ESPN Desmond Howard CFP Final 4 no Mičiganas, Teksasas A&M, Beilora un Pita

By | augusts 27, 2022

Attēls rakstam ar nosaukumu Desmond Howard… paskaidrojiet pats

Ekrānuzņēmums: ESPN (ilustrācija)

Šodien sākas koledžas futbola sezona, un cilvēki jau raugās nākotnē, prognozējot konferenču čempionātus un nacionālos titulus. Daži no tiem ir applaucējami karsti.

Šodien Lī Korso teica College GameDay skatītājiem, ka neticēja, ka SEC komanda uzvarēs SEC C.čempionāts! Tas ir diezgan drosmīgi, bet kaut kā tas nav šīs dienas karstākais. Tas pieder 1991. gada Heisman Trophy ieguvējam Desmondam Hovardam.

Pareizi. Hovards izvēlējās Pitu, lai iekļūtu finālčetriniekā. Faktiski tikai viena no šīm komandām, Mičigana, jebkad ir iekļuvusi koledžas futbola izslēgšanas spēlēs. Šī būtu pirmā programma Pitam, Beiloram un Texas A&M.

Nepārprotiet mani nepareizi, es nedomāju, ka visas Hovarda izvēles ir sliktas. Mičigana joprojām ir labi trenēta komanda (jā, man patīk Džims Hārbo), kas nesen aizvadījusi lielisku sezonu un atgriež dažus uzbrukuma līnijas iesācējus — un centrā ieguva Olusegunu Oluvatimi no Virdžīnijas — atgriež savu sākuma aizsargu un lielāko daļu ieroču arī pagājušajā sezonā, kas varētu būt vēl labāk, ņemot vērā, ka uzsūcējs Ronijs Bells lielāko daļu pagājušā gada izlaida ceļgala savainojuma dēļ. Aidana Hačinsona un Deivida Ojabo zaudējumi ir lieli, taču, ņemot vērā Hovarda saistību ar Mičiganu (tā kā viņš ir alauns), es ļaušu šai izvēlei pasliktināties kā neliela novirze. Tas nav neiespējami, iespējams, pat iespējams, taču, ņemot vērā to, ka spēlētājs ar visvairāk atmesto spēlētāju skaitu pagājušajā gadā, kurš atgriezās 2022. gadā, ir Teilors Upšovs (2,5 maisi), es teiktu, ka tas ir nedaudz sasniedzams.

Man patīk Texas A&M izvēle izslēgšanas spēlēm. Vai izvēlaties tos, lai uzvarētu? Tagad tu esi mani mazliet pazaudējis. Protams, Aggies zaudēja Isaiah Spiller un Jalen Wydermyer, taču Evans Stjuarts, Ainiass Smits un Devons Ačene šķita vairāk nekā spējīgi aizpildīt šos tukšumus un pēc tam dažus. Mana lielākā problēma šajā izlasē ir tā, ka Alabama un Džordžija ir divas no nacionālā čempionāta favorītēm, nemaz nerunājot par izslēgšanas spēlēm. Gandrīz garantēts, ka viņi sasniegs KZP. Tikpat labi jūs varētu tos ievietot iekavās katras sezonas sākumā. Viņu kā programmu reputācija mazina iespēju, ka vēlētāji tos nolaidīs pārāk tālu, un, ja vien Aggies nevarēs uzvarēt Alabamu izbraukumā 8. oktobrī, es neredzu, ka Aggies izkļūs no SEC un iekļūst izslēgšanas spēlēs. Ja spēle pret Bamu būtu mājās, es justos nedaudz pārliecinātāks. Pašreizējā situācijā šī izvēle joprojām ir nedaudz nestabila.

Izvēloties Pitu un Beiloru, Hovards būtībā tikai iemeta savas pēdējās divas izvēles atkritumu tvertne. Saskaņā ar OddsChecker ASVsavukārt gan Mičiganas, gan Texas A&M ir labi titula izredzes, attiecīgi ar +5000 (8. labākais koeficients) un +2500 (5. labākais koeficients), Beilors (+15 000, 20. labākais koeficients, 0,7 procentu iespēja) un Pits (+25 000, 31. labākā iespēja, 0,4 procenti) ir tik ārpus kreisā lauka, jūs nevarat nedomāt, ka Hovards troļļo. Koledžu futbola izslēgšanas spēļu vēsturē tikai viena komanda ir sasniegusi KZP pēc pirmssezonas titula izredzes ir +15 000 vai vēl sliktākas: 2021. gads Sinsinati (+15 000), un es iebilstu, ka viņi iekļuva izslēgšanas spēlēs tikai tāpēc, ka tik daudzi koledžas futbola fani prasīja, lai CFP komiteja ielaistu skolā, kas nav Power 5. Nākamais tuvākais? 2021. gads, Mičigana pie +10 000. Pēc tam? 2014 Ohaio štatā +4000. Lai gan es nedomāju, ka Baylor nekādā ziņā ir slikta komanda, izredzes noteikti nav tās labā. labvēlību.

Lielākā daļa no Baylor labākajiem pagājušās sezonas ieročiem ir pazuduši, vai nu transfēra vai NFL drafta rezultātā. Ttomēr uzbrukuma līnijas mantinieks, joprojām ir ļoti stabils, un, iespējams, tā arī ir var nest Lāčus uz stabilu sezonu. Aizsardzībā Baylor’s Secondary guva milzīgu sitienu, zaudējot aizsargus Džeilenam Pitram un Dž.T. Vudss, kā arī stūra aizsargs Raleigh Texada. Viņi ir ļoti labi apmācīti un dziļi, tāpēc, iespējams, šie zaudējumi tiks mazināti. Tomēr, ņemot vērā grūto grafiku, Baylor cerības uz izslēgšanas spēlēm labākajā gadījumā šķiet vājas.

Beilora izvēle noteikti bija mulsinoša, taču tas nav nekas salīdzinājumā ar to, ka Hovards izvēlējās Pitu kā savu ceturto un pēdējo CFP komandu. Jūs man sakāt, ka komanda, kas tikko zaudēja QB Kenijs Pikets un uztvērējs Džordans Addisons varēs lepoties ar pietiekami labu uzbrukumu, lai būtu viena no četrām labākajām komandām koledžas futbolā?

Nē.

Es zinu, ka teiciens ir “tāpēc viņi spēlē spēles”, un, lai gan ir daudz par ko būt optimistiskam, ja esat Pita fans, šī komanda AP aptaujā pat nevarēja iekļūt labāko desmitniekā ar Heismana finālistu. un Biletnikoff balvas uztvērējs. Vai viņi sezonu pabeigs reitingā? Droši vien. Vai viņi uzvarēs Bowl spēli? Mani nepārsteigtu. Vai viņi uzvarēs savā konferencē? Es domāju Klemsonu, N.C. Štata un Maiami ir ļoti grūti, taču es redzēju situāciju, kad tā notiek. Vai viņi izveidos KZP? Puika, puika, tas būtu tikpat traki, kā Dešonam Vatsonam noslēgt sponsora līgumu no Nickelodeon šogad.

Hovard, mēs tevi mīlējām 1991. gadā, un es esmu par to, lai sezonas sākumā izteiktu neparastas prognozes, taču galvenais ir tas, ka tev tās jāpadara nedaudz ticamas. Atklāti sakot, tas tā vienkārši nav.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.