Ievērojamas likmes — ziņkārīgā likmju interese par Treija Lensa NFL koledžas futbolu

By | septembris 12, 2022

Neviens NFL spēlētājs šajā starpsezonā neradīja lielāku interesi par derībām nekā Trejs Lenss vairākās sporta totalizatoros.

Sanfrancisko 49ers otrā gada aizsargs bija moderna likme uz uzvaru regulārās sezonas MVP. Lenss vietnē PointsBet piesaistīja vairāk MVP naudas nekā Toms Breidijs, un augustā uz Lensu spēlēja Caesars Sportsbook vairāk MVP naudas nekā visi citi NFC aizsargi kopā. Vairāk likmju piesaistīja tikai Bufalo Bills aizsargs Džošs Alens un Losandželosas Chargers saspēles vadītājs Džastins Herberts.

No desmitiem Cēzara piedāvāto spēlētāju rekvizītu visu sezonu vairāk naudas tika likts uz Lensa skriešanās jardiem nekā jebkura cita rekvizīta, izraisot rindas pieaugumu no 475,5 līdz 625,5. Trešais vislielākās likmes spēlētājs Caesars bija mazākais Lensa skriešanās jardiem. Kāds Caesars pārstāvis Lensu nosauca par “viegli par 3 lielāko Caesars stāstu līdz NFL sezonai”.

Dažas starpsezonas derību intereses par Lensu ir saistītas ar izredzēm. Viņš atvēra ar 200:1, lai izcīnītu MVP Caesars, kas ir augsta cena par sākuma aizsargu Super Bowl sāncensim. Viņa izredzes pirms sezonas uzlabojās līdz 40:1.

Arī sporta totalizatoros ievērojami atšķīrās atvērums virs/zem viņa steidzīgajiem jardiem. PointsBet to atklāja pie 524,5. Atjautīgi derību slēdzēji dzīvo, lai gūtu labumu no tirgus atšķirībām, un nebaidās likt likmes uz abām likmju pusēm dažādos sporta totalizatoros, lai gūtu iespēju trāpīt pa vidu un laimēt abas likmes.

Ādams Pulens, Caesars tirdzniecības direktora palīgs, raksturoja MVP darbību pret Lensu kā “pārsteidzošu un nepārsteidzošu”.

“Mūsu sākuma skaitlis vēlāk bija nedaudz par augstu, taču būtībā viņš ir debitants, kurš pirmo reizi pilnībā pārņem vadības grožus,” sacīja Pulens. “Mēs redzēsim, vai viņš spēs ievietot tādus tipa numurus, kādus darīs Rodžerss, Breidijs vai Mahomes. Tad mēs vienmēr saņemam daudz 49ers naudas no mūsu ziemeļu Nevadas derību slēdzējiem, un, protams, viņi paņem Lensu. Mums bija liela atbildība par Džimiju. [Garoppolo] izcīnīt MVP pirms pagājušās sezonas.”

Papildus tirgus atšķirībām Caesars izredzes izteica pieņēmumu, ka nenoteiktība par 49ers zvaigznes Dībo Samuela noturēšanos un to, kur nonāks Džimijs Garopolo, pagājušā gada sākuma QB, varētu būt leņķi, kas motivēja derību slēdzējus.

“Lance ir aizraujošs spēlētājs tik daudzu iemeslu dēļ… daudzām likmju iespējām, ņemot vērā, ka viņš apdraud skriešanas un piezemējumus, un pašlaik viņam ir maz informācijas, jo ir ierobežots skaits pirmā gada snaps,” sacīja Sems Garioks. vadošais NFL tirgotājs PointsBet, pastāstīja ESPN.

Interese par Lensu turpinājās arī 1. nedēļā. Caesars Sportsbook tikai piektdien izdarīja savu pirmo likmi par Lensa skrējienu pret Čikāgas Bears. Cēzars apturēja derības par rekvizītu svētdienas rītā pēc tam, kad sociālajos medijos sāka izplatīties attēli ar nevīžīgajiem apstākļiem Soldier Field. Lenss pabeidza ar 54 skrējiena jardiem 49ers zaudējumā ar 19:10 pret Bears — viens no četriem nepārspējamiem sarūgtinājumiem bukmeikeru lielajā atklāšanas svētdienā.

NFL ievērojamākie

Profesionālie derību slēdzēji svētdienas spēlēs izraisīja divas ievērojamas līnijas kustības. Abas lugas izrādījās pareizas.

• Otrdien ietekmīgais derību sindikāts Right Angle Sports atbrīvoja Chiefs -4,5 pār Cardinals kā likmi. Līnija pacēlās līdz pat Chiefs -6,5, bet pēc tam noslēdzās ar konsensu -6. Caesars Sportsbook ziņoja, ka piektdien veica pāris “sešciparu” likmes uz Chiefs pie -6 un -6,5. Kanzassitija uzvarēja ar 44:21.

• Sestdienas pēcpusdienā, tieši koledžas futbola lielās dienas laikā, Vikings uzradās rindu kustībā, kas dažu stundu laikā kļuva par mazajiem favorītiem pār Packers. Grīnbeja vairākus mēnešus bija bijusi favorīte ar 1,5 punktu, taču sestdien un svētdienas rītā Vikings saņēma pietiekami daudz naudas, lai dažās grāmatās varētu virzīties uz Minesotas -2.

“Vikingiem ienāca vēlu nauda,” sarunā ar ESPN stāstīja Lasvegasas SuperBook izpilddirektors Džons Marejs. “Mēs turpinām kustēties [the line], un asumi tik un tā turpināja spēlēt vikingus. Mēs noteikti varam saprast, kāpēc tagad. Sabiedrība bija arī par vikingiem. Parasti Packers zaudējums kā mazs izbraukuma favorīts — tieši tas bija visu vasaru — mums būtu lielisks rezultāts, bet tas tā nebija. Tik daudz asu un publisku spēlētāju Minesotā.”

“Vikingi visu starpsezonu šķita asā puse,” e-pastā sacīja Endijs Morisijs, WynnBET tirgotājs. “Lēmums beidzās ar mūsu sliktāko nedēļas nogales iznākumu.”

Papildus šiem diviem zaudētājiem sporta totalizatori ieņēma to Ravens, kompensējot 6,5 punktu starpību, ērtā 24:9 uzvarā pār Jets. Tas bija svētdienas sliktākais lēmums vairākām sporta totalizatoriem.

Tomēr, pirms jūs pārņem raizes par bukmeikeri, šeit ir šāds no SuperBook’s Murray: “Visu šo koledžas futbola spēļu un UFC 279 kombinācija padarīja sestdienu par mūsu lielāko dienu kopš marta trakuma.”

PointsBet vecākais komunikāciju direktors Patriks Eihners NFL 1. nedēļu nosauca par “lielisku sezonas sākumu”, un citi sporta totalizatori atkārtoja šos uzskatus.

“Mūsu prioritāte katru nedēļu 1 [of the NFL season] ir atgriezt platformā pēc iespējas vairāk klientu,” svētdienas vakarā sacīja Karols Korkorans, FanDuel tiešsaistes sporta totalizatora galvenais vadītājs. “Un mēs to esam sasnieguši.”

Koledžas futbola ievērojamākie

• Sporta totalizatori tika iztīrīti Alabamas tuvajā sestdienā pret Teksasu. Dienas koledžas futbola spēlē, kurā bija vislielākās likmes, gan kopumā, gan pirmajā puslaikā tika gūta liela uzvara par zemāko spēlētāju Longhorns.

The Crimson Tide pēdējo sezonu pirmajās daļās ir bijusi seguma mašīna (pēdējās divās sezonās 19-6-1 ATS), un derību sabiedrība to ir pamanījusi. Sestdienas rītā uz Alabamas-Teksasas pirmā puslaika starpību bija likts vairāk naudas nekā 32 no 45 pilnas spēles Caesars Sportsbook spēļu likmēm.

Lielākā daļa no pirmā puslaika naudas bija Alabamā, neskatoties uz līniju, kas pieauga nesamērīgi ar visas spēles izplatību. Crimson Tide noslēdzās kā vienprātīga 21,5 punktu favorīte spēlei, pirmā puslaika līnija pakāpās līdz pat Alabamajai -14.

Caesars ziņoja, ka 95% likmju pirmajā puslaikā bija uz Alabamu. Tomēr viens gudrs derību slēdzējs ieguva Longhorns +14 par 22 000 USD Caesars un tika apbalvots ar neizšķirtu 10:10 puslaikā. Crimson Tide uzstājās vēlīnā rallijā un uzvarēja ar 20:19.

“Tā bija mājas labklājība,” sacīja Lamārs Mičels, BetMGM grāmatu sporta totalizatora direktors Nevadā.

Saskaņā ar Caesars Sportsbook tirdzniecības direktora Kreiga Maklova teikto, likme uz Alabamas un Teksasas spēli bija līdzīga tai, kāda tika likta uz NFL labāko 5 spēli svētdien.

• Sestdien kāds derību slēdzējs Ņūdžersijā ar Caesars Sports sasniedza $50 naudas līniju, spēles ietvaros ar Māršalu (+1050), Vašingtonas štatu (+650) un Apalaču štatu (+700), kas samaksāja $34,450.

• Kolorādo štats tika atvērts kā 5 punktu favorīts pār Middle Tennessee State Lasvegasas sporta totalizatorā Circa Sports, kas pazīstams ar dažu pirmo iknedēļas koledžas futbola līniju publicēšanu tirgū. Līnija noslēdzās līdz Kolorādo štatam -14. Tenesijas vidusdaļa izvirzījās vadībā ar 34:0 un uzvarēja ar 34:19.

• Ievērojamās 3. nedēļas sākuma rindas: [via Circa Sports]
Džordžija -26, 48,5 Dienvidkarolīnā
Oklahoma -16, 68,5 Nebraskā
UConn Mičiganā -45, 58,5
Kalifornija pie Notre Dame -11, 41.5
Penn State at Auburn -3, 47,5
BYU Oregonā -3, 56
Mičiganas štatā Vašingtonā -2, 54,5
Maiami, Fla. Teksasā A&M -5, 50.5
Fresno štatā USC -12, 74,5

Sporta totalizators tiek atvērts NFL stadionā

Dažas stundas pirms “Chiefs-Cardinals” sākuma svētdien jaunais stadiona apskates objekts – divstāvu, 17 000 kvadrātpēdu liela BetMGM sporta totalizators – jau sāka rosīties.

“Fani bija durvīs kopš atvēršanas brīža (plkst. 9:00 PT),” Deivids Meins, BetMGM vecākais menedžeris, rakstīja ESPN e-pastā.

Sporta totalizators, kas atrodas nelielas pastaigas attālumā no State Farm stadiona, ir viens no pirmajiem NFL stadionā. FanDuel pārvalda mazumtirdzniecības grāmatu MetLife Stadium kompleksa autostāvvietā Ņūdžersijā. Tā liecina par sporta ainavas attīstību ASV. Tikai pēdējo četru gadu laikā NFL ir pārgājusi no vēlmes kaut ko darīt ar punktu starpību, bet tagad tos izvieto stadionos un līgas kabeļtīklā.

Pagājušajā nedēļā notikušajā lentes pārgriešanas ceremonijā BetMGM izpilddirektors Ādams Grīnblats sacīja, ka viņa kompānijai “līdzinās Arizonas Cardinals redzējumam, meklējot jaunus veidus, kā pārvarēt barjeras un izklaidēt fanus”.

Cardinals īpašnieks Maikls Bidvils piebilda: “Mēs esam lepni un saviļņoti, ka esam pirmā NFL komanda, kas piedāvā saviem līdzjutējiem šāda veida bezprecedenta ērtības un novatorisku pieredzi. BetMGM sporta totalizators State Farm stadionā sniedz mums iespēju iesaistīt pašreizējos un potenciālos līdzjutējus. visu gadu jautrā, izklaidējošā un atbildīgā veidā.”

Vieta ar grilu un bāru būs atvērta visu gadu, rīkos koncertus un, protams, pieņems likmes. BetMGM sociālajos tīklos ievietotajos videoklipos bija redzamas fanu un derību slēdzēju rindas, kas tuvojas derību logiem un pašapkalpošanās derību kioskiem. Keins sacīja, ka līdzjutēji sāka filtrēties, kad Chiefs-Cardinals spēles sākums tuvojās, taču dienas sākumā tas bija rosīgs.

“Bija ļoti jautri redzēt enerģiju, kā attīstījās haotiskais rīts,” sacīja Kains.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.