenesī pavadītais laiks vienkārši neizdevās.

Uros Plavsic, 2019

Tenesī futbola programma nav vienīgā nodaļa universitātes pilsētiņā, kas ir piedzīvojusi savu daļu no portāla drāmām. Urosa Plavšiča cīņa par tūlītēju piemērotību 2019. gadā guva valsts virsrakstus.

Plavšiča stāsts ir ļoti līdzīgs Solomonam sāpīgi ilgās gaidīšanas ziņā. Viņš pārcēlās no Serbijas uz Tenesī, pirms 2017. gadā pārcēlās uz Klīvlendas štatu, galu galā pēc galvenā trenera maiņas 2018. gadā savā pirmkursā nokļuva Arizonas štatā.

Plavšičs apņēmās pāriet uz Tenesī 2019. gada 17. maijā. Vairāk nekā 5 mēnešus vēlāk NCAA noraidīja viņa lūgumu. #FreeUros kustība veica apļus Tenesī, atrodoties mājas basketbola spēlēs kā dziedājumi, Neyland stadionā zīmju veidā un pat no Tenesī spēlētāju mutes laukumā.

Tenesī zvaigznes aizsargs Lamonte’ Tērners bija īpaši vokāls.

Vols iesniedza apelāciju, un šis jēdziens atkal tika noraidīts. Vieglatlētikas direktors un bijušais Tenesī futbola izlases galvenais treneris Filips Fulmers izplatīja paziņojumu pēc NCAA otrā lēmuma.

“Urosam Plavšičam tika liegta atļauja konkurēt ar mūsu vīriešu basketbola programmu šosezon, un arī mūsu apelācija par šo lēmumu tika noraidīta,” sacīja Fulmers. “Mēs esam ārkārtīgi vīlušies — godīgi sakot, apdullināti — par šo rezultātu un jūtam, ka ļoti pārliecinoši fakti apstiprina tūlītēju atbilstību. Mēs esam neizpratnē par to, kā šis lēmums atbilst misijai par prioritāti noteikt studentu-sportistu labklājību, un mēs cenšamies sniegt paskaidrojumus nopelniem bagātam jaunietim, kurš zaudē gadu no kvalifikācijas. Mēs atbalstīsim Urosu un atbalstīsim viņu visos iespējamos veidos, jo mēs izsmelsim visas iespējas, lai aizstāvētu viņa konkurences iespējas.

novembrī 27, NCAA atļāva Plavšičam doties kopā ar komandu, gaidot otro apelāciju. Plavšičam tika atļauts spēlēt Vols komandā gandrīz 9 mēnešus pēc sākotnējā lēmuma par pāreju janvārī. 2020. gada 14. gads.

Tāpēc ticiet man, ja daži pēdējie gadi mums ir kaut ko stāstījuši par Tenesī vieglatlētiku, šī jaunākā Bru Makkoja nodaļa nebūt nav beigusies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.