Fantasy Football traumas, jaunumi un piezīmes: Džeila Vedela, Darens Volers izceļ nebūšanas, kuras ir vērts atzīmēt

By | augusts 25, 2022

Viena tendence, ko pamanīsit, ja šajās dienās sekosiet NFL treniņnometņu ziņojumiem, ir tas, cik daudz mazāk informācijas jums ir pieejama no daudzām komandām, nekā mēs to izmantojām. Piemērs tam ir redzams Maiami, kur Džeila Vedela pēdējo nedēļu laikā acīmredzot ir nokavējusi pienācīgu laiku treniņā ar neatklātu labās kājas savainojumu, ko CBS Fantasy pārstāvis Deivs Ričards. atzīmēja trešdien, kad viņš apmeklēja Dolphins-Eagles koptreniņu.

Vadela kāja bija aptīta un aprobežojās ar stiepšanos uz sāniem, un treneris Maiks Makdaniels atzina, ka viņi ir piesardzīgi pret Vadu, lai novērstu turpmāku savainojumu. Wadls ir bijis malā uz pāris nedēļām savainojuma dēļ, un, lai gan šobrīd visas pazīmes liecina, ka savainojums netiek uzskatīts par nopietnu, tuvāko nedēļu laikā tam ir jāseko līdzi.

Makdaniels ir jauns galvenais treneris, un mēs īsti nezinām, ko no viņa sagaidīt – vai viņš ir Pīta Kerola tips, kurš vienmēr ir ļoti optimistisks, līdz pat nezināt, vai pieņemt kaut ko, ko viņš saka. nominālvērtība? Viņš bija daudz uzslavējis Waddle, kā jūs varat lasīt Deiva rakstā no prakses, kurā arī tika atzīmēts, ka jaunais Dolphins WR Tyreek Hill bija “neatsegts, pastāvīgi trīcot no pārklājuma, kad viņš griezās un ātrumā brauca garām aizsargiem pa apakšējā laukuma maršrutiem”.

Hils joprojām tiek draftēts kā WR 12 labāko spēlētāju saraksts, savukārt Veidls drīzāk ir WR2, kurš aizvada izcilu iesācēju sezonu, taču pastāv bažas par abiem — Džeimijam Eizenbergam Vadls bija izvēlēts vēl pirms traumas. Savainojums noteikti nepalīdz viņa iespējām, pat ja šobrīd tā nav nopietna problēma.

Darens Vallers joprojām ir malā

Valers ir izlaidis lielu daļu treniņnometnes savainojuma dēļ, lai gan patiesībā nav skaidrs, cik nopietna ir problēma – Valers ir iesaistīts sarunās par līgumu ar komandu, un, iespējams, šī ir de facto noturēšanās. Par to, ko tas ir vērts, Raiders treneris Džošs Makdaniels par Valera statusu ir izteicies diezgan klusi, žurnālistiem sacīdams, ka viņu neuztrauc Vallers, taču viņš teica. nejutās ērti, sniedzot prognozes par savu statusu “Raiders” regulārās sezonas atklāšanas spēlē pret Chargers,” stāsta The Athletic spēlētājs Tašans Rīds. Šobrīd es neesmu pārāk noraizējies par Vallera veselību, taču domāju, ka ir godīgi viņu nedaudz piekāpties — viņš ir 30 gadus vecs. vecs, kurš cīnījās, lai paliktu vesels, ir izlaidis lielu daļu savas pirmās treniņnometnes ar jaunu treneri, un viņam ir daudz lielāka mērķa sacensība Davantes Adamsa formā. Valers joprojām iet ap 5/6 apgriezienu, un ir diezgan daudz vai riskēt par šo cenu.

Džošs Palmers noskaidroja smadzeņu satricinājuma protokolu

Palmers, lādētāji Nr. 3 WR, pirmssezonas spēļu otrajā nedēļā guva smadzeņu satricinājumu, par ko ir žēl, jo viņš šajā spēlē bija iespaidīgs, pirms savainojuma gūstot trīs tvērienus, 75 jardus un piezemējumu. Tas, ka viņš jau bija atgriezies trenēties trešdien, ir laba zīme, ka tas nerada bažas, lai virzītos uz priekšu, un Palmeram ir zināma pievilcība, ka viņš ir viens no labākajiem uzbrukumiem līgā, ja viņam izdosies pārvarēt. lielāka loma pēc 33 piespēlēm 353 jardiem un četriem punktiem debitantam.

Sterling Shepard ir izslēgts no PUP saraksta

Ironiski, ka milži atguva Šepardu tajā pašā dienā, kad šķietami zaudēja Kolinu Džonsonu viņa paša plīsušajam Ahillejam. Šepardam ir aptuveni divas nedēļas, lai sasniegtu spēles ātrumu, un, tā kā Džonsons ir izgājis un Kadarijs Tonijs joprojām nav trenējies, bet turpina tikt galā ar ieilgušām kāju traumām, Šepardam faktiski varētu būt vieta tūlītējai ietekmei. Tas ir mazliet tāls sitiens, ņemot vērā to, cik grūti var būt Ahileja savainojumu atgūšana, taču tas ir jāpatur prātā. Šepards pagājušajā sezonā trijās no pirmajām četrām spēlēm guva septiņus vai vairāk tvērienu, pirms traumas viņu izsita no sliedēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.