Dienvidkarolīnas sieviešu basketbola komanda atceļ mājas un mājas spēli ar BYU pēc Duke volejbola incidenta

By | septembris 3, 2022

Dienvidkarolīnas Universitātes sieviešu basketbola komanda ir atcēlusi plānoto mājas un mājas spēļu sēriju ar BYU 2022.–2023. un 2023.–2024. gada sezonām, piektdien paziņoja programma. Lēmums ir atbilde uz Duke volejboliste Reičela Ričardsone teica, ka nesen notikušajā mačā dzirdējusi rasistiskus apvainojumus pret viņu un citiem melnādainajiem spēlētājiem no BYU studentu nodaļas..

Gamecocks bija gatavs atklāt savu sezonu vs. BYU novembrī 7. Dienvidkarolīna šobrīd strādā, lai pabeigtu vēl vienu pretinieku spēlei Colonial Life Arena.

“Kā galvenajam trenerim mans darbs ir darīt to, kas ir labākais maniem spēlētājiem un personālam,” teikts Gamecocks galvenā trenera Dona Steilija paziņojumā. “Incidents BYU lika man pārvērtēt mūsu mājas un mājas, un es nedomāju, ka šis ir īstais brīdis, lai mēs iesaistītos šajā sērijā.”

augustā 26. gadu, Djūka volejbola komanda spēlēja BYU, kad, pēc Ričardsona teiktā, viņa un citi komandas biedri “visa mača laikā tika mērķēti un rasistiski apvainoti”. Studente sacīja, ka viņa nekavējoties informēja amatpersonas un BYU treneru personālu, kas notiek, jo viņa jutās neērti.

“Apmelojumi un komentāri pārauga draudos, kas lika mums justies nedroši,” viņa rakstīja Twitter divas dienas pēc spēles.

BYU izlaida an oficiālais paziņojums par incidentu tajā pašā dienā, atvainojoties un sakot, ka rasu apmelošana ir nepieņemama un netiks pieļauta nevienā viņu sporta pasākumā. BYU arī aizliedza fanu, kuru Djūks identificēja kā vīrieti, kurš kliedza rasistiskus apvainojumus. Vēlāk policija identificēja attiecīgo vīrieti kā Jūtas ielejas universitātes studentu, nevis BYU studentu.

Tomēr augustā Solt Lake Tribune ziņoja. 30, ka vīrietis varētu nebūt tas, kurš kliedza rasistiskus apvainojumus, jo netika atrasti video pierādījumi, un viņš neatradās studentu nodaļā, kad Ričardsons sacīja, ka incidents sākās. Ričardsone arī stāstīja, ka pēc mača kāds viņai piegājis klāt un teicis, lai “uzmana viņu”.

Saskaņā ar ziņojumiem vīrietis, kuram tika aizliegts, teica, ka vērsās pie Ričardsona, taču viņš policijai teica, ka tas notika tāpēc, ka sajauca viņu ar vienu no saviem draugiem. Pamatojoties uz Soltleika Tribune ziņojumu, izmeklēšana joprojām turpinās, jo BYU turpina meklēt vainīgo.

Piektdiena nebija pirmā reize, kad Staley publiski komentēja Ričardsona incidentu. 2022. gada Neismitas gada labākā trenere sievietēm augustā atbildēja uz Duke otrā kursa studentu Twitter vietnē. 28.

Steilija situāciju pārrunāja ar Dienvidkarolīnas sporta direktoru Reju Tanneru, kurš uzticējās viņas spriedumam un sniedza trenerei pilnīgu atbalstu viņas lēmumam mainīt mājas atklāšanas spēli.

“Mēs ar Daunu esam pārrunājuši viņas domas par šo situāciju,” teikts Tannera paziņojumā. “Es atbalstu Dawn un visus mūsu trenerus viņu tiesībās plānot spēles un pretiniekus, kas ir vislabākie viņu komandām.”

Dienvidkarolīnas pirmais mačs kalendārā būs izstādes spēle pret Benedikta koledžu oktobrī. 31 Kolumbijā, SC

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.