Fantāzijas futbola 2022. gada klasifikācija, drafta sagatavošana: QB, WR, RB, TE izlases, krāpšanās lapas, ADP, līmeņi no uzlabotā modeļa

By | septembris 1, 2022

Christian McCaffrey ir galvenais 2022. gada fantāzijas futbola stratēģijas izaicinājums drafta dienā. Ja esat vesels, nav šaubu, ka Panthers saspēles vadītājam vajadzētu būt starp 2022. gada labākajiem fantāzijas futbola izlases spēlētājiem. Tiem, kas tic, ka viņš var gandrīz atkārtot savus 2019. gada rādītājus, proti, vairāk nekā 2500 skrimmage jardus un 19 piezemējumus, Makkefrijs ir 2022. gada Fantasy futbola ranga augšgalā. Taču, kā liecina viņa 2022. gada fantāzijas futbola ADP, viņš nevar būt starp trim labākajiem 2022. gada fantāzijas futbola QB, RB un WR izlases spēlētājiem pat PPR līgās. Ja meklējat padomus par 2022. gada fantāzijas futbolu, noteikti apskatiet 2022. gada fantāzijas futbola krāpšanās lapas no pārbaudītā datora modeļa vietnē SportsLine.

Pagājušajā gadā modelis precīzi prognozēja, ka Colts saspēles vadītājs Teilors tiek krasi nenovērtēts. Teilors tika draftēts aiz tādiem saspēles vadītājiem kā Ārons Džonss, Ezekiels Eliots un Ekelers, taču SportsLine projekcijas modelis paredzēja, ka viņš pārspēs visas šīs aizmugures un kļūs par jūsu Fantasy futbola spēlētāju sastāvu. Rezultāts: Teilors izvirzījās vadībā NFL ar 1811 skrējiena jardiem un 18 piezemējumiem, lai 2021. gadā finišētu kā kopējais RB1. Tas ir tikai viens piemērs līgas uzvarētājai izvēlei, kas SportsLine modelim ir bijusi augsta.

Fantasy futbola gulšņi, piemēram, AJ Brauns 2020. gadā, Henrijs 2019. gadā, Makkefrijs un Alvins Kamara 2018. gadā, kā arī Davante Adamss 2017. gadā, ir guvuši panākumus. Ikviens, kurš izmantoja līdzīgus spēlētājus, visticamāk, ir izcīnījis savu līgas titulu.

Modeli darbina tie paši cilvēki, kuri ģenerēja prognozes visām trim lielākajām fantāzijas vietnēm, un tas pārspēja cilvēku ekspertus pagājušajā sezonā, kad bija liela atšķirība rangā. Prognozes tiek atjauninātas vairākas reizes dienā, lai jūs vienmēr saņemtu labākos Fantasy futbola padomus un jaunākos Fantasy futbola līmeņus.

Tagad SportsLine ir simulējusi visu NFL sezonu 10 000 reižu un izlaidusi jaunākās Fantasy futbola krāpšanās lapas 2022 un ieteikumu projektu projektus, kā arī populārākos Fantasy QB, WR, RB izlases. Dodieties uz SportsLine tagad, lai tos redzētu.

Labākais 2022. gada fantāzijas futbola QB rangs

Lūk, SportsLine trīs populārākās 2022. gada fantāzijas futbola QB izlases:

1. Džošs Alens, Bufalo Bills: Bills komandas aizsargs nepārprotami ir bijis labākais Fantasy futbola QB pēdējās divas sezonas, katru sezonu metot vairāk nekā 4400 jardus, apvienojot 73 piespēles un steidzot iegūt vēl 14. Laba iemesla dēļ viņš ir 2022. gada likmju medaļu izvēles pirmssezonas NFL regulārās sezonas MVP. Nav izslēgts, ka Alens šosezon varētu piespēlēt un sasteigt kopā 50 punktus.

2. Patriks Mahomess, Kanzassitijas Chiefs: Lai gan viņš ir nospēlējis tikai četras pilnas sezonas kā sākumsastāvs, ja Mahomess šodien aizietu pensijā, viņš varētu kļūt par profesionāļu futbola slavas zāli. Tieši tik neticami viņa sniegums ir bijis kopš 2018. gada. Chiefs ir aizvadījis vismaz AFC čempionāta spēli visās četrās Mahomesa iesācēja sezonās, lai gan pastiprinātā AFC sastāvā, kas izskatās pēc garāka uzdevuma 2022. gadā. Ar viņa dinamiskāko spēli. ierocis, Tyreek Hill, tagad Maiami, “Chiefs” QB var ciest kritumu piespēļu piezemējumu skaitā no viņa 37,5 vidējiem rādītājiem pēdējo divu sezonu laikā. Jebkurā gadījumā 4500 jardu un vairāk nekā 30 piezemējumu sezona ir virtuāla atslēga vienam no spēles izcilākajiem spēlētājiem.

3. Lamārs Džeksons, Baltimoras Ravens: Fantasy menedžeri atskatās uz Džeksona 2019. gada MVP sezonu, kurā ir 36 piezemējumu piespēles, 1206 jardi skrējienā un septiņi rezultatīvi sitieni, un cer uz atkārtojumu, kamēr Ravens aizsargs vēlas pagarināt ilgtermiņa līgumu. Lai gan Baltimoras uzņemšanas korpuss ir vājš, izņemot Marku Endrjūsu, Džeksona 2022. gada fantāzijas futbola prognozes veicina viņa straujā statistika. Pērn tikai 12 spēlēs Džeksons gandrīz aizsteidzās līdz 800 jardiem. Ja viņš ir vesels, vēl viena 1000 jardu sezona šķiet praktiski droša, saglabājot viņu starp elites ceturtdaļām fantāzijas draftos šajā sezonā. Skatīt vairāk top QBs kungi.

Populārākie 2022. gada fantāzijas futbola RB reitingi

Tālāk ir sniegts ieskats SportsLine trīs populārākajās 2022. gada fantāzijas futbola RB izvēlēs:

1. Džonatans Teilors, Indianapolisas “Colts”: “Colts” starpsezonā nospieda atiestatīšanas pogu, noslēdzot Kārsona Venca ēru, pieaicinot veterānu Metu Raienu kā aizsargu. Tomēr Teilors joprojām būs galvenā uzmanības centrā, jo viņš pagājušajā sezonā vadīja NFL skrējiena jardos un piezemējumus. Viņa kopējais 2171 jards bija ceturtais lielākais atspēriena rādītājs pēdējo desmit gadu laikā.

2. Ostins Ekelers, Losandželosas “Chargers”: Ekelers pagājušajā gadā bija izlaušanās spēlētājs, uzstādot karjeras rekordus pārvadājumos, jardos un piezemējumus. Viņš arī panāca neizšķirtu savu karjeras rekordu piezemējumu saņemšanā, gūstot 70 piespēles 647 jardos. Ekeleram vajadzētu būt laukumā lielāko daļu komandas uzbrukuma sitienu un spēlēt aiz spēcīgas uzbrukuma līnijas.

3. Deriks Henrijs, Tenesī Titans: Ārpus pēdas savainojuma Henrijs pagājušajā gadā bija Fantasy mašīna. Viņš ieguva vismaz 17 PPR punktus sešās no pirmajām septiņām spēlēm pirms pēdas problēmas. 28 gadus vecais futbolists 2022. gadā būs uzbrukuma centrālais punkts, un pagājušajā gadā viņam bija tikai 257 pieskārieni, tāpēc viņam vajadzētu būt gatavam šosezon atkal kļūt par darba zirgu. Skatīt vairāk top RBs kungi.

Labākais 2022. gada fantāzijas futbola WR rangs

Lūk, SportsLine trīs populārākās 2022. gada Fantasy football WR izlases:

1. Kūpers Kups, Losandželosas Rams: valdošais Super Bowl MVP bija neapturams spēks Rams komandai 2021. gadā. Tā kā viņa aizsargs bija Metjū Stafords, Kups sasniedza otro augstāko vienas sezonas kopsumma NFL vēsturē, sasniedzot 1947 jardus un satriecoši 145. nozvejas. Lai gan viņa pagājušās sezonas uzņemšanas, jardus un 16 piezemējumus būs ārkārtīgi grūti dublēt, viņš joprojām ir labākā izvēle Fantasy menedžeriem, īpaši PPR formātos. Kupam vajadzētu viegli izlaist pirmo astoņu 2022. gada fantāzijas futbola draftu.

2. Džastins Džefersons, Minesotas Vikings: savās divās NFL sezonās Džefersons ir kļuvis par vienu no līgas elites spēlētājiem savā vietā. Viņa 1600 jardi un 10 piezemējumi 2021. gadā šķiet kā pamats milzīgajam potenciālam, ko viņš varētu parādīt šajā sezonā. 1800 jardu, 12 pieskārienu sezona nešķiet, ka tā būtu tālu. Džefersons ir vēl viena spēcīga izvēle pirmās kārtas pirmajā pusē visās līgās.

3. Ja’Marr Chase, Cincinnati Bengals: Neskatoties uz to, ka 2020. gadā viņš aizvadīja savu pēdējo koledžas sezonu, Čeiss ielauzās laukumā kopā ar savu veco LSU komandas biedru Džo Burou un palīdzēja Sinsinati izcīnīt pirmo Super Bowl vairāk nekā trīs gadu desmitu laikā. Pagājušajā sezonā viņš divreiz pārkāpa 200 jardu saņemšanas barjeru, ieskaitot sezonas labāko sniegumu, 11 tvērienu, 266 jardu un trīs piezemējumus, 17. nedēļā uzvarot Kanzassitiju. Tā kā Bengals uzbrukums atkal izskatījās spēcīgs, tas ir pārliecinošs azarts, ko Čeiss varētu uzlabot, salīdzinot ar savu 1455 jardu un 13 piezemējumu sniegumu no 2021. gada. Skatiet vairāk labāko WR šeit.

Kā atrast pārbaudītus 2022. gada fantāzijas futbola futbola reitingus, padomus

Tagad, kad zināt, kuri ir trīs labākie katrā pozīcijā, vēlēsities redzēt pilnu Fantasy futbola rangu 2022. gadā un SportsLine apkrāptu lapas. Modelis ir identificējis labāko pieciniekā aizsargu, un, zinot, kas tas ir, jūs varat iegūt milzīgu pārsvaru savā līgā. Dodieties uz SportsLine tūlīt, lai iegūtu 2022. gada fantāzijas futbola krāpšanās lapas.

Tātad, uz ko jums vajadzētu pievērsties savā 2022. gada fantāzijas futbola rangā? Un kurš QB šokē NFL ar labāko piecinieka sniegumu? Apmeklējiet SportsLine tūlīt, lai iegūtu 2022. gada Fantasy Football apkrāptu lapas katrai pozīcijai — tas viss no modeļa, kuram ir bijusi līgas uzvarētāju zvanu vēsture, un uzziniet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.