Džeilens Hils, bijušais UCLA basketbolists, mirst 22 gadu vecumā

By | septembris 21, 2022

Bijušais UCLA basketbolists Džeilens Hils miris 22 gadu vecumā, agrā trešdienas rītā apstiprināja skola.

UCLA treneris Miks Kronins savā paziņojumā norādīja, ka Hila nāve ir “sirdi plosoša”, un sacīja, ka bijušais “Bruins” uzbrucējs “bija sirsnīgs jauneklis ar lielisku smaidu, kurš mūs pameta pārāk ātri.”

Hila ģimene Instagram ierakstā paziņoja, ka par viņa nāvi uzzinājusi nesen pēc Hila pazušanas Kostarikā, taču sīkāku informāciju neatklāja.

“Mēs zinām, ka Džeilens ir spēlējis savu lomu tik daudzu cilvēku dzīvē,” Instagram ierakstā rakstīja viņa ģimene. “Mēs arī atzīstam lomu, ko tik daudzi no jums ir spēlējuši viņa dzīvē. Mēģinot pārvarēt šo postošo mūsu dzīves laiku, mēs lūdzam jūs, lūdzu, dodiet mums laiku sērot.”

Džošs Džailss, Hila treneris Simtgades vidusskolā Koronā, Kalifornijā, laikrakstam Los Angeles Times sacīja, ka Hils bija “lielisks basketbolists, bet es viņu vienkārši mīlēju kā personību”.

“Es esmu tik satriekts, ka šobrīd pat nav emociju,” sacīja Džailss, kurš arī laikrakstam Times pastāstīja, ka ir sazinājies ar Hilas ģimeni. “Dzirdēt kaut ko līdzīgu ir nākamā līmeņa postoši.”

6 pēdu garais Hils nospēlēja trīs sezonas UCLA, pirms pēc 2020.–2021. gada sezonas aizgāja pensijā, atsaucoties uz trauksmi un depresiju Instagram videoklipā, kurā tika paziņots par savu lēmumu. Viņš pameta komandu 2021. gada februārī, taču savu statusu pievērsās tikai aprīlim, sakot, ka nevēlas novērst “Bruins” skrējienu uz “Final Four”.

“Man vienkārši nācās distancēties, jo laukums, kurā atrados, kaitēja komandai,” Hils sacīja videoklipā. “Tāpēc es negribēju ierobežot arī viņu mērķu sasniegšanu.”

Hils bija viens no trim UCLA spēlētājiem kopā ar Liandželo Bolu un Kodiju Railiju, kurš tika arestēts Ķīnā saistībā ar apsūdzībām par veikala zādzību 2017. gada novembrī. Viņš tika diskvalificēts uz 2017.–2018. gada sezonu, bet nākamajā sezonā atgriezās programmā un piedalījās 77 spēlēs. karjeras laikā “Bruins” rindās vidēji gūstot 6,5 punktus un izcīnot 6,4 atlēkušās bumbas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.