Georgia Tech vs. Klemsona izredzes, rinda: 2022. gada koledžas futbola izlases, modeļa 1. nedēļas prognozes par 45.–32. skrējienu

By | septembris 5, 2022

Ceturtajā vietā esošais Klemsons vēlēsies sākt vēl vienu ACC titulu, kad Tigers pirmdienas vakarā Mercedes-Benz stadionā Atlantā tiksies ar Džordžijas Tech Yellow Jackets. Pagājušajā gadā “Tigers” neizdevās uzvarēt konferencē, taču kopš 2015. gada viņiem ir divi nacionālie tituli un divi vicečempioni, un viņi ir pirmssezonas izvēle, lai šogad uzvarētu ACC. Tikmēr Georgia Tech sāk 3-9 kampaņu, tostarp 2-6 atzīmi ACC.

Spēles sākums no Atlantas ir paredzēts plkst. 20:00 ET. Tigers ir 24 punktu favorīti jaunākajā Clemson vs. Georgia Tech izredzes no Caesars Sportsbook, savukārt vairāk/mazāk par kopējo gūto punktu skaitu ir 51. Pirms jebkura Georgia Tech vs. Klemsons izvēlas, noteikti skatiet koledžas futbola prognozes un derību padomus no SportsLine pārbaudītā datora modeļa.

SportsLine projekcijas modelis simulē katru FBS koledžas futbola spēli 10 000 reižu. Pēdējo sešu un vairāk gadu laikā patentētais datormodelis ir guvis satriecošu peļņu gandrīz 3600 USD apmērā par 100 USD vērtajiem spēlētājiem, kas spēlēja visaugstāk novērtētos koledžas futbola izlases pret izplatību. Tas iekļūst 2022. gada koledžu futbola sezonas 1. nedēļā ar rezultātu 45:32, izmantojot visas visaugstāk novērtētās koledžas futbola cenas un naudas līnijas, kas datētas ar 2021. gadu. Ikviens, kurš ir sekojis tam, ir guvis milzīgu peļņu.

Tagad modelis ir bloķējis Clemson vs. Georgia Tech un tikko bloķēja tās izvēles un CFB prognozes. Tagad varat doties uz SportsLine, lai redzētu modeļa izvēli. Šeit ir vairākas koledžas futbola izredzes un derību līnijas Georgia Tech vs. Klemsons:

  • Georgia Tech vs. Klemsona izplatība: Klemsons -24
  • Georgia Tech vs. Klemsons virs/mazāk: 51 punkts
  • Georgia Tech vs. Klemsona naudas līnija: Tigers -3500, Yellow Jackets +1350
  • CLEM: Tigers pēdējās sešās spēlēs ir 5:1 ATS
  • GT: Yellow Jackets savās pēdējās septiņās neitrālās spēles spēlēs ir 5-1-1 ATS
  • Georgia Tech vs. Klemsona izvēle: skatiet izlases vietnē SportsLine

Piedāvātā spēle | Georgia Tech Yellow Jackets vs. Klemsona tīģeri

Kāpēc Klemsons var segt

Klemsonam šajā sezonā atkal vajadzētu būt vienai no labākajām aizsardzībā valstī pēc tam, kad valsts mērogā ieņem otro vietu rezultatīvo aizsardzībā un astoto vietu pēc katrā spēlē atļauto jardu skaita. Tigers no šīs vienības atgriež septiņus startējus, tostarp trīs spēlētājus, kuri ir Lombardi un Bednarik balvu novērošanas sarakstā. Viņiem ir dots impulss, lai sāktu 2022. gada sezonu pēc tam, kad pagājušajā gadā tika uzvaras sešās spēlēs pēc kārtas, aptverot piecu no šīm uzvarām.

Sagaidāms, ka Klemensa uzbrukumā uzlabosies saspēles vadītājs DJ Uiagalelei, kurš pagājušajā gadā guva 2246 piespēles un guva deviņus piezemējumus. Viņam pretī stāsies Georgia Tech komanda, kas ir cīnījusies galvenā trenera Džefa Kolinsa vadībā, trijās sezonās pēc kārtas izcīnot tikai trīs uzvaras. “Yellow Jackets” transfēru portālam zaudēja zvaigžņu saspēles vadītāju Jahmiru Gibsu, tāpēc viņiem būs grūtības kaut ko panākt, lai kaut kas būtu pretrunā Klemsona aizsardzībai. Turklāt Tigers ir uzvarējuši 36 no pēdējām 38 konferences spēlēm.

Kāpēc Georgia Tech var segt

Vecākais uztvērējs Malahijs Kārters vēlas uzņemties numura Nr. 1 mērķis šajā pārkāpumā. Kārters ir gluds maršruta skrējējs, kuram ir spēcīgas rokas. Džordžijas štatā iedzīvotājs lieliski mērķē uz dziļām piespēlēm un ir likumīgs drauds laukumā. Pagājušajā sezonā viņš vadīja komandu tvērienos (37) un saņemtajos jardos (489) ar 13,2 jardiem katrā uzņemšanā.

Aizsardzības pusē vecākais saspēles vadītājs Einde Elijs ir Yellow Jackets aizsardzības spēks. Eley ir liels sitiens ar lielu sānu ātrumu. Viņš izmanto savas garās rokas kā līdzekli piespēļu spēlē, lai aizstāvētu atspēļus un saspringtos galus. Tas viņam arī palīdz viegli ietīt bumbu nesējus. Mērilendas iedzīvotājs bija otrais komandā gūto sitienu kopskaitā (88).

Kā izveidot Clemson vs. Georgia Tech cērtes

SportsLine modelis sliecas pāri punktu kopsummai, prognozējot, ka komandas kopā iegūs 52 punktus. Modelis arī saka, ka viena izkliedes puse skar vairāk nekā 50% simulāciju. Modeļa izvēli varat redzēt tikai vietnē SportsLine.

Tātad, kurš uzvar Clemson vs. Georgia Tech? Un kura izplatības puse sasniedz vairāk nekā 50% simulāciju? Apmeklējiet SportsLine tūlīt, lai uzzinātu, uz kuru izkliedes pusi jums vajadzētu pāriet, sākot no modeļa, kas ir samazinājis savas koledžas futbola izlases, un uzziniet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.