Darikam Vaithedam tiek veikta pēdas operācija, un, domājams, viņš rudenī atgriezīsies Duke Blue Devils vīriešu basketbola komandā.

By | augusts 31, 2022

Duke vīriešu basketbola neveiksmīgā vēsture ar ievērojamām pēdas traumām turpinājās arī šonedēļ, kad vadošajam komandas spēlētājam Darikam Vaithedam otrdien tika veikta labās pēdas lūzuma novēršana.

Saskaņā ar skolas sniegto informāciju viņš ir ārpus nenoteiktu laiku, taču viņš nekavējoties sāks rehabilitāciju un, domājams, atgriezīsies kaut kad “šoruden”.

Skola paziņoja, ka Whitehead, Nr. 2 jauniesaucamais 2022. gada klasē un prognozētais top 10 ESPN 2023. gada NBA drafta rangā, pirmdien komandas treniņā guva savainojumu.

“Mēs esam priecīgi dalīties ar to, ka Dariq šodien piedzīvoja veiksmīgu procedūru un ir vislabākajā aprūpē ar mūsu ārstiem un rehabilitācijas personālu,” paziņojumā sacīja galvenais treneris Džons Šeijers. “Mēs esam pārliecināti, ka viņš drīz atgriezīsies laukumā.”

Paredzams, ka Vaitheds, aizsargs, kurš ieguva Neismitas vidusskolas gada spēlētāja balvu un pagājušajā gadā nodrošināja vietu McDonald’s All-America komandā, spēlēs galveno lomu Scheyer’s komandā Djūka pirmajā sezonā bez Maika Kžiževska kopš 1980. gada.

Pēdējo 40 gadu laikā Hercogu vairākas reizes ir skārušas pēdu traumas. Bijušie izcilnieki Kriss Kolinss, Karloss Būzers, Eltons Brends, Daniels Jūings, Kīrijs Ērvings, Raiens Kellijs, Māršals Plūmlijs un Džeisons Teitums savas karjeras laikā Djūkā pēdas savainojumu dēļ izlaida laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.