Eli Meninga iet maskēties, mēģina izmēģināt kā pastaigu Penn State

By | septembris 20, 2022

Penn State futbolā pirms 2022. gada sezonas tika rīkots reizi divreiz gadā ieejas mēģinājums. Dalībnieki tika sagaidīti ar slavenu seju… sava veida.

Eli Menings piedalījās izmēģinājumos sava ESPN segmenta “Eli’s Places” ietvaros. Lai patiešām pārdotu šo uzgali, Menings valkāja protēzi degunā, kā arī kosmētikas uzkalniņus, cerot maskēties, mēģinot iekļauties komandā.

Nittany Lions treneris Džeimss Franklins piedalījās Meninga spēlē. Tomēr uzbrūkošais analītiķis Denijs O’Braiens nebija.

Kad Menings ik pa laikam satvēra bumbu savos uztvērējos, O’Braiens bija sajūsmā.

RĪT: Kad būs nākamā “Manningcast”?

“Mums jāparaksta līgums ar šo Čada Pauersa puisi,” sacīja viens no Penn State treneris.

Šeit ir fragments no segmenta:

Menings (vai drīzāk Pauerss) 40 jardu domuzīmē ievieto gājēju numurus. Bet, kad viņš tika pie mešanas treniņiem, viņš parādīja šo zelta roku.

Meninga displejs kabatā bija tieši tas, ko varētu sagaidīt no divkārtējā Super Bowl čempiona.

RĪT: Peitons Menings skaidro, kāpēc viņam patika īpaši šauras ķiveres filmā Manningcast

Tomēr tas nešokēja visus, kas piedalījās izmēģinājumos. Un, kad Franklins piezvanīja Meningam uz nometnes priekšpusi, lai atklātu viņa patieso identitāti, tie, kas novēroja šo ikonisko Meninga žokļa līniju, ātri darīja zināmas savas jūtas.

Viņš ne tikai ieguva iespēju vēlreiz uzmest futbolu. Taču 41 gadu vecais vīrietis arī atklāja, ka Nittany Lions piedāvā stipendiju arī staigātājam Bārnijam Amūram. Tiklīdz šīs ziņas izplatījās viņa komandas biedri, Amour vajāja svinībās.

Kopumā Meningam tas padarīja laimīgu dienu Happy Valley.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.