Fantasy Football Week 1 Running Back Preview: Chase Edmonds ir 12 labākie, ja viņš ir vesels

By | septembris 8, 2022
chase-edmonds-1400-us.jpg
USATSI

Tas bija nedaudz pārsteigums, kad Čeiss Edmondss parādījās trešdienas savainojuma ziņojumā ar cirkšņa savainojumu, taču viņš bija daļējs trešdienas treniņa dalībnieks, un vairumā gadījumu šie apzīmējumi kļūs par aktīviem svētdienā. . Mēs noteikti to uzmanīgi vērosim, jo ​​Edmonds ir piedzīvojis milzīgus panākumus pirmajā startā delfīna lomā 1. nedēļā.

Edmonda apgriezieni sākas ar viņa lomu piespēļu spēlē. 2021. gadā viņš savās 11 veselīgajās spēlēs vidēji spēlē guva gandrīz piecus vārtus un vairāk nekā pusē no šīm spēlēm pārtvēra četras vai vairāk piespēles. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu loma agrīnā kritienā, 70 pārķeršanas potenciāls sniedz jums milzīgus panākumus PPR līgās. Bet mums ir pamats uzskatīt, ka Edmonds tiks vairāk izmantots arī skriešanas spēlē.

Pirmkārt, Dolphins viņam iedeva 12 miljonus dolāru kā pirmo aizmuguri, kas parakstīja līgumu ar bezmaksas aģentūru. Tas ir vairāk naudas, nekā jūs atdodat trešo daļu. Arī plašo zonu shēma, ko Maiks Makdaniels atved no Sanfrancisko, tā nu ir bijusi Edmonda iecienītākā shēma.

Edmonds tika iekļauts kā starteris komandas pirmajā oficiālajā dziļuma diagrammā līdzās Raheem Mostert. Dziļuma diagrammas neko daudz nenozīmē, taču vienmērīgs steigas mēģinājumu sadalījums plus pieci mērķi vienā spēlē noteikti dotu Edmondam top 12 augšupvērstās nedēļas laikā. Sešās spēlēs, kurās viņš pagājušajā gadā redzēja divciparu skaitļus, viņš vidēji guva 16,1 PPR FPPG. Un tas bija tikai ar vienu piezemējumu šajās sešās spēlēs.

Tā kā Edmonds pašlaik baro cirkšņus, jums ir jāpārliecinās, vai Mosterts ir iekļauts sarakstā. Pats Mosterts būtu tuvu obligātajam startam, ja Edmonds izlaidīs 1. nedēļu. No otras puses, Mostertam ir 30 gadi un viņš pēdējo divu sezonu laikā ir aizvadījis tikai deviņas spēles. Ja viņš atkal tiks ievainots, Edmonds var ne tikai iegūt labāko 12 vietu. Viņš var būt tikai 12 labāko saspēles vadītājs.

Tagad ķersimies pie pārējām 1. nedēļas RB priekšskatījuma daļām:

1. nedēļa RB ​​priekšskatījums

Pašlaik netiek prognozēts, ka šādi spēlētāji spēlēs 1. nedēļu. Lūk, ko tas nozīmē:

RB priekšskatījums

Skaitļi, kas jāzina

RB priekšskatījums

Matchups, kam ir nozīme

RB priekšskatījums

Atteikšanās no stieples mērķiem


Prognozes nodrošina

RB priekšskatījums

Hīta prognozes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.