Fantāzijas futbola rangs 2022: gulšņi, izlaušanās, kritumi pēc datora modeļa, kas izraisīja Teilora lielo sezonu

By | augusts 28, 2022

Pirms neilga laika kenijietis Dreiks mainīja Fantasy spēlētājus pēc tam, kad viņš 2019. gadā tika aizmainīts uz Arizona no Maiami. Viņš no vidēji 3,7 jardiem ar Dolphins sasniedza 5,2 jardus ar Cardinals un finišēja ar 643 jardiem un astoņiem piezemējumiem. Šai sezonai viņš sekoja kā viens no labākajiem Fantasy futbola spēlētājiem 2020. gadā ar 955 jardiem un 10 piezemējumiem. Gatavojoties 2022. gada fantāzijas futbola draftam, ir ļoti svarīgi iepazīties ar jauno komandu saspēles vadītājiem. Ir svarīgi arī noteikt, kur atrodas 2022. gada fantāzijas futbola jauniesaucamie, piemēram, Brīshola, Džordžs Pikenss un Maliks Viliss, jūsu 2022. gada fantāzijas futbola rangā. Pirms 2022. gada Fantasy futbola uzmetuma stratēģijas iestatīšanas noteikti apskatiet 2022. gada fantāzijas futbola krāpšanās lapas no pārbaudītā SportsLine datora modeļa.

Pagājušajā gadā modelis precīzi prognozēja, ka Colts saspēles vadītājs Džonatans Teilors tiek dramatiski nenovērtēts. Pagājušajā sezonā Teilors tika draftēts aiz tādiem aizsargiem kā Ārons Džonss, Ezekiels Eliots un Ostins Ekelers, taču SportsLine projekcijas modelis paredzēja, ka viņš pārspēs visus šos aizsargus un kļūs par jūsu Fantasy futbola spēlētāju sastāvu. Rezultāts: Teilors izvirzījās vadībā NFL ar 1811 skrējiena jardiem un 18 piezemējumiem, lai 2021. gadā finišētu kā kopējais RB1.

Tam pašam modelim ir pierādīta pieredze, sniedzot fantāzijas futbola padomus, kā arī identificējot AJ Braunu kā vēl vienu gulētāju 2020. gadā, kā arī tādus spēlētājus kā Hulio Džounss un DžuDžu Smits-Šusters kā Fantasy futbola kritienus pagājušajā sezonā. Turklāt to sauc arī par tādiem fantāzijas futbola spēlētājiem kā Deriks Henrijs 2019. gadā, Kristians Makkefrijs un Alvins Kamara 2018. gadā un Davante Adamss 2017. gadā. Ikviens, kurš izmantoja tādus spēlētājus, kā tie, ieguva savu līgas titulu.

Modeli darbina tie paši cilvēki, kuri ģenerēja prognozes visām trim lielākajām fantāzijas vietnēm, un tas pārspēja cilvēku ekspertus pagājušajā sezonā, kad bija liela atšķirība rangā. Prognozes tiek atjauninātas vairākas reizes dienā, tāpēc jūs vienmēr saņemat vislabākos padomus par fantāzijas futbolu.

Tagad SportsLine ir simulējis visu NFL sezonu 10 000 reižu un publicējis savu jaunāko Fantasy futbola rangu 2022. gadā, kā arī daudz gulšņu, izlaušanos un krūškurvja. Dodieties uz SportsLine tagad, lai tos redzētu.

Populārākie 2022. gada fantāzijas futbola gulšņi

Viens no 2022. gada fantāzijas futbola gulšņiem, ko modele prognozē: delfīni, kas vada saspēles vadītāju Čeisu Edmondsu. Kad no Sanfrancisko ieradās jaunais galvenais treneris Maiks Makdaniels, viņš paņēma līdzi saspēles vadītājus Rahīmu Mostertu un Edmondsu. Neviens no viņiem nav saņēmis daudz darba pirmssezonas laikā, bet Edmonds ir iecelts kā iesācējs atjaunotajam Dolphins uzbrukumam.

Edmonds ir bīstams uztvērējs un viltīgs skrējējs, jo viņš 12 spēlēs kopā guva 903 jardus, bet pagājušajā gadā Arizonā kopā ar Džeimsu Koneru aizvadīja aizmugures laukumu. Edmonds uztraucas par izturību, taču Maiami uzbrukums ir paredzēts ātri attīstošām spēlēm, kas ir labāk piemērotas Edmonda kā skrējēja stilam. Modelis paredz, ka Edmonda paredzamais apjoms un iespējas padara viņu par labāku Fantasy izvēli nekā citi, kas tiek draftēti pirms viņa, piemēram, Ezekiels Eliots, Kordarels Patersons un Klaids Edvardss-Hēlers. Skatīt vairāk Fantasy futbola gulšņi 2022 kungi.

Populārākās 2022. gada fantāzijas futbola spēles

Modelis arī prognozē Seahawks stingro galu Noa Fantu kā vienu no 2022. gada labākajiem fantāzijas futbola izlaušanās gadījumiem. 2019. gada pirmās kārtas dalībnieks pēdējos divus gadus ir finišējis kā TE13, bet starpsezonā tika nosūtīts uz Sietlu kā daļa no Rasela Vilsona darījuma. Fants saka, ka “Seahawks” uzbrukums ir “ļoti labvēlīgs” saspringtajiem galiem. Viņam vajadzētu gūt labumu no TE Džeralda Evereta aiziešanas un fakta, ka Sietlā trūkst izteiktas trešās iespējas aiz DK Metkalfa un Tailera Loketa.

Fanta labākā spēle pagājušajā sezonā (9-97-1) bija, kad Alberts Okvuegbunams palika malā un Fantam viņam nebija jāatdod snaps. Viņam šogad vajadzētu būt gandrīz katrai kritienai, un viņš spēlē komandā, kas nav gaidāma pārāk bieži vadībā, kas radītu vairāk piespēļu situāciju. SportsLine 2022. gada Fantasy football TE rangā Fants ir līdzvērtīgs Loganam Tomasam un nedaudz apsteidz bijušo komandas biedru Okvuegbunamu, lai gan abiem spēlētājiem bija agrāk ADP. Skatiet vairāk 2022. gada fantāzijas futbola izlaušanās šeit.

Populārākās 2022. gada fantāzijas futbola bišu spēles

Runājot par spēlētājiem, no kuriem jāizvairās, modelī ir norādīts Lions uztvērējs Amon-Ra St. Brauns ir viens no 2022. gada fantāzijas futbola biksēm. Stenfordas ceturtās kārtas izlases spēlētājs bija nekonsekventi iesaistīts Detroitas uzbrukumā, taču noslēdza sezonu ar 51 tvērienu 560 jardos un pieciem piezemējumiem pēdējās sešās spēlēs. Tas veicina Sv. Brauna kāpums 2022. gada Fantasy football ADP, īpašniekiem viņu draftējot vidēji sestajā vai septītajā kārtā.

Tomēr starpsezonas papildinājums ar bijušo 1000 jardu uztvērēju DJ Chark radīs zināmu konkurenci par mērķiem 2022. gadā un Sv. Brauna vispārīgais mērķa profils atstāj daudz ko vēlēties. Sv. Brauns ieņēma 85. vietu vidējā mērķa attālumā (6,8) un 54. vietu gaisa jardu daļā (23,5 procenti). Viņš ir bijis 22. platuma uztvērējs līdz šim šajā sezonā, taču modele viņu ierindo kā WR34 2022. gadam. Skatiet vairāk 2022. gada fantāzijas futbola bikšu šeit.

Kā atrast pārbaudītus 2022. gada fantāzijas futbola futbola rangus

SportsLine ir arī ārkārtīgi augstu vērtējumu pārsteidzošam aizsargam, par kuru jūs pat nedomājat, ka tiksiet iekļauts 2022. gada fantāzijas futbola drafta vidusposmā. Šis aizsargs ir šokējošs pieciniekā, apsteidzot tādas superzvaigznes kā Patriks Mahomess un Lamārs Džeksons. Vietnē SportsLine varat redzēt tikai to, kurš tas ir, un 2022. gada Fantasy futbola rangu katram spēlētājam.

Tātad, uz kuriem 2022. gada fantāzijas futbola gulšņiem, izlaušanos un krūšu kurvumiem vajadzētu atlasīt un izbalināt? Un kurš QB šokē NFL ar labāko piecinieka sniegumu? Apmeklējiet SportsLine tūlīt, lai iegūtu 2022. gada Fantasy Football apkrāptu lapas katrai pozīcijai — no modeļa, kas nosauca Džonatana Teilora milzīgo sezonu, un uzziniet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.