Džims Noulss gatavojas karjeras grūtākajam izaicinājumam, jo ​​Ohaio štata nacionālais tituls cer uz viņa aizsardzību

By | augusts 31, 2022

Kad tas bija beidzies, Oklahomas štata aizsardzība aizdedzināja cigārus. Tikai ne ģērbtuvē – un ne svinībās. Patiesībā tikšanās bija vilšanās nokrāsa.

Regulārā sezona bija beigusies ar īsu solījumu uz Big 12 titulu un, iespējams, vietu College Football Playoff. Uzaicinājums uz Fiesta Bowl bija bonuss, taču tas nebija galvenais mērķis.

Programma, kas neizdevās, tika iemūžināta Cowboys mājās, kad viņu mentors, draugs un aizsardzības koordinators Džims Noulss decembra sākumā izsauca Cowboys aizstāvību uz savu māju. Toreiz spēlētāji jau zināja, ka viņu harizmātiskais treneris aiziet pēc četrām sezonām Stilvoterā, Oklahomā.

Tobrīd kāds 57 gadus vecs sirmārdains brīvais gars, kura skatienā bija mājiens uz Villiju Nelsonu, nolēma, ka ir pienācis laiks atkal būt ceļā. Noulzs bija pieņēmis Buckeyes aizsardzības koordinatora vietu. Kārtīgas atvadas burtiski izsmēķēja.

“Viņi visi ieradās manā mājā, un mēs smēķējām cigārus,” sacīja Noulzs. “Mums bija laba nakts. Bija zināmas skumjas. Viņi priecājās par mani. Es viņus iekļāvu šajā procesā.”

Šis process ietvēra regulārus Zoom un Facetime zvanus, Noulss atjaunināja savus spēlētājus ne tikai tad, kad interese bija no citām skolām, bet arī precīzus skaitļus, kas viņam tika piedāvāti pēc rekordlielā gada Oklahomas štatā.

— Droši vien riskanti, — Noulzs atzina. “Kad tas viss notika, tie puiši zināja. Jūs skatāties, kā treneri aizbrauc nakts vidū un tamlīdzīgas lietas. Tie puiši precīzi zināja, kas piedāvā un ko viņi piedāvā, pat, piemēram, dolāru summas. Es ārstēju viņiem patīk mani dēli. Es viņiem uzticēju informāciju. Atskatoties atpakaļ, es domāju: “Jēz, tas ir diezgan riskanti. Par to var ziņot ikviens.”

Viņi to nedarīja. Turklāt Noulss secināja, ka tie spēlētāji, ar kuriem viņš bija tik tuvu, bija tie, kas viņu nostādīja šajā pozīcijā. Kopīgot īsziņas, dolāra zīmes un atvadu cigārus pie viņa bija mazākais, ko viņš varēja darīt.

“Tie ir iemesls, kāpēc es saņemu šos piedāvājumus,” sacīja Noulzs. “Tā ir tā dihotomija.”

Ivy izglītotais treneris tagad ir iekļuvis labāko pieciniekā kā Nr. 2 Ohaio štatā gatavojas izspēlei pret Nr. 5 Dievmātes katedrāle. Šiem Bekijiem Noulss varētu būt atšķirība starp tikai Lielā desmitnieka titulu un valsts čempionātu. Viņš ir ka paveikts. Pagājušajā sezonā šķita, ka aizsardzība bija tas, kas neļāva OSU būt ne tikai labam, bet arī lieliskam.

Tagad vienību vada viens no valsts izcilākajiem spēlētājiem.

“Šis ir kāds, kuram ir atbildes,” sacīja Ohaio štata treneris Raiens Dejs. “Kā viņš saka, viņš ir ielicis savas 10 000 stundu… Viņš spēj vadīt visu aizsardzību. Šobrīd mums ir aizsardzības galvenais treneris.”

Jau gadiem ilgi Noulsa ir bijusi forša, stilīga aizsardzības treneru neatkarīgā grupa. Noulsu patiesi novērtēja tikai neliela informētu cilvēku grupa, un vidusmēra fans to nepazīst. Bet, kad viņa aizsardzība paklupa, Dejs nekavējās parakstīt veterānu uz trīs gadu līgumu, kura vērtība bija 1,9 miljoni USD sezonā.

Tas padara bijušo Kornela aizsargu par vislabāk apmaksāto palīgu Ohaio štata vēsturē.

Tas arī uzsver, cik ļoti “Buckeyes” bija vajadzīgs pieredzējušs aizsardzības vadītājs.

Viņu aizsardzība tika atklāta 2021. gadā mājās bezkonferences zaudējumā pret Oregonu. Pēc tam, kad Mičiganas štatā ikgadējās asinsizliešanas pirmajā pusē tas bija tuvu, Ohaio štats galu galā atdeva visvairāk punktu sērijā (42) kopš 1946. gada. Pēc tam Buckeyes bija ieguvis. pārspēt Jūtu ar 48:45, izcīnot ļoti izklaidējošu, bet satraucošu (no aizsardzības viedokļa) Rose Bowl uzvaru.

Tikmēr Oklahomas štata aizsardzība bija labākā vismaz 40 gadu laikā. Georgia Lite, ja vēlaties, tikai bez publicitātes. Noulsa vadībā Pokes bija 10 labākie kopējā aizsardzībā, tika pieļauta trešā sitiena maiņa, sitieni ar sitieniem, sitieni pret zaudējumiem un punkti.

Pamatojoties uz 4-2-5, Noulss izstrādāja Big 12 izņēmumu: noslāpējušu aizsardzību uzbrukuma pirmajā līgā. Tas bija process. Līdz ar to cigāri aiz Oklahomas štata pacēlās no 112. uz 82. uz 44. uz ceturto vietu kopējā aizsardzībā Noulza četru sezonu laikā.

Linkolna Railija pēdējā spēlē viņa Oklahomas komanda bija varonis bez uzbrukuma piezemējuma Bedlam otrajā puslaikā. Cowboys rūgtajā sāncensības spēlē uzvarēja pirmo reizi kopš 2014. gada. Tas nav tikai uzlabojums. Tas ir no miksteipu pārdošanas uz ielas stūra līdz zelta ierakstam.

Noulza migrācija uz Ohaio štatu ir ieskats nepārtrauktā programmu apakšgrupā pat visaugstākajā līmenī. Programma, ko izveidoja miljardieris T. Būns Pikenss, nespēja pietiekami attīstīties, lai saglabātu atšķirību koordinatoru.

Tiek ziņots, ka Noulzam tika piedāvāts piecu gadu līgums par 1,3 miljoniem dolāru par sezonu Oklahomas štatā. Ohaio štats to izrāva no ūdens ar piedāvājumu, kas bija par 46% augstāks (lai gan uz mazāku gadu skaitu).

“Mēs pārsolījām,” sacīja Pokes treneris Maiks Gundijs.

Noulzs vēlējās sevi izaicināt pēc sešiem gadiem Kornela trenera amatā (26:34 no 2004. līdz 2009. gadam). Djūka Deivids Katklifs viņu nolīga par aizsardzības koordinatoru 2010. gadā pēc tam, kad 2003. gadā kā saspēles vadītāju treneris pieņēma Noulzu uzņēmumā Ole Miss. Laika posmā no 2013. līdz 2017. gadam Djūks uzvarēja 37 spēles, kas ir visvairāk piecu gadu laikā kopš 1938. gada līdz 1942. gadam.

2021. gadā Noulsa stabilā roka izveidoja Oklahomas štata vienību, kurā katrs startētājs bija vismaz savā ceturtajā sezonā, divas — sestajā. Savā piektajā sezonā saspēles vadītājs Malkolms Rodrigess bija Nr. 2 uzbrucējs lielajā 12. grupā.

Tas, kā tas nozīmē Ohaio štatu, ir sarežģīti. Deviņi mēneši darbā un tikai dažas dienas pirms sezonas atklāšanas Ohaio štatā Noulzs ir kļuvis filozofisks. Tas ir veidojis darbā pieņemšanas laukumu, ko varēja izveidot tikai treneris.

Bija nepieciešami 16 gadi, lai nokļūtu pieciniekā labāko programmu sarakstā, Noulss stāsta darbiniekiem. Man vajadzēja 56 gadus. Darīsim to kopā.

“Es domāju pie sevis: “Kā es varu izteikt šim bērnam mūsu kopā pavadītā laika kvalitāti?” Noulzs paskaidroja. “Tas man atnāca.”

Tikai trīs Ohaio štata starteri atgriežas, lai vadītu šo pavērsienu. No malas ir jābūt konsekventam spēkam. Aizsardzības ends Džeks Sojers varētu būt nākamais lieliskais. Vecākais DE Zaks Harisons tiecas uz atlēcienu gadu. Drošības Ronijs Hikmens ir stabils spēks, tāpat kā Oklahomas štata pārcelšana un kolēģis S Tanner McCalister.

Savā ziņā Buckeyes nevar palīdzēt labāk aizsardzībā. Pagājušajā sezonā bija problēmas tikai sakārtoties. Oregon spēja izmantot aizsardzībā esošo spēli pēc spēles pār kreiso sitienu. Aizsardzības koordinators Kerijs Kumbss galu galā tika pazemināts amatā.

“Tu īsti nezini [what happened] ja vien jūs neatrodaties zemūdenē,” sacīja Noulzs.

Patiesība: ja Ohaio štats aizsardzībā ir tikai vidējs, tas varētu būt spējīgs vadīt galdu. Tas notiek, kad jums ir trīs Heisman Trophy kandidāti bumbiņas otrā pusē.

Neatkarīgi no tā, Noulss būs atsvaidzinošs papildinājums programmai, kas tiek vērtēta pēc atskaņošanas. Viņš ir pietiekami vecs, lai ļautu kritikai novilkt no viņa muguras. Viņš rūpējas pietiekami, lai zinātu, kas ir uz spēles.

“Es tiešām strādāju uz augšu. Jūtos pateicīgs, ka viss izšķīrās tā, kā tas notika. Mēs zinām, ka ir daudz treneru, kuriem šeit nekad neizdodas,” sacīja Noulzs. “Viņi nesaņem pārtraukumus.”

Dejs bija vairāk nekā priecīgs, ka Noulss bija aizsardzības galvenais treneris. Kad viņš iesaistījās aizsardzības sanāksmēs pēc tam, kad Kumbss tika pazemināts amatā, “man šķita, ka es neko nedaru.” Tagad viņš var vienkārši nodot šo atbildību tā, it kā tas būtu niršana ar malējo aizsargu.

Jau sākumā notika diskusija par to, ka Noulss varētu apsvērt iespēju palikt Oklahomas štatā, lai spēlētu Fiesta Bowl pēc pieņemšanas Ohaio štatā. Tas viņam būtu ļāvis agri paskatīties uz Dievmātes katedrāli, pirms viņš 2022. gada atklāšanas spēlē pagrieztos un atkal stātos pretī Fighting Irish. Visas puses galu galā vienojās pēc iespējas ātrāk nokļūt Kolumbusā, Ohaio štatā.

Gatavošanās Dievmātes katedrālei nokārtojās pati par sevi. Skats no virsotnes Noulsam joprojām ir stāvs un nodevīgs.

“Dzīve Kolumbusā un Stilvoterā ir daudz savādāka. Kolumbs ir īsta pilsēta,” teica Noulss, nedomājot par naidīgumu. “Es uzaugu Filadelfijā, tāpēc ir daudz vairāk tā, ar ko esmu apmierināts. Protams, daudz vairāk lietu, ko darīt. Nav tā, ka man būtu daudz laika.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.