Džeimijs Diksons “aptver” lielas cerības uz 2022.–2023

By | augusts 25, 2022

Džeimijs Diksons zina, ka TCU basketbols ir pozicionēts kā viena no labākajām komandām koledžu basketbolā nākamajā sezonā, un viņš nebaidās no šī uzmanības centrā vai bailēm, ka netiks izpildīts ažiotāža. TCU bija viena zvana attālumā no pagājušās sezonas NCAA turnīra astotdaļfināla, lai sarūgtinātu ar labāko numuru izlikto Arizonu. Visa šī komanda to vada ar vēl lielākām vēlmēm. Maiks Mailss jaunākais, Deimions Bogs, Čaks O’Bānnons jaunākais. un Emanuels Millers veido kausu gūstošu aizsargu kvartetu, kas reāli var aizstāvēties, kamēr liels vīrs Edijs Lampkins var būt briesmonis.

TCU pagājušajā sezonā atdod 92% punktu, 92,6% atlēkušo bumbu un 87,6% rezultatīvu piespēļu. Horned Frogs neapšaubāmi ir 25 labāko komandu komanda gandrīz katrā pirmssezonas rangā, un viņi klauvē pie durvīm, lai iekļūtu labāko desmitniekā. TCU ir sveša šī pirmssezonas rosība, taču Diksons neplāno kautrēties. prom no tā.

“Es to pieņemu,” sacīja Diksons College Hoops šodien aplāde ar Jonu Rotšteinu. “Mēs neslēpjamies no tā, kas varam būt. Kāds teica: “Nepietiekami solīti, pārsniegt”. Mums vajadzētu būt labiem, labāk būt labiem. Ja mēs neesam labi, mēs izdarījām kaut ko nepareizi.”

Abonējiet 247Sports YouTube, lai iegūtu jaunākās koledžas futbola, basketbola un personāla atlases ziņas, tostarp tiešraides koledžas saistības.

Lūk, viss, kas Diksonam bija jāsaka plašajā intervijā:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.