Dienu pēc paziņojuma par pāreju uz Steel-High bijušais Middletown futbola izcilnieks saka, ka viņam ir jauns koledžas piedāvājums

By | augusts 26, 2022

Dienu pēc paziņojuma par pāreju no Middletown uz Steel-High Bamm Appleby ceturtdien paziņoja, ka ir pievienojis vēl vienu koledžas iespēju.

6 pēdas garais un 175 mārciņas smagais sportists sacīja, ka Ursinuss viņam piedāvājis iespēju tur spēlēt. Iepriekš viņš paziņoja par piedāvājumiem spēlēt Misericordia un Lebanon Valley koledžā.

Eplbijs trešdien nokļuva ziņu virsrakstos, kad kļuva par pirmo spēlētāju no Midltaunas, kurš paziņoja, ka pāriet pēc tam, kad šī skola atcēla futbola sezonu saistībā ar policijas izmeklēšanu par miglošanu tās programmā.

Viņa tēvs Bobijs Eplbijs pastāstīja PennLive, ka viņa dēls varēja veikt pārskaitījumu, jo viņa māte strādā Stīltonas-Highspire skolas apgabalā. Un Bobijs teica, ka vēlas skaidri pateikt, ka viņa dēlam nav nekāda sakara ar incidentu Midltaunā.

“Viņš nebija iesaistīts un pat tur nebija,” sacīja Eplbijs. “Visas nedēļas lielāko daļu viņš bija slims. Viņam ir koledžas futbola piedāvājumi no Lebanon Valley College, Ursinus un Misericordia, un es arī esmu sazinājies ar viņiem visiem, lai paziņotu, ka viņam ar to nav nekāda sakara. Esmu viņiem teicis, ka visi viņa treneri un sporta direktors (Middlataunas) var to apstiprināt.

Steelton-Highspire superintendents Miks Iskric pastāstīja PennLive trešdien, ka Appleby ir reģistrējies kā viņa skola, un viņš teica, ka Midltaunas administratori viņam teica, ka Appleby nav iesaistīts miglošanas incidentos.

“Viņš ir skaidrs un labā stāvoklī,” sacīja Iskričs. — Nav nekā, kas viņu atturētu.

Steel-High treneris un sporta direktors Endrjū Erbijs teica PennLive, ka, ja tas būtu, viņš nevēlētu Appleby pievienoties programmai.

“Acīmredzot, mēs nepieņemam nevienu, kas bija iesaistīts šādās situācijās,” viņš teica. “To es varu jums pastāstīt. Mums ir patiešām laba bērnu grupa, taču mēs arī nevēlamies sodīt bērnu, kurš nav izdarījis neko sliktu.”

Middletown pret Northern vidusskolas futbola cīņā

Middletown’s Bamm Appleby met pret Northern vidusskolas futbola cīņā 2022. gada 20. augustā. Šons Simmers | ssimmers@pennlive.com

Tomēr, iespējams, paies dažas nedēļas, pirms Appleby varēs piemēroties Rollers. PIAA izpilddirektors Bobs Lombardi pastāstīja PennLive ceturtdien, ka asociācijas izpildinstitūcija ieņem aizmuguri apgabalu komitejām, lemjot par to, kā tiek apstrādāti pārskaitījumi no Midltaunas, taču viena joma, kurā viņš saka, ka PIAA neatkāpsies, ir 21 dienas noteikums. neļauj sportistam vienu nedēļu spēlēt komandā un nākamajā pāriet un spēlēt citā komandā bez izsēšanās.

Eplbijs spēlēja Midltaunas komandā, kas nebeidza trenēties miglošanas izmeklēšanas laikā, cīņā pret Northern Saturday. Iskriks, Bobijs Eplbijs un Steel-High galvenais treneris un sporta direktors Endrjū Erbijs trešdien PennLive sacīja, ka cer, ka PIAA izskatīs Midltaunā notikušo, izskatīs Eplbija lietu un atteiksies no šī 21 dienas noteikuma. Tas ļautu viņam iziet laukumā, iespējams, jau piektdien.

Bet Lombardi ceturtdien teica, ka tas nenotiks.

“Nav nekādu atteikumu,” sacīja Lombardi. “Tas ir automātiski. Ja sezonas laikā pēc prakses sākuma dodaties no skolas A uz skolu B, pēc uzņemšanas jaunajā skolā pulkstenis sākas ar 21 dienu.

“Tas nav atceļams.”

Visas pārejas no Middletown 10., 11. un 12. klasēs var nepiedalīties pēcsezonā, sacīja Lombardi.

Taču attiecībā uz spēlētājiem, kas pārceļas uz citām skolām un to, kā viņi tur varētu nokļūt, Lombardi saka, ka PIAA pārsvarā atrodas ārpus rajona līmeņa.

“Visi pārskaitījumi tiek apstrādāti vienādi, un tas ir katrā gadījumā atsevišķi, pamatojoties uz apstākļiem, ko tie nodrošina,” viņš teica. “Ja viņi, domājams, nav tiesīgi, viņiem būs jāiet uz noklausīšanos vietējās rajona komitejas priekšā un jāsniedz liecība par viņu apstākļiem.”

Bobijs Eplbijs sacīja, ka pāreja uz Steel-High nebija balstīta tikai uz futbola sezonas atcelšanu. Viņš teica, ka tas kļūst par garīgās veselības problēmu arī viņa dēlam.

“Mūsu galvenais iemesls skolu maiņai ir labāka vide,” viņš teica. “Daudzi cilvēki sociālajos medijos vaino ikvienu spēlētāju, pat tādus bērnus kā Bams, kuri tur nebija, un daži ir teikuši dažas diezgan biedējošas lietas, kas arī mūs satrauca.”

Šie ir iemesli, kāpēc viņš, Iskričs un Erbijs pirms Lombardi paziņojuma PennLive ceturtdien sacīja, ka viņi cerēja, ka PIAA apsvērs iespēju izdarīt izņēmumu.

“Tas vienkārši bija ārpus viņa kontroles,” sacīja Bobijs Eplbijs. “Viņš spēlēja cīņā tikai sestdien, jo mums teica, ka būs sezona. Tāpēc tagad mēs ceram, ka, ņemot vērā unikālo situāciju ar šo kaitīgo incidentu, viņš, iespējams, varēs iegūt kādu rīcības brīvību no PIAA.

“Es zinu, ka šādām lietām ir daži izņēmumi, un viņš neko nedarīja, tāpēc es ļoti ceru, ka viņi to redzēs.”

— Sekojiet Braienam Linderam vietnē Twitter @SportsByBLinder

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.